| Обновлено 24 ноября 2011, 18:57
1971
3

Украинки уступили сборной Беларуси

Проведя большую часть матча на половине поля соперника, наши девушки так и не смогли забить

1971
3

У четвер, 24 листопада, національна жіноча збірна України зіграла останній в поточному році відбірний матч Євро-2013. Провівши майже весь ігровий час на половині поля білорусок, підопічні Анатолія Куцева все ж таки зазнали мінімальної поразки.

Невдалий початок

Роковою для господарок стала 5-а хвилина, коли у суперниць пройшла комбінація правим флангом, що завершилася прострілом і влучним ударом Ольги Анісковцевої. Трохи згодом зазнала травми і була змушена залишити поле одна з провідних наших футболісток Віра Дятел. Утім, попри цю втрату, синьо-жовті, захопивши ініціативу, створили цілу низку небезпечних моментів біля воріт гостей.

Неврахована перевага

Мабуть, найреальніший шанс відзначитися в складі українок мала перед перервою форвард воронізької «Енергії» Юлія Ємельянова, котра після повітряної атаки з кута воротарського майданчика поцілила м’ячем у поперечину. Господарки продовжували атакувати і в другій половині зустрічі, проте великий процент браку в їхніх діях зводив нанівець зусилля команди. Збірна України перевершила опоненток і за кількістю ударів (16:6), і за кількістю кутових (8:1), але так і не забила жодного гола.

Україна − Білорусь − 0:1