У Игоря Суркиса - день рождения!

Президент «Динамо» принимает поздравления от клуба и команды

У Игоря Суркиса - день рождения!
Вельмишановний Ігоре Михайловичу!

З приводу Вашого Дня народження маємо велику честь і чудову нагоду від імені всіх динамівців поздоровити Вас, виважену толерантну особистість, шляхетну, порядну і просто чудову Людину! Людину, котра, як і ми, закохана у футбол.

Важко уявити, скількох фізичних, інтелектуальних та духовних зусиль Вам коштує постійне піклування про добробут команди і всього клубу. Кожен, хто працює поряд з Вами, бачить та відчуває, з якою неймовірною самовідданістю та завзятістю Ви несете свою футбольну місію.

Ми пишаємося тим, що упродовж багатьох років маємо можливість йти пліч-о-пліч з Вами стежкою розбудови динамівського футболу. Та й просто – по життю.

Нехай Вам завжди вистачає енергії та натхнення, мудрості та дипломатичності, віри та оптимізму − заради подальшого прогресу Його величності Футболу.

Цього святкового дня бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і нових звершень у всіх Ваших благородних справах!

Колектив ФК «Динамо» Київ

fcdynamo.kiev.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    малевич
      малевич, 22.11.2011 11:03
    0
    Комментарий свернут. Показать
    День Сурка - 3 февраля!
    Жоня(Севаст-Днепр)=FCDK=
      Жоня(Севаст-Днепр)=FCDK=, 22.11.2011 10:19
    0
    С Днем Рождения, Игорь Михайлович! Крепкого Вам здоровья, побольше мозгов и здравых мыслей!
    KM0906
      KM0906, 22.11.2011 10:12
    0
    abcdeika
      abcdeika, 22.11.2011 09:27
    0
    Здоровья, удачи Игорь Михалыч, но в Динамо пора наводить порядок.
    Sir_Serg
      Sir_Serg, 22.11.2011 08:47
    0
    Здоровья джуниору! Чтоб хватало денег кормить ораву дармоедов, которая в Динамо пустила корни.
    llloundrat
      llloundrat, 22.11.2011 08:34
    0
    Колектив Динамо лизнул не по детски.
    densles
      densles, 22.11.2011 08:13
    0
    Одна фраза с этим человеком ассоциируется "От уровня Барселоны до уровня Крымтеплицы"((((((((
    малевич
      малевич, 22.11.2011 11:03
    0
    Комментарий свернут. Показать
    День Сурка - 3 февраля!
    Жоня(Севаст-Днепр)=FCDK=
      Жоня(Севаст-Днепр)=FCDK=, 22.11.2011 10:19
    0
    С Днем Рождения, Игорь Михайлович! Крепкого Вам здоровья, побольше мозгов и здравых мыслей!
    KM0906
      KM0906, 22.11.2011 10:12
    0
    abcdeika
      abcdeika, 22.11.2011 09:27
    0
    Здоровья, удачи Игорь Михалыч, но в Динамо пора наводить порядок.
    Sir_Serg
      Sir_Serg, 22.11.2011 08:47
    0
    Здоровья джуниору! Чтоб хватало денег кормить ораву дармоедов, которая в Динамо пустила корни.
    llloundrat
      llloundrat, 22.11.2011 08:34
    0
    Колектив Динамо лизнул не по детски.
    densles
      densles, 22.11.2011 08:13
    0
    Одна фраза с этим человеком ассоциируется "От уровня Барселоны до уровня Крымтеплицы"((((((((