Руслан РОТАНЬ: «Хорошо, что сыграем с Шахтером перед ЛЕ»

«Днепр» будет готовиться к «Фулхэму» через чемпиона страны

Руслан РОТАНЬ: «Хорошо, что сыграем с Шахтером перед ЛЕ»

Гравець «Дніпра» Руслан Ротань поспілкувався з прес-службою ПЛ  напередодні центрального матчу 6-го туру Епіцентр Чемпіонату України з «Шахтарем».

 − Руслане, чи не велике навантаження випало на гравців збірної?

− Справа у тому, що вся Європа грає у такому ритмі. У цей період справжніх серйозних тренувань як таких не буває. Підтримуємо ігрові кондиції і багато уваги приділяємо відновлювальним процедурам. Саме від того, як вдасться організму відпочити, і залежить спортивна форма у наступному матчі.

− Після повернення з Харкова з табору національної команди були якісь привілеї для квартету гравців «Дніпра» у порівнянні з рештою виконавців?

− Ні, вже у четвер тренувались разом з усіма іншими. Часу на відпочинок немає, та і як можна думати про щось інше, коли наближається час зустрічі із «Шахтарем». Відмінність полягала хіба що у тому, що після тренування  для нас були заплановані масаж, сауна. Так завжди відбувається наступного дня після гри.

 − Повертаючись до справ внутрішніх, чи зможе «Дніпро» у суботу показати кращий футбол, ніж, приміром, під час останньої зустрічі проти «Чорноморця»?

− Впевнений, що так. Є таке поняття, як мотивація. Безперечно, вона буде підвищеною. На ігри проти сильних суперників виходиш з іншим настроєм. Це ж саме можна відчути і нам, коли на «Дніпро» налаштовуються зовсім інакше, ніж коли ми переглядаємо попередні матчі наших суперників. «Шахтар» - чемпіон України, солідна команда за всіма показниками − тренер, склад, поставлена гра. Але у нас є свої козирі, які маємо використати та спробувати порадувати своїх уболівальників перемогою.

− З чим все-таки пов'язаний той факт, що твоя команда не показує того, чого від неї очікують?

− Не секрет, що до нашого колективу вливаються нові виконавці. Які б «зірки» не приходили до команди, їм все одно завжди потрібен час на адаптацію, на знайомство з партнерами, командною тактикою. Зараз ще не можна сказати  ні про кого з дебютантів, що він вже звик до вимог на 100%.

 − Склад «Дніпра» на черговий матч зараз є доволі не прогнозованим…

− Все вирішує тренер, ми заздалегідь не знаємо його планів. Хуанде Рамос зважує кілька факторів: хто як зіграв попередній поєдинок, кого він хоче випробувати у ділі або ж підбирає виконавців під зміну тактики. Тому ми готуємось усі разом, а кому грати, визначається лише у день матчу.

− Чи не забагато зараз футболістів у «Дніпрі»?

− Під час тренувань, коли працюють 20-22 чоловіки, все гаразд. Мабуть, це ідеальна кількість для повсякденної роботи. Гадаю, що саме таке число гравців є вимогою іспанського фахівця.

 − Руслане, наступного тижня «Дніпро» стартує у Лізі Європи УЄФА. Що скажеш про суперника?

