Карпаты улетели в Грецию

Олег Кононов взял с собой 25 футболистов + ФОТО

Карпаты улетели в Грецию
© Олег Кононов

Сьогодні в обід «Карпати» чартерним рейсом полетіли до грецького міста Салоніки, де у четвер на них чекає перший поєдинок плей-оф раунду Ліги Європи сезону 2011/2012 проти тамтешнього клубу ПАОК. Гра на полі стадіону «Тоумба» розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Літак із «зелено-білими» на борту вилетів з львівського аеропорту о 13:30. Окрім гравців, тренерів та обслуговуючого персоналу команди в складі карпатівської делегації також працівники клубу, журналісти і група фанатів. Останні разом з вболівальниками «Карпат», що мешкають на теренах Греції, мають забезпечити належну підтримку нашій команді на трибунах «Тоумби».

Переліт буде тривати біля двох годин, тож у Салоніках літак приземлиться о 15:30 за київським часом.

Головний тренер «Карпат» Олег Кононов взяв до Греції 25 гравців:

Воротарі – Андрій Тлумак, Мартін Богатінов, Роман Данкович

Захисники – Артем Федецький, Тарас Петрівський, Іван Мілошевіч, Борха Гомез, Ігор Ощипко, Ґреґор Балажіц, Степан Гірський

Півзахисники – Ігор Худоб’як, Андрій Ткачук, Олег Голодюк, Ярослав Мартинюк, Крістобаль Маркес, Костянтин Кравченко, Ігор Озарків, Самсон Ґодвін, Даніло Авелар

Нападники – Михайло Кополовець, Сергій Зеньов, Лукас Перес, Андрій Воронков, Герман Пачеко, Вільям Батіста

www.fckarpaty.lviv.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sergulka
      sergulka, 17.08.2011 13:46
    0
    Нет, канал 2+2 счел этот матч лишним, наверное из-за выходок Карпат с трансляцией матча против Сент-патрика
    drug1976
      drug1976, 17.08.2011 13:43
    0
    народ будуть десь показувати матч чи ні???
    AES0607
      AES0607, 17.08.2011 12:24
    0
    Карпаты вперёд!!! Донецк с вами.
    Antonio.Ali
      Antonio.Ali, 17.08.2011 02:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    фото-отчет! вот и все что мы будем видеть от "карпат" в этой ЛЕ. Жаль, но к этому все и идет.
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 22:37
    0
    После того как Мирона уволил Дыминский на дом Мирона Богдановича было совершено бандитское нападение. Как Вы думаете с чией подачи?
    bonatar2010
      bonatar2010, 16.08.2011 22:30
    0
    мирон у львові бронзу брав ще за часів Кирпи, а обгадив його дим тоді-коли взав про оборудки із завищеними цінами на гравців, яких карпати купували
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 22:08
    0
    Я видел, что творилось во Львове но если Вы затронули затронули Маркевича то я хочу Вам сказать,что после того как
    Маркевич завоевал вам бронзу Дыминский его обгадил. После чего и выгнал из команды.
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.08.2011 21:50
    0
    Так!!! У Львові вболівають за Металіст в єврокубках!!! Хоча б за Маркевича. Ти бачив що творилось у Львові коли Шахтар переміг в КУЕФА? А кидає гравців чи не кидає це вже політика.(В металісті також люблять прижати яйця своїм гравцям коли треба контракт перепідписувати.)
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 21:32
    0
    Тоесть вы хотите сказать что во Львове будут болеть за Металлист когда он играет в на Евро Арене? Даже если он один останется из украинских клубов в Лиге Европы очень в этом сомневаюсь...
    И почему я должен поддерживать команду которая "кидает" своих же футболистов??? Я думаю никому напоминать не надо о чем я говорю сейчас...
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.08.2011 20:28
    0
    Насрать тобі на голову.
    Kot-kharkiv
      Kot-kharkiv, 16.08.2011 20:28
    0
    Удачи, львовяне!!! Настройтесь на этот матч и всё будет ок!!!
    lvros
      lvros, 16.08.2011 20:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Vladyslav_Kharkov — 16.08.2011 17:56
    Вперед ПАОК!
    ---------------------
    Не потрібно постійно демонструвати свою гімнистість!
    Local78
      Local78, 16.08.2011 19:31
    0
    " Не рой другому яму, сам в нее упадешь "
    shefsuhiv76
      shefsuhiv76, 16.08.2011 18:27
    0
    думаю післязавтра Карпати зіграють краще ніж Металіст
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 17:56
    0
    Вперед ПАОК!
    astek1992
      astek1992, 16.08.2011 17:54
    0
    Треба перемога
    bsergiy84
      bsergiy84, 16.08.2011 17:27
    0
    mixxxanoid.ukr — 16.08.2011 16:43
    Ще один ображений життям
    mixxxanoid.ukr
      mixxxanoid.ukr, 16.08.2011 16:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Грекам удачи!
    vovann33
      vovann33, 16.08.2011 16:40
    0
    І Годвін там?
    jb
      jb, 16.08.2011 16:28
    0
    Олег Кононов взял с собой 25 футболистов + ФОТО
    -----------
    А сколько фото он с собой взял?
    sergulka
      sergulka, 17.08.2011 13:46
    0
    Нет, канал 2+2 счел этот матч лишним, наверное из-за выходок Карпат с трансляцией матча против Сент-патрика
    drug1976
      drug1976, 17.08.2011 13:43
    0
    народ будуть десь показувати матч чи ні???
    AES0607
      AES0607, 17.08.2011 12:24
    0
    Карпаты вперёд!!! Донецк с вами.
    Antonio.Ali
      Antonio.Ali, 17.08.2011 02:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    фото-отчет! вот и все что мы будем видеть от "карпат" в этой ЛЕ. Жаль, но к этому все и идет.
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 22:37
    0
    После того как Мирона уволил Дыминский на дом Мирона Богдановича было совершено бандитское нападение. Как Вы думаете с чией подачи?
    bonatar2010
      bonatar2010, 16.08.2011 22:30
    0
    мирон у львові бронзу брав ще за часів Кирпи, а обгадив його дим тоді-коли взав про оборудки із завищеними цінами на гравців, яких карпати купували
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 22:08
    0
    Я видел, что творилось во Львове но если Вы затронули затронули Маркевича то я хочу Вам сказать,что после того как
    Маркевич завоевал вам бронзу Дыминский его обгадил. После чего и выгнал из команды.
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.08.2011 21:50
    0
    Так!!! У Львові вболівають за Металіст в єврокубках!!! Хоча б за Маркевича. Ти бачив що творилось у Львові коли Шахтар переміг в КУЕФА? А кидає гравців чи не кидає це вже політика.(В металісті також люблять прижати яйця своїм гравцям коли треба контракт перепідписувати.)
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 21:32
    0
    Тоесть вы хотите сказать что во Львове будут болеть за Металлист когда он играет в на Евро Арене? Даже если он один останется из украинских клубов в Лиге Европы очень в этом сомневаюсь...
    И почему я должен поддерживать команду которая "кидает" своих же футболистов??? Я думаю никому напоминать не надо о чем я говорю сейчас...
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 16.08.2011 20:28
    0
    Насрать тобі на голову.
    Kot-kharkiv
      Kot-kharkiv, 16.08.2011 20:28
    0
    Удачи, львовяне!!! Настройтесь на этот матч и всё будет ок!!!
    lvros
      lvros, 16.08.2011 20:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Vladyslav_Kharkov — 16.08.2011 17:56
    Вперед ПАОК!
    ---------------------
    Не потрібно постійно демонструвати свою гімнистість!
    Local78
      Local78, 16.08.2011 19:31
    0
    " Не рой другому яму, сам в нее упадешь "
    shefsuhiv76
      shefsuhiv76, 16.08.2011 18:27
    0
    думаю післязавтра Карпати зіграють краще ніж Металіст
    Vladyslav_Kharkov
      Vladyslav_Kharkov, 16.08.2011 17:56
    0
    Вперед ПАОК!
    astek1992
      astek1992, 16.08.2011 17:54
    0
    Треба перемога
    bsergiy84
      bsergiy84, 16.08.2011 17:27
    0
    mixxxanoid.ukr — 16.08.2011 16:43
    Ще один ображений життям
    mixxxanoid.ukr
      mixxxanoid.ukr, 16.08.2011 16:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Грекам удачи!
    vovann33
      vovann33, 16.08.2011 16:40
    0
    І Годвін там?
    jb
      jb, 16.08.2011 16:28
    0
    Олег Кононов взял с собой 25 футболистов + ФОТО
    -----------
    А сколько фото он с собой взял?