1032
0

Первая лига. Буковина - Крымтеплица - 0:1

Как ни старались хозяева, очки уехали в Крым

Чернівецька «Буковина» проводила другий поєдинок без головного тренера Вадима Зайця, який зараз перебуває в лікарні. Цього разу суперником наших земляків була команда «Кримтеплиця» (Молодіжне). На жаль, буковинці поступилися представникам Криму – 0:1. Єдиний гол у зустрічі забив Володимир Симончук (40 хвилина).

На жаль, свої моменти для того, щоби вразити ворота суперника гравці «Буковини» реалізувати не змогли. Зокрема, на ударну позицію виходив півзахисник Тарас Яворський. На 38 хвилині Тарас ударом зі штрафного влучив у поперечину воріт «Кримтеплиці». Наприкінці зустрічі наші земляки мали ще кілька нагод «розпечатати» «рамку» Романа Мисака. Прикро, але забити сьогодні буковинцям не вдалося. Чернівецька команда зазнала першої домашньої поразки у цьому сезоні.

«Буковина» - «Кримтеплиця» - 0:1
Гол: Симончук (40)

«Буковина»: Мусієнко, Басов, В. Мельник, Вечтомов, Керчу (Блажко, 87), Дорош, Гунчак, Яворський (Даньків, 76), Маковійчук, І. Мельник (Циколія, 62), Семенюк (Ушаков, 62). Запасні: Чурілов, Олефір, Орловський.
«Кримтеплиця»: Мисак, Михайлюк, Новотрясов, Луценко, Візавер, Симончук (Сворак, 83), Саранчуков (Абляметов, 78), Малиш, Бідловський (Микуляк, 90+5), Єсип (Фальковський, 74), Свинцицький. Запасні: Гришин, Комендантов.
Попередження: Малиш (35), Візавер (55), Фальковський (89).