Татьяна АЛИЕВА: «Селезнев будет нашим кумом»

Жена полузащитника «Динамо» о своей семье

Татьяна АЛИЕВА: «Селезнев будет нашим кумом»

У сiм'ї футболiста «Динамо» та збiрної України Олександра Алiєва назрiває вагома подiя. Родина готується охрестити сина Артема. Як сказала кореспондентовi Експресу дружина Алiєва Тетяна, хрещеним батьком пiврiчного Артема Алiєва буде Євген Селезньов, форвард «Шахтаря», запеклого конкурента «Динамо» на футбольному полi.

- Нашому синовi скоро мине пiвроку, -- каже Тетяна Алiєва. -- Думаю, далi не варто затягувати iз хрестинами. «Динамо» зiграло останнiй матч, тож тепер ми похрестимо Артема.

- Давно ви вирiшили, що хрещеним батьком буде Євген Селезньов?
- Так. Селезньов уже знає, що буде кумом Алiєва. Гарна вiн людина. I його дружина Алла -- також. Ми не помилилися у виборi! Тепер наша кумiвська спiльнота збiльшиться. Алiнку, нашу донечку, теж хрестила дружина футболiста Руслана Костишина. Тепер близьким другом сiм'ї буде й Селезньов.

- Селезньов та Алiєв грають у командах, якi мiж собою ворогують...
- Вони конкурують на полi. Коли грають одна з одною, то не шкодують нi себе, нi суперника! Нiяких поблажок. А поза футболом товаришують. I вiдпочиваємо ми сiм'ями разом.

- Ви уже вирiшили, де проведете зимову вiдпустку?
- Так, спешу поїдемо погрiтися до Об'єднаних Арабських Емiратiв, а ближче до Нового року вiдпочинемо в Карпатах. Компанiю нам складе чимало футболiстiв -- i з «Динамо», i з «Шахтаря». Новий рiк проведемо на гiрськолижному курортi.

- Ваш чоловiк захоплюється лижами?
- Вiн у мене дуже спортивний! Займається, мабуть, десятками видiв спорту. Лижi, хокей, волейбол, баскетбол, ковзанярство, плавання... На мiсцi не всидить.

- Недавно ви побували на виступi однiєї iз вiдомих гумористичних команд. Часто вiдвiдуєте концерти?
- Так, стараємосю вириватися з хати на люди. Вiдвiдуємо i культурнi заходи. Правда, коли жили у Москвi, то частiше бували у товариствi. Нинi ж у нас двоє дрiбних дiтей. Вiльного часу обмаль. Та все одно стараємося ходити на концерти. Любимо також театр.

- Невже Олександр Алiєв -- театрал?
- Так, i великий! Хоча iнiцiатором походiв на вистави завжди виступаю я. Сашко весь у футболi. Несправедливо було б покласти на нього ще й органiзацiю дозвiлля. За це вiдповiдаю я, його дружина. Щодо концерту «95 кварталу», то ми з ними дружимо. I коли запросили, ми не вiдмовилися.

- Вам дiсталися квитки у першому рядi...
- Так, ми питали, скiльки вони коштують, хотiли заплатити. Але органiзатори вiдмовилися у нас брати грошi.

- На концертi побували також Юрiй Сьомiн та Андрiй Шевченко. Чи було продовження свята?
- Що ви?! Добре, що ми викроїли три години на концерт. Пiсля нього мерщiй додому, до дiтей. Щастя, що маємо надiйну няню -- можемо iнодi вийти з дому. Зрештою, частенько нас замiняє моя мама.

- А батьки вашого чоловiка?
- Вони також часто навiдуються. Добре, що переїхали iз далекого Хабаровська до Курська. Це вже не так далеко до Києва. Сашко в них єдиний син. Отож Артем та Алiна -- єдинi їхнi внуки. Дiдусь i бабуся сумують за ними i часто приїжджають.

- На кого схожi вашi дiти?
- Малята постiйно змiнюються! Ось Артем сьогоднi може бути схохим на мене, а за тиждень -- на Сашка. Треба трохи почекати, коли риси у них стануть виразнiшими.

- А якi риси характеру вони успадкували? Якось, примiром, дружина Олега Блохiна призналася, що її чоловiк має дуже непростий характер...
- Немає на планетi людини, яку можна назвати iдеальною. I Сашко з характером. Найгiрша його риса -- вибуховiсть. Та минає час, i вiн заспокоюється. Ми одне одного доповнюємо. Вже сьомий рiк разом. Нiяких проблем у взаєминах. Я не помiчаю в чоловiковi якоїсь риси характеру, яка б мене дратувала.

