Милетий БАЛЬЧОС: «Стадион Черноморца очень уютен»

Президент ПФЛ посетил открытие одесской арены

Милетий БАЛЬЧОС: «Стадион Черноморца очень уютен»
Минула субота ознаменувалася гучною подією в історії футбольного клубу «Чорноморець» Одеса, адже цього дня відбулося урочисте відкриття нового стадіону з однойменною назвою. Примітно, що сучасну арену введено в експлуатацію у 75-у річницю від дня народження ФК «Чорноморець». До початку реконструкції на цьому стадіоні футболісти клубу провели безмаль півтори тисячі поєдинків. Реконструкція тривала майже три роки, розпочавшись у 2008 році, коли місто Одеса виступало у якості кандидата на проведення матчів Євро-2012. На деякий час будівництво припинилося, але згодом, коли було знайдено джерело фінансування в особі приватного інвестора, роботи відновилися.

Новий стадіон «Чорноморець» вміщає 34164 глядачів, встановлено VIP-ложи, 493 місця для преси, 98 місць для інвалідів та осіб, що їх супроводжують. Крім цього, стадіон обладнано корпоративними ложами, комфортабельним конференц-залом, розрахованим на 68 представників ЗМІ. Спортивна складова стадіону містить три спортивних зали та басейн з морською водою.

Президент Мілетій Бальчос та виконавчий директор ПФЛ Сергій Макаров також відвідали свято, нагородивши почесними відзнаками керівництво ФК «Чорноморець».

«Перед початком Євро-2012 Україна наразі переживає справжній стадіонний ажіотаж, що, звичайно, піднімає авторитет країни на європейському просторі», - зазначає Мілетій Бальчос. «Я відвідав багато стадіонів міжнародного рівня, бачив різні архітектурні рішення. Стадіон «Чорноморець» вирізняється своєю затишністю. Сподобалося те, що в ансамблі присутній історичний лейтмотив, який розповідає про важливі пам’ятки міста. Ми щиро бажаємо ФК «Чорноморець» нових визначних перемог і висловлюємо впевненість, що блискучий професіоналізм і накопичений досвід керівництва клубу дозволяють з успіхом реалізувати поставлену мету».

pfl.ua
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности