3114
3

Первая лига. Нива Винница - ФСК Буковина - 0:2

«Нива» терпит очередное крушение

Після домашньої перемоги над МФК «Миколаїв» підопічні Вадима Зайця прагнули здолати опір вінницької «Ниви». Вже у дебюті зустрічі шанс відзначитися мав нападник «Буковини» Семенюк. На жаль, Олександр не зміг переграти досвідченого голкіпера «Ниви» Остапенка. Згодом після виконання кутового воротам господарів загрожував Яворський. Удару Тараса забракло влучності. А на 26 хвилині матчу Яворському вдалося забити перший гол у зустрічі. Результативна передача на рахункові Семенюка. Під завісу першої половини зустрічі «Нива» залишилася у меншості. За 10 хвилин дві жовті картки примудрився отримати Новицький.

Зазначимо, що у лавах «Ниви» активно діяв Бовтрук. В одному з ігрових епізодів Вадим небезпечно пробивав головою. На «постріл» вінничанина зумів зреагувати наш голкіпер Мусієнко. А на 56 хвилині матчу підопічні Вадима Зайця вдруге засмутили вінницьких вболівальників. Семенюк виконав кутовий, а результативний захисник «Буковини» Басов завдав влучного удару головою. А на 64 хвилині зустрічі удару по воротах «Ниви» завдав Дорош. Шкіряна куля опинилася у Остапенка. Після цього команда Олега Федорчука мала можливості бодай скоротити перевагу «Буковини» у рахунку. У цих ігрових моментах вдало діяв Мусієнко.

Остаточний рахунок матчу – 2:0 на користь «Буковини». Чернівчани здобули перемогу на полі вінницької «Ниви» вперше за 11 років.

«Нива» (Вінниця) – «Буковина» (Чернівці) – 0:2