Тармо РЮЙТЛИ: «С выходом Зенева ирландцы начали бояться»

Главный тренер сборной Эстонии прокомментировал игру футболиста «Карпат»

© Сергей Зенев
Після переможної гри збірної Естонії проти Північної Ірландії головний тренер естонської команди Тармо Рюйтлі сказав, що справи у його команди почали налагоджуватися після того, як на заміну вийшов Сергій Зеньов.

Гра лінії захисту суперника погіршилася, що відкрило можливості для більш активних і вдалих дій у лінії атаки естонців.

«У першому таймі не було нічого жахливого у тому, що ми програвали 0:1. Це не викликало зайвого хвилювання. Було видно, що зможемо додати в другому таймі. Я знав, яких гравців можу випустити на заміну і як їх використовувати з максимальною користю. На щастя, допоміг і суперник. З виходом на поле Сергія Зеньова на початку другого тайму, ірландці почали побоюватися наших контратак і перейшли по суті до гри на утримання рахунку. Це дало нам додатковий простір для маневру, і гравці скористалися цим дуже добре. Нема чого приховувати – завдяки правильним замінам ми зробили успішною не одну гру у відбірковому циклі», – проаналізував причини перемоги Рюйтлі.