− «Фулхем» є представником англійської прем’єр-ліги − найсильнішого чемпіонату в Європі. Це твердження не вимагає доказів. Але ми маємо не оцінювати жереб, а сприймати його як належне. Наше завдання − і це ні для кого не секрет − подолати раунд плей-офф і нарешті виправдатись за невдачі попередніх років. Добре, що перед поїздкою до Англії зіграємо з «Шахтарем». Більш серйозної проби сил перед стартом у єврокубках і вигадати важко.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    WildCat
    WildCat, 13.08.2011 13:30
    0
    На счёт "суперовости" чемпа Италии я вообще промолчу.
    WildCat
    WildCat, 13.08.2011 13:30
    0
    Уже давно как. Только проснулся?
    ridenua
    ridenua, 13.08.2011 06:56
    0
    udman11 — 12.08.2011 21:35
    FC_Dvorovik Так для тебя это новость??? Английская ПЛ давненько уже являеться самым лучшим чемпионатом в плане конкуренции и кстати в плане финансов тоже! В Испании 2 суперклуба, а в АПЛ 4 точно, а то и 5-6!
    Тоже английский футбол не люблю, но вынужден признать, что и по подбору игроков и по уровню игры АПЛ сейчас самая сильная лига. Причина банальная - бабло. По уровню доходов и зарплат никто и близко не стоит. Испания кое-как тянется только за счет невероятно мощных футбольных школ отдельных клубов (Барса, Атлетик, Атлетико, да и реаловци вобщем то во всей Примере играют, кроме Реала)
    udman11
    udman11, 12.08.2011 21:35
    0
    FC_Dvorovik Так для тебя это новость??? Английская ПЛ давненько уже являеться самым лучшим чемпионатом в плане конкуренции и кстати в плане финансов тоже! В Испании 2 суперклуба, а в АПЛ 4 точно, а то и 5-6!
    FC_Dvorovik
    FC_Dvorovik, 12.08.2011 21:10
    0
    «Фулхем» є представником англійської прем’єр-ліги − найсильнішого чемпіонату в Європі. Це твердження не вимагає доказів" .С каких это пор английский чемпионат сильнейший в Европе?!Руслан попутал Англию с Испанией, Италией
    alex_kor
    alex_kor, 12.08.2011 18:07
    0
    аргументы в студию..
    Naum1221
    Naum1221, 12.08.2011 18:02
    0
    Ніякий ти футболіст!
    dimonstr_55
    dimonstr_55, 12.08.2011 17:53
    0
    скорее так
    Днепр - Шахтер 0-1
    Днепр - Фулхем 2-1
    Фулхем - Днепр 1-1
    Ведро с глазами
    Ведро с глазами, 12.08.2011 17:35
    0
    Верю шо будет так :
    Днепр - Шахтер 1-0
    Днепр - Фулгем 1-0
    Фулгем - Днепр 0-0
    Как-то так
    Dijon007
    Dijon007, 12.08.2011 17:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    valik2334 — 12.08.2011 17:07
    Пожаловаться | Игнорировать | Цитировать
    онлайн
    было бы хорошо еще бы и победить шахтер !.
    а потом с хорошим настроением вынести в одну калитку фулхем .!
    Ти віриш в дві перемоги поспіль нестабільного клубу над сильними суперниками??? Не впевнений, що Дніпро може в такому стані вигравати серіями із кількох перемог поспіль. В якомусь із матчів буде втрата очок і краще щоб це сталося в чемпіонаті а не в ЛЄ
    conquistador
    conquistador, 12.08.2011 17:15
    0
    перед домашньою грою з Фулхемом, Дніпро ще зіграє з Ворсклою...
    alessandro13
    alessandro13, 12.08.2011 17:10
    0
    ___________________________________________________
    Ещё один умник! Что ты запоёшь, когда вы получите пистон от Литекса?!
    valik2334
    valik2334, 12.08.2011 17:07
    0
    было бы хорошо еще бы и победить шахтер !.
    а потом с хорошим настроением вынести в одну калитку фулхем .!
    llloundrat
    llloundrat, 12.08.2011 17:02
    0
    Карпаты, кстате, тоже готовились к Галатасараю через Шахтёр и сыграли успешно
    Dijon007
    Dijon007, 12.08.2011 16:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Наоборот, если проиграют Шахтеру - порвут фулгем. Если же очки отберут у чемпиона, будет ничейка дома с фулемом
    X7826587234235234263
    X7826587234235234263, 12.08.2011 16:45
    0
    Правильно, вылетать надо с хорошим настроением
    alessandro13
    alessandro13, 12.08.2011 16:40
    0
    _____________________________________________________________
    Так никто ещё не знает, у кого оно будет плохим! Не кажи "гоп", поки не перескочиш!!!!!
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 12.08.2011 16:32
    0
    Так и сказал, "ЛЕ"?
    vvvvv1984
    vvvvv1984, 12.08.2011 16:31
    0
    Что ж хорошего, лигу европы с плохим настроением начинать-то!?
    WildCat
    WildCat, 13.08.2011 13:30
    0
    На счёт "суперовости" чемпа Италии я вообще промолчу.
    WildCat
    WildCat, 13.08.2011 13:30
    0
    Уже давно как. Только проснулся?
    ridenua
    ridenua, 13.08.2011 06:56
    0
    udman11 — 12.08.2011 21:35
    FC_Dvorovik Так для тебя это новость??? Английская ПЛ давненько уже являеться самым лучшим чемпионатом в плане конкуренции и кстати в плане финансов тоже! В Испании 2 суперклуба, а в АПЛ 4 точно, а то и 5-6!
    Тоже английский футбол не люблю, но вынужден признать, что и по подбору игроков и по уровню игры АПЛ сейчас самая сильная лига. Причина банальная - бабло. По уровню доходов и зарплат никто и близко не стоит. Испания кое-как тянется только за счет невероятно мощных футбольных школ отдельных клубов (Барса, Атлетик, Атлетико, да и реаловци вобщем то во всей Примере играют, кроме Реала)
    udman11
    udman11, 12.08.2011 21:35
    0
    FC_Dvorovik Так для тебя это новость??? Английская ПЛ давненько уже являеться самым лучшим чемпионатом в плане конкуренции и кстати в плане финансов тоже! В Испании 2 суперклуба, а в АПЛ 4 точно, а то и 5-6!
    FC_Dvorovik
    FC_Dvorovik, 12.08.2011 21:10
    0
    «Фулхем» є представником англійської прем’єр-ліги − найсильнішого чемпіонату в Європі. Це твердження не вимагає доказів" .С каких это пор английский чемпионат сильнейший в Европе?!Руслан попутал Англию с Испанией, Италией
    alex_kor
    alex_kor, 12.08.2011 18:07
    0
    аргументы в студию..
    Naum1221
    Naum1221, 12.08.2011 18:02
    0
    Ніякий ти футболіст!
    dimonstr_55
    dimonstr_55, 12.08.2011 17:53
    0
    скорее так
    Днепр - Шахтер 0-1
    Днепр - Фулхем 2-1
    Фулхем - Днепр 1-1
    Ведро с глазами
    Ведро с глазами, 12.08.2011 17:35
    0
    Верю шо будет так :
    Днепр - Шахтер 1-0
    Днепр - Фулгем 1-0
    Фулгем - Днепр 0-0
    Как-то так
    Dijon007
    Dijon007, 12.08.2011 17:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    valik2334 — 12.08.2011 17:07
    Пожаловаться | Игнорировать | Цитировать
    онлайн
    было бы хорошо еще бы и победить шахтер !.
    а потом с хорошим настроением вынести в одну калитку фулхем .!
    Ти віриш в дві перемоги поспіль нестабільного клубу над сильними суперниками??? Не впевнений, що Дніпро може в такому стані вигравати серіями із кількох перемог поспіль. В якомусь із матчів буде втрата очок і краще щоб це сталося в чемпіонаті а не в ЛЄ
    conquistador
    conquistador, 12.08.2011 17:15
    0
    перед домашньою грою з Фулхемом, Дніпро ще зіграє з Ворсклою...
    alessandro13
    alessandro13, 12.08.2011 17:10
    0
    ___________________________________________________
    Ещё один умник! Что ты запоёшь, когда вы получите пистон от Литекса?!
    valik2334
    valik2334, 12.08.2011 17:07
    0
    было бы хорошо еще бы и победить шахтер !.
    а потом с хорошим настроением вынести в одну калитку фулхем .!
    llloundrat
    llloundrat, 12.08.2011 17:02
    0
    Карпаты, кстате, тоже готовились к Галатасараю через Шахтёр и сыграли успешно
    Dijon007
    Dijon007, 12.08.2011 16:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Наоборот, если проиграют Шахтеру - порвут фулгем. Если же очки отберут у чемпиона, будет ничейка дома с фулемом
    X7826587234235234263
    X7826587234235234263, 12.08.2011 16:45
    0
    Правильно, вылетать надо с хорошим настроением
    alessandro13
    alessandro13, 12.08.2011 16:40
    0
    _____________________________________________________________
    Так никто ещё не знает, у кого оно будет плохим! Не кажи "гоп", поки не перескочиш!!!!!
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 12.08.2011 16:32
    0
    Так и сказал, "ЛЕ"?
    vvvvv1984
    vvvvv1984, 12.08.2011 16:31
    0
    Что ж хорошего, лигу европы с плохим настроением начинать-то!?