Команда Виталия Кварцяного провела товарищеский матч

1800
1
Волынь

У День Незалежності «Волинь» у Луцьку провела товариський матч із друголіговим івано-франківським «Прикарпаттям». Матч, у котрому лучани виступали експериментальним складом з кількома потенційними новачками, проходив за відчутної переваги господарів поля, котрі ще до перерви мали щонайменше шість-сім нагод, аби відзначитися. Втім, забити лучанам вдалоося лише раз, коли Майкон, одержавши пас на хід на 28-й хвилині, увірвався в карний майданчик зліва і чітким ударом в дальній кут пробив голкіпера. Гості, у свою чергу, могли забивати в одній з рідких контратак, але примудрилися двічі влучити в поперечину.

Після відпочинку ситуація на полі не змінилися, але домінування «Волині» ніяк не втілювалося в голи. У підсумку гра так і завершилася мінімальною перемогою волинян - 1:0