Сергей РЕБРОВ: «Мы смогли принести людям радость»
Экс-форвард сборной Украины вспомнил ЧМ-2006 + ВИДЕО
В інтерв'ю сайту «ФУТБОЛ 24», екс-нападник «Динамо» та збірної України Сергій Ребров згадав про події ЧС-2006.
Найкращий бомбардир чеміонатів України Сергій Ребров розповів про дебютний Чемпіонат світу з футболу для нашої збірної, який відбувався у 2006 році в Німеччині.
Сергій Ребров сказав, що на Мундіалі 2006 року у збірної України не було чітко вираженого лідера, а була команда, за рахунок чого вони і добилися позитивного результату.
Також екс-динамівець розповів про відчуття. які їх переповнювали у цей час:
«Після матчів ми дивилися телевізор, і звичайно, бачили, що творилося в Україні - це насправді незабутньо. Я щасливий, що ми змогли принести людям радість, адже тоді всі жити одним футболом».
Згадав Сергій Ребров і про проблеми в українському футболі:
«Багато дітей ходять у школи футболу, і я задоволений тим, що у нашій країні звертають увагу на розвиток дитячого футболу, інше питання, що немає достатньої кількості футбольних майданчиків, але це питання не до мене. Головне, що є інтерес до футболу збоку дітей».
Марія Бірюкова, Sport.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Антониос Пападопоулос может стать игроком донецкого клуба
В воскресенье свои поединки проведут Ястремская, сестры Киченок и Снигур