П'ять медалей завоювали українки на відкритому Кубку Росії

1261
0
Екатерина Бурмистрова

Вже традиційно заключним акордом, наприкінці року українські борчині беруть участь у відкритому Кубку Росії. Ось і цього року найсильніші спортсменки України вирушили до підмосковного Чехова, де на базі жіночої збірної Росії 17-18 грудня проходили змагання. Напередодні дня народження головного тренера жіночої збірної України (завтра Володимир Євонов святкує день народження) українки майже в два рази перевершили свій торішній результат і завоювали п'ять медалей різного гатунку, проти трьох минулорічних.

У перший день найбільш вдало виступила Юлія Остапчук. Не так давно повернувшись після травми на килим діюча чемпіонка Європи та володарка торішнього Кубка Росії, дійшла до фіналу категорії до 63 кг, де зустрілася з чемпіонкою світу і Європи по молоді, переможницею відкритого Кубка Польщі Анастасією Братчиковою. На жаль, наша спортсменка поступилася, ставши таким чином другою.

Перемогу в бронзових фіналах також здобули Олександра Когут (48 кг), Ірина Гусяк (55 кг) та Катерина Бурмістрова (72 кг) (на фото).

На другий день змагань на третю сходинку п'єдесталу також піднялася чинна чемпіонка світу, у категорії 59 кг - одеситка Ганна Василенко.

Цікавим є той факт, що незважаючи на те, що у відкритому Кубку брали участь спортсменки з Білорусії, Латвії, Молдови, Азербайджану і Казахстану, але гості змогли вибороти тільки чотири медалі на всіх, таким чином наша збірна стала лідером серед приїжджих команд!