| Обновлено 10 августа 2011, 11:40
2174
1

Кардинал-Ровно - Энергия - 7:3

У другому товариському матчі «Енергія» зазнала нищівної поразки від «Кардинал-Рівне»

2174
1

У першій половині спарингу наставник «Енергії» Станіслав Гончаренко не задіяв Павленка та Дмитра Бондара. Обоє разом із травмованими Овсянніковим та Кондратюком спостерігали за діями підопічних з боку. У другому таймі Павленко та Бондар вийшли на майданчик, а покинув гру Легчанов. Варто відзначити, що у повторному спарингу Станіслав Олександрович суттєво змінив четвірки.

У першому таймі «енергетики» володіли ініціативою, регулярно створювали небезпечні моменти. Лише один з них реалізували – Легчанов з кутового подав на Якуніна, а той вразив ворота гостей – 1:0.

В другому таймі малюнок гри зазнав суттєвих змін. На влучні удари Тригубця та Якуніна, гості відповіли дублями Федюка та Олександра Бондара й голами Танського, Паршикова та свого голкіпера Дєнюжкіна. Воротар забив із пенальті.