Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Лига Европы
| Обновлено 26 июля 2011, 16:15
6891
33

Игорь ДЕДЫШИН: «Виновные уже наказаны»

Генеральный директор «Карпат» извинился за халатность работников клуба

| Обновлено 26 июля 2011, 16:15
6891
33
Игорь ДЕДЫШИН: «Виновные уже наказаны»
Игорь Дедышин

– Від імені футбольного клубу «Карпати» (Львів) хочу вибачитись перед уболівальниками, власниками сезонних абонементів, які через халатність окремих працівників клубу не змогли скористатися своїм правом у понеділок, у спеціально виділений день, придбати квитки на матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Карпати» - «Сент-Патрікс Атлетік». Запевняю, що винні у цій ситуації відповідальні працівники вже покарані.

Без перебільшення стверджую: уболівальники – найбільша цінність ФК «Карпати», вершиною якої є саме власники сезонних абонементів. ФК «Карпати» завжди прагнув, наскільки дозволяли можливості, створити для вболівальників комфортні умови, і мені дуже прикро, що через безвідповідальність окремих працівників клубу власники сезонних абонементів учора були позбавлені своїх привілеїв.

Сьогодні, 26 липня, окрема каса стадіону «Україна» (з боку вулиці Зелена) працюватиме з 14:00 до 19:00 виключно для власників абонементів. Розумію, що це не поверне витраченого часу та нервів уболівальникам, які вчора побачили зачинені каси, однак запевняю – у майбутньому подібних ситуацій не повториться. Якщо у вболівальників виникатимуть будь-які питання, побажання чи скарги щодо придбання квитків, прошу телефонувати за номером 067 373 88 19. Запевняю, що жодне звернення уболівальників, в тому числі й у вигляді коментарів на офіційному сайті клубу, не залишиться поза нашою увагою.

З повагою, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин

Sport.ua

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Хави принял неожиданное решение. Барселоне не нужно искать нового тренера
Футбол | 24 апреля 2024, 22:25 12
Хави принял неожиданное решение. Барселоне не нужно искать нового тренера

Легенда «сине-гранатовых» провел встречу с руководством и решил остаться в клубе!

Похоже, Касильяс недооценивает Лунина. Забыл, как над ним насмехался Кан?
Футбол | 24 апреля 2024, 12:20 19
Похоже, Касильяс недооценивает Лунина. Забыл, как над ним насмехался Кан?

Колумнисту Sport.ua Алексею Сливченко не понравилось одно из последних высказываний легенды «Реала»

Комментарии 33
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
aicraft1965
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
LyubkoLviv
Та погудимо, але осад залишається. Я взагалі не розумію стратегію клубу. До найвідданіших вболівальників відносяться як до бNдла. В ГО Завжди вірні всяка шпана собі спокійно квитки бере, а власники абонементів мають в касах випрошувати хамський персонал, щоб дали ті квитки, які вболівальник хоче.
WonderlustKing
LyubkoLviv — 26.07.2011 20:32
_________________________________
Є таке! Шо тобі можу сказати, старий, - не псуй собі настрій. В четвер всі погудим. Головне шоб погодка не така як зараз
LyubkoLviv
Так, хотів вище. Так прикол в тому, що сидить касир з наглою мордою і дає тобі те, що їй хочеться. В такому випадку я не розумію взагалі суті продажу квитків окремо для власників абонементів, якщо сьогодні можна було без проблем взяти декілька квитків без всяких мінінгітів.
WonderlustKing
LyubkoLviv — 26.07.2011 20:17
_________________________________
Хотів вище? Я так зрозумів що з 12 по 27 квитків не було... Ти кажеш, що взяв 17. От я й зробив висновок, шо весь сектор квитки викинули.
LyubkoLviv
Що тут файного?
WonderlustKing
Відверто кажучи, я ніколи проблем, власне, з касирами не мав! Але тупняк там буває нереальний(
LembergWestUkraine
Треба всьо керівництву клуба розказувати , ато ті рагуліхи з каСС реально відбивають в багатьох охоту іти на стадіон , своїми мутками з білетами !
Впевнений керівництво не знає про всі ці мутки ! Мені як починає шось рагуліха розказувати , я її зразу на місце ставлю !
WonderlustKing
LyubkoLviv — 26.07.2011 19:55
_______________________________
ну то файно)
LyubkoLviv
Так якраз мені продали 17 ряд.
WonderlustKing
dudigo78 — 26.07.2011 18:54
_____________________________
Можливо ще завтра середину сектора викинуть в продаж. а можливо вже десь там розмутили... Хто їх там зрозуміє. Логіки ніякої
dudigo78
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
WonderlustKing
dudigo78 — 26.07.2011 18:35
LyubkoLviv — 26.07.2011 18:35
_____________________________
Там якось так цікаво вона сказала, що в неї є квитки з 27 і догори і з 8 чи 12 донизу. Одним словом маразм якийсь
LyubkoLviv
Цей прикол з пачками взагалі мене вражає. Мені також таке заявляла хамовитий продавець. І ще з такими притензіями... Я маю право вибрати собі квиток з наявних, а не по черзі брати...
dudigo78
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
WonderlustKing
І в той ряд мені першому продали, бо вона пачку ше розривала. Якось так..
WonderlustKing
21 сектор 27 ряд
dudigo78
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
WonderlustKing
romadatskiv2010 — 26.07.2011 18:11
_________________________________
Все як завжди)
romadatskiv2010
всeрiвно,сьогоднi прийшов пeрeд 11:00 було вiдкрито 2 кaси,чeкaв нeдовго бiля пiв години,aлe блiн,нaпряг вiдкрити хoть 4 кaси,зaдрaли вжe.