3560
5

Первая лига. МФК Николаев - ФК Львов - 3:0

Львовяне терпят разгромное поражение на выезде

Після перемоги в 5-му турі Чемпіонату, Львівські Леви, будь-що, прагнули здобути чергові очки в Миколаєві, які потрібні як повітря. Перший тайм розпочався з атак господарів, проте логічного закінчення вони не знаходили, натомість на 10-й хв. забивати повинен був Луцик, але забракло кількох сантиметрів, аби дотягнутися до круглого. Пройшло лише кілька хвилин і вже Віталій Грицай завдає потужного удару здалеку – голкіпер «Миколаєва» парирував удар. Проходить ще трішки ігрового часу й знову хорошу нагоду вийти вперед марнують городяни зі Львова, це Чапко з вигідної позиції пробиває мимо…А на 28-й хвилині миколаївці подали кутовий, після чого в штрафному майданчику Левів виникла «пожежа» в якій спритнішим виявився Бровків і головою з відстані в два метри кладе лік голам, 1-0. Далі гра проходила на змінних курсах: на атаки господарів, а саме Зарічнюка, Литовченка, Іванова, Бровкіна, гостро відповідали Чапко, Грицай, Луцик.

На 5-й хвилині другого тайму чудову нагоду забити другий гол у ворота «Львова» втратив Ліщук, промахнувшись по пустих воротах. Гості відповіли прицільним ударом Заставного, але забракло зовсім трішки. Далі ініціативу перехопили Синьо-Золоті Леви та забити їм не вдалося, натомість Колодін, скориставшись мимовільним розслабленням захисників «Львова», забиває вдруге, 2-0. А на 90-й хв. не зважаючи на не вигідну позицію на полі Родевич, якимось дивом, зумів головою після аута переправити м’яч знову в сітку гостей, 3-0 у підсумку.

МФК «Миколаїв» - ФК «Львів» - 3:0
Голи: Бровкін, 28, Колодін, 76, Родевич, 90

МФК «Миколаїв»: Череднюк, Жук, Химич, Лазар, Петрик (Гринишин, 65), Чучман, Чапко (Косар В., 84), Луцик, Грицай (Косар С., 58), Заставний, Мельник (Гончарук, 70).
ФК «Львів»: Бобров, Зелді, Литовченко, Войцеховський, Іванов (Голенков, 46), Тарасенко, Бровкін (Родевич, 81), Гдзікевич, Зарічнюк, Ковальов (Ліщук, 27), Папірович (Колодін, 46).
Попередження: Грицай, 10, Чапко, 15, Лазар, 55, Косар С., 79, Химич, 86, Чучман, 87 - Зелді, 57, Войцеховський, 18, Литовченко, 36.