Наплавали на «п'ятірку»

Із чемпіонату світу у 25-метровому басейні збірна України повертається з п'ятьма медалями

Усі нагороди «синьо-жовтої» команди у китайському Шанхаї здобули наші чоловіки. Броварчанин Олег Лісогор слідом за дистанцією 100 м брасом впевнено виграв і 50-метрівку, причому знову з рекордом світових першостей — 26,39 сек. Валерій Димо у цьому фіналі показав шостий результат. Також на найкоротшій дистанції (50 м), але батерфляєм срібним призером став ще один вихованець Віктора Турчина — Сергій Бреус. Він лише 0,01 сек. (!) програв австралійцю Велшу.

У спринтерському запливі на 50 м вільним стилем бронзові нагороди вручили одразу двом спортсменам — нашому Олександрові Волинцю й американцю Брунеллі, які фінішували з однаковим часом, що в плаванні буває дуже рідко, — 21,62.

А останню медаль українська команда виборола в неділю в естафеті 4х100 м комплексного плавання.

(3 хв. 28,62 сек.). Наша четвірка у складі Андрія Олійника, Олега Лісогора, Сергія Адвени та Андрія Сердінова зовсім небагато програла потужним квартетам Австралії (3.27,71) і США (3.28,00). При цьому українці поновили рекорд Європи, що належав росіянам.

У командному заліку Україна посіла восьме місце, а трійку кращих склали Австралія (12 золотих, 8 срібних, 4