Дмитрий Кирпулянский и Виктория Терещук добыли путевки на Олимпиаду-2012

1655
2
Дмитрий Кирпулянский

Дмитро Кірпулянський та Вікторія Терещук вибороли «бронзу» чемпіонату Європи з п’ятиборства

На чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, який триває в Лондоні, українці відзначились двома нагородами.

Дмитро Кірпулянський та Вікторія Терещук вибороли бронзові медалі першості, разом з тим здобувши олімпійські ліцензії на Ігри Олімпіади-2012.

Варто відзначити, що обидва спортсмени досягли високих європейських здобутків після тривалого відновлення: Дмитро – від травми спини, Вікторія – після народження дитини.

Цікаво, що чемпіонат Старого Світу приймає майбутня столиця Олімпійських ігор-2012. До того ж, це перша європейська першість, де спортсмени у стрільбі змагаються з лазерною зброєю.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав спортсменів, тренерів та Федерацію сучасного п’ятиборства зі здобутими нагородами та висловив побажання успішної підготовки до найголовніших стартів чотириріччя в Лондоні.