Арсенал надеется на Коллину

«Канониры» попросили куратора украинского судейства контролировать их матч с «Динамо»

Арсенал надеется на Коллину

Шановний пане Колліна!

 Керівництво ФК «Арсенал» (Київ) висловлює Вам глибоку повагу та високо цінує той факт, що з Вашим приходом на головну посаду в суддівстві намітилися дуже позитивні зрушення, які помітні всім.

 Ми звертаємось до Вас з проханням звернути особисту увагу на матч «Арсенал» (Київ) — «Динамо» (Київ) (13 серпня 2011 року, 18-00, стадіон ім. Лобановського) саме з точки зору суддівства, оскільки кілька матчів цих команд (зокрема, 10.04.2010, 23.04.11) за дивним збігом судить один і той же суддя — і у нас виникали питання до тих матчів.

 Ми, безумовно, довіряємо суддівському корпусу українського футбольного чемпіонату, але хотіли, щоби Ви особисто проконтролювали суддівство, аби запобігти проблем, які виникали раніше з роботою арбітра під час «київського дербі».

Ще раз висловлюємо Вам повагу та впевненість, що під Вашим суворим контролем всі дії суддів українського футбольного чемпіонату будуть неупередженими та об’єктивними!

fcarsenal.com.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Mr.Teash
    Mr.Teash, 13.08.2011 14:54
    0
    Новая добрая традиция: Всеми любимый и уважаемый ФК Арсенал теперь перед каждым матчем будет посылать Коллине небольшой пухленький конверт, цветы, киевский тортик и конечно же, всё это будет сдобрено сопроводительным письмом руководства клуба, наподобие вышеизложенного, дабы Сеньор К не расслаблялся, держал бы задницу в надлежащем для зализывания виде, и в целом добровольно посодействовал органичному развитию менеджемнта ФК Арсенал по работе с судьями... Бог в помощь, дорогие друззя!..
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 13.08.2011 09:56
    0
    Днепру он нужнее.
    udman11
    udman11, 12.08.2011 22:46
    0
    Скоро будет встреча Коллины с журналистами, там и послушаем что он думает!
    Gena, Chicago
    Gena, Chicago, 12.08.2011 20:45
    0
    Ага, Кривбас уже спрашивал у Коллины былы ли у Срны рука, а в ответ тишшшинааа.....
    WildCat
    WildCat, 12.08.2011 19:21
    0
    Думаю не прийдёт. А то будет прецедент и он заипётся на матчах с Шахтёром сидеть.
    Mr.Ferret
    Mr.Ferret, 12.08.2011 18:48
    0
    А если Днепр попросит проконтролировать матч с Шахтером? Одного Коллины мало. Надо два!
    slava0703
    slava0703, 12.08.2011 18:30
    0
    давай,Колліна, проконтролюй собі на премію від Суркіса )))
    Sedan
    Sedan, 12.08.2011 18:29
    0
    Все правильно, лучше перестраховаться
    Mr.Teash
    Mr.Teash, 13.08.2011 14:54
    0
    Новая добрая традиция: Всеми любимый и уважаемый ФК Арсенал теперь перед каждым матчем будет посылать Коллине небольшой пухленький конверт, цветы, киевский тортик и конечно же, всё это будет сдобрено сопроводительным письмом руководства клуба, наподобие вышеизложенного, дабы Сеньор К не расслаблялся, держал бы задницу в надлежащем для зализывания виде, и в целом добровольно посодействовал органичному развитию менеджемнта ФК Арсенал по работе с судьями... Бог в помощь, дорогие друззя!..
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 13.08.2011 09:56
    0
    Днепру он нужнее.
    udman11
    udman11, 12.08.2011 22:46
    0
    Скоро будет встреча Коллины с журналистами, там и послушаем что он думает!
    Gena, Chicago
    Gena, Chicago, 12.08.2011 20:45
    0
    Ага, Кривбас уже спрашивал у Коллины былы ли у Срны рука, а в ответ тишшшинааа.....
    WildCat
    WildCat, 12.08.2011 19:21
    0
    Думаю не прийдёт. А то будет прецедент и он заипётся на матчах с Шахтёром сидеть.
    Mr.Ferret
    Mr.Ferret, 12.08.2011 18:48
    0
    А если Днепр попросит проконтролировать матч с Шахтером? Одного Коллины мало. Надо два!
    slava0703
    slava0703, 12.08.2011 18:30
    0
    давай,Колліна, проконтролюй собі на премію від Суркіса )))
    Sedan
    Sedan, 12.08.2011 18:29
    0
    Все правильно, лучше перестраховаться