Украинки завоевали 7 медалей на Чемпионате Европы по боксу

Наши спортсменки добыли «золото», «серебро» и пять бронзовых медалей

Наталья Бирюк
У Роттердамі (Голландія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед жінок.
Збірна України посіла 3-є загальнокомандне місце, завоювавши 7 медалей - 1 золоту, 1 срібну та 5 бронзових нагород.

Чемпіонкою Європи стала Наталія Бірюк у ваговій категорії до 57 кг, вирвавши перемогу у фіналі у англійки Лізи Уайтсайт (15:14).

Срібну медаль завоювала Марія Бадуліна (до 69 кг). У вирішальному поєдинку вона поступилася господарці чемпіонату Маріхель де Йонг (12:21).

На третю сходинку п'єдесталу пошани піднімалися Наталія Князь (до 48 кг), Іванна Крупеня (до 54 кг), Лілія Дурнєва (до 75 кг), Інна Шевченко (до 81 кг) і Катерина Шамбір (понад 81 кг).

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав призерок світової першості, їх тренерів та керівництво Федерації боксу та побажав успішного дебюту вітчизняного жіночого боксу на Олімпійських іграх наступного року в Лондоні.