Думаю, менi поталанило. Цiную, що маю такого чоловiка i здорових дiтей. Стараюся проводити якнайбiльше часу iз сiм'єю. Ось ми їдемо на вiдпочинок в Дубай i беремо зi собою малечу. Не хочу з ними розлучатися анi на мить. I в Карпатах будемо вiдпочивати з дiтьми. Не вiрю розмовам, що вiдпочинок iз дрiбними дiтьми -- це мука. Неправда.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Kot-kharkiv
      Kot-kharkiv, 16.12.2011 23:40
    0
    В семье гопников праздник?
    FANAT4400
      FANAT4400, 16.12.2011 20:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    это ты клоун,если такое пишеш
    Rastatorba
      Rastatorba, 16.12.2011 16:13
    0
    Комментарий свернут. Показать
    как вам такое ???
    Rastatorba
      Rastatorba, 16.12.2011 16:12
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Свидетели кровосиси !!!
    olegm555
      olegm555, 16.12.2011 13:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    -------------------------------------------
    А может и не был.
    Райден
      Райден, 16.12.2011 13:17
    0
    Свидетель Януковы, говорю.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Че?
    Райден
      Райден, 16.12.2011 12:57
    0
    А ты - Януковы.
    Райден
      Райден, 16.12.2011 12:56
    0
    Это все из одной братвы, старанно только что Аля не выбрал другого друга, у которого тоже есть Мазарати.
    Kruchenyiy
      Kruchenyiy, 16.12.2011 12:54
    0
    Селезнев нормальный чувак, нах... ему этот клоун в кумовьях сдался!!! Не делай этого!!!!!
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Миля, Аля, Селя, Рак - риальные поцоны, тусят вместе на раёне, а их чоткие чювихи вместе ходят на шопинг и чиста в театыр
    Rututu
      Rututu, 16.12.2011 12:43
    0
    Сначала мы хотели Женю Хачериди, но потом выяснилось, что он дятел.
    veek
      veek, 16.12.2011 12:40
    0
    З точки зору гопників він ідеальний варіант для кумівства.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Аллилуйа! Второе пришествие!
    Бог
      Бог, 16.12.2011 12:35
    0
    Бидло йшло - бидло знайшло...
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А шо, на самом деле плохой?
    Бог
      Бог, 16.12.2011 12:35
    0
    Хватит шептаться за моей спиной?
    Дмитрий Копий
      Дмитрий Копий, 16.12.2011 12:33
    0
    Селезнев гарна людина - держите меня семеро, щаз уписаюсь со смеху.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Thine honesty, ye art the Wight Knight!!!11
    diesel78
      diesel78, 16.12.2011 12:30
    0
    Невже Олександр Алiєв -- театрал?
    - Так, i великий!
    бугагагагага
    Kot-kharkiv
      Kot-kharkiv, 16.12.2011 23:40
    0
    В семье гопников праздник?
    FANAT4400
      FANAT4400, 16.12.2011 20:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    это ты клоун,если такое пишеш
    Rastatorba
      Rastatorba, 16.12.2011 16:13
    0
    Комментарий свернут. Показать
    как вам такое ???
    Rastatorba
      Rastatorba, 16.12.2011 16:12
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Свидетели кровосиси !!!
    olegm555
      olegm555, 16.12.2011 13:39
    0
    Комментарий свернут. Показать
    -------------------------------------------
    А может и не был.
    Райден
      Райден, 16.12.2011 13:17
    0
    Свидетель Януковы, говорю.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Че?
    Райден
      Райден, 16.12.2011 12:57
    0
    А ты - Януковы.
    Райден
      Райден, 16.12.2011 12:56
    0
    Это все из одной братвы, старанно только что Аля не выбрал другого друга, у которого тоже есть Мазарати.
    Kruchenyiy
      Kruchenyiy, 16.12.2011 12:54
    0
    Селезнев нормальный чувак, нах... ему этот клоун в кумовьях сдался!!! Не делай этого!!!!!
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Миля, Аля, Селя, Рак - риальные поцоны, тусят вместе на раёне, а их чоткие чювихи вместе ходят на шопинг и чиста в театыр
    Rututu
      Rututu, 16.12.2011 12:43
    0
    Сначала мы хотели Женю Хачериди, но потом выяснилось, что он дятел.
    veek
      veek, 16.12.2011 12:40
    0
    З точки зору гопників він ідеальний варіант для кумівства.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Аллилуйа! Второе пришествие!
    Бог
      Бог, 16.12.2011 12:35
    0
    Бидло йшло - бидло знайшло...
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:35
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А шо, на самом деле плохой?
    Бог
      Бог, 16.12.2011 12:35
    0
    Хватит шептаться за моей спиной?
    Дмитрий Копий
      Дмитрий Копий, 16.12.2011 12:33
    0
    Селезнев гарна людина - держите меня семеро, щаз уписаюсь со смеху.
    Шалений Вуйко
      Шалений Вуйко, 16.12.2011 12:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Thine honesty, ye art the Wight Knight!!!11
    diesel78
      diesel78, 16.12.2011 12:30
    0
    Невже Олександр Алiєв -- театрал?
    - Так, i великий!
    бугагагагага