Яна Клочкова облишила ливарно-механічний бізнес

Розлучення «Ісполіна» та «Золотої рибки»

Торік найуспішніша українська плавчиха Яна Клочкова вирішила спробувати свої сили й у бізнесі.  Частину зароблених на водяних доріжках світу коштiв зіркова Яна інвестувала в ТзОВ «Ливарно-механічний завод «Ісполін», що в місті Дубно. З появою інвестора в особі Клочкової гендиректор підприємства Ігор Фесюк сподівався на цілу низку потужних будівельних проектів — монтаж нової ливарної лінії, придбання і встановлення сучасних електроплавильних печей.  Однак успішна співпраця «Золотої рибки» та ливарників тривала лише близько півроку.

«Очевидно, Яна Клочкова вирішила, що підприємство нашої галузі, та ще й у такому не досить багатому регіоні, як Рівненщина, приносить малі прибутки. Тому на початку року поставила вимогу повернути інвестовані нею кошти. Нині завод «Ісполін» повністю розрахувався з Клочковою. Втім і без цих інвестицій підприємство продовжує працювати в нормальному режимі», — повідомив комерційний директор товариства Олександр Сорочинський.


Варто нагадати, що 19 січня Яна Клочкова погодилася стати другим номером у списку Партії регіонів на виборах депутатів Харківської міської ради. Тож її рішення розлучитися з «Ісполіном» може мати й певне політичне підгрунтя — недаремно керівництво заводу натякає на намагання Яни «збільшити свій вплив». Але, швидше, цей крок є бажанням перенести інвестиції у більш економічно розвинений Харків, де  Яна Клочкова стала депутатом міської ради.

Україна Молода

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности