В Будивельнике появился тренер по физподготовке

Главный тренер сделает ставку на качественную предсезонную подготовку

Сьогодні в розташування БК «Будівельник» прибув, і вже розпочав роботу, тренер з фізичної підготовки Урош Цветіч - сербський фахівець, який проведе в команді весь період передсезонних зборів. Про це повідомляє прес-служба столичного клубу.

Залучення Цветіча - ініціатива Звєздана Мітровіча, котрий здавна робить ставку на якісну передсезонну підготовку команди. Якщо раніше Звездан вдавався до допомоги відомого фахівця Предрага Зімоніча, то нині, враховуючи, що Предраг «осів» на постійній основі в підмосковних «Хімках», справа функціональної підготовки «будівельників» була довірена найкращому учневі Зімоніча, яким і є Урош Цветіч.
 
- Усім відомо, що фізична підготовка - правильне поєднання різноманітних компонентів: простих вправ, роботи в тренажерному залі, бігу тощо, - зазначив Урош Цветіч. - І головне - знайти правильне співвідношення цих компонентів. Кожен гравець - індивідуальний у своєму фізичному стані, можливостях, тому для мене зараз дуже важливо побачити в яких кондиціях перебуває кожен із них. Після цього до кожного буде свій підхід, свій набір вправ. Поки що мені складно судити про щось, адже я всього лише перший день з командою.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Реуцкий, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности