Назар Павлив протянул более 41 тонны «железа»

Івано-франківський богатир продовжує дивувати рідний край неординарними досягненнями

Назар Павлив протянул более 41 тонны «железа»
© Назар Павлив
Цього разу силач Назар Павлів «тягав» на території місцевого Облавтодору різноманітні багатотонні вантажівки. Кульмінацією рекордного дня стало перетягування  вантажного тягача, в кузові якого розмістили  гусеничний асфальтоукладач! Загальна вага конструкції становила 41,1 тону і Павлів зумів протягнути махину майже на 9 метрів.

А розпочав богатирський день атлет зі своєрідної розминки, тягнучи за собою 20-тонний бензовоз. Далі Павлів поступово збільшував вагу, завантажуючи на тягач з платформою (сумарна вага - 22,3тони) різну авто техніку. Спочатку - «ГАЗель» та «УАЗ» одночасно, згодом автобус «ЛАЗ» - кожна вага підкорялася спортсмену! Але цим 27-річний богатир не задовольнився і пішов на максимум: на причеп загнали найважчу спецтехніку, що була в наявності на території Облавтодору – масивний гусеничний асфальтоукладач вагою 18,8 тон.



Богатир зрушив 40-тонну машину з місця, однак такого тоннажу не витримав… трос, який раптово розірвався. Назар Павлів не звик здаватися і, замінивши трос, повторно зрушив з місця і протягнув 41 100 кілограмів на 8,67 метри за 49,56 секунд!



Свій рекорд Назар Павлів присвятив святу Покрови Богоматері, яке також вшановується як День козацтва, Українського війська та Української Повстанської армії. «Своїм досягненням хочу підтвердити, що на Україні ще є козаки!, - резюмував богатир.



Відео сюжет



Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Nokia8600
      Nokia8600, 11.10.2011 13:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та откуда тебе знать о моих нагрузках и последовательности чухания.) Следи за собой.
    Chester
      Chester, 11.10.2011 13:36
    0
    Тоже об этом подумал.
    jurysyn
      jurysyn, 11.10.2011 13:22
    0
    Своїм досягненням хочу підтвердити, що на Україні ще є к
    озаки!, - резюмував богатир. Де i хто бачив козака на Iвано-Франкiвську. То е гуцул.*wall*
    малевич
      малевич, 11.10.2011 12:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    я представляю на сколько метров он сабой выстрелил когда порвался трос
    minke
      minke, 11.10.2011 12:46
    0
    ну да, ты сидишь за компом, сначала почешешь правое, потом левое. Вот и все твоя физическая нагрузка, и пишешь комменты вроде этого
    furiales
      furiales, 11.10.2011 12:08
    0
    Ну, или поднять 41 тонну над головой
    Nokia8600
      Nokia8600, 11.10.2011 12:02
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та. Вот если бы он гусеничный трактор протянул,то да,а так ...
    Сейчас все кому не лень всякую хрень тягают.
    Kostil93
      Kostil93, 11.10.2011 11:44
    0
    Комментарий свернут. Показать
    мне интересно,как они крепят эти лестницы
    grandfocus
      grandfocus, 11.10.2011 11:34
    0
    yuriy15
      yuriy15, 11.10.2011 11:31
    0
    respect i Yvazhyha...
    Nokia8600
      Nokia8600, 11.10.2011 13:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та откуда тебе знать о моих нагрузках и последовательности чухания.) Следи за собой.
    Chester
      Chester, 11.10.2011 13:36
    0
    Тоже об этом подумал.
    jurysyn
      jurysyn, 11.10.2011 13:22
    0
    Своїм досягненням хочу підтвердити, що на Україні ще є к
    озаки!, - резюмував богатир. Де i хто бачив козака на Iвано-Франкiвську. То е гуцул.*wall*
    малевич
      малевич, 11.10.2011 12:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    я представляю на сколько метров он сабой выстрелил когда порвался трос
    minke
      minke, 11.10.2011 12:46
    0
    ну да, ты сидишь за компом, сначала почешешь правое, потом левое. Вот и все твоя физическая нагрузка, и пишешь комменты вроде этого
    furiales
      furiales, 11.10.2011 12:08
    0
    Ну, или поднять 41 тонну над головой
    Nokia8600
      Nokia8600, 11.10.2011 12:02
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Та. Вот если бы он гусеничный трактор протянул,то да,а так ...
    Сейчас все кому не лень всякую хрень тягают.
    Kostil93
      Kostil93, 11.10.2011 11:44
    0