Юрий ГУНЬКО: «ХК «Львы» - клуб с большими перспективами»

Оценку «Львам» дает руководитель спортивного департамента ПХЛ Украины

Юрий ГУНЬКО: «ХК «Львы» - клуб с большими перспективами»

Хокейний клуб «Леви» є однією з найбільш непередбачуваних команд у прем’єрному сезоні вищої професійної хокейної ліги України. Таку оцінку львівській команді дав один з найвідоміших вітчизняних хокеїстів та керівник спортивного департаменту Професійної хокейної ліги України Юрій ГУНЬКО.

За його словами, хокейний клуб «Леви» зробив справжній фурор у першій частині чемпіонату. Адже, перед початком регулярної першості команду відносили до числа аутсайдерів. Натомість, вже після кількох перших матчів клуб заслужив звання найбільшого відкриття турніру.

«На жаль останні матчі «Леви» зіграли не надто вдало. Спостерігаючи зі сторони, скажу, що гравцям «Левів» бракує ігрової дисципліни, яка частенько призводить до невиправданих вилучень, а також до того, що команда надто багато шайб, як то кажуть, привозить собі сама», - прокоментував Юрій Гунько.

З його слів, загадкою є той факт, що «Леви» навіть в невдалій десятиматчевій серії з головними фаворитами Ліги зіграли на дуже пристойному рівні. Така нестабільна гра є свідченням того, що команда знаходиться лише на шляху формування, хоча треба віддати належне і тренерам, і гравцям, які роблять все можливе, щоб пройти цей шлях якомога швидше.

Юрій Гунько також зауважив, що за півроку існування клубу його керівництву вдалося виконати дуже великий обсяг роботи. «Що особливо приємно, до втілення в життя своїх задумів у Львові підходять з повною відповідальністю. Візьмемо для прикладу селекцію команди. Можна ж було набрати в команду хокеїстів і нехай собі грають – мовляв, який результат покажуть, такий і буде. Ні, в клубі весь час ведуть пошук нових виконавців, намагаючись підсилити склад. Тому перспективи у команди чималі», - аналізує керівник спортивного департаменту ПХЛ.

Официальный сайт ХК «Львы»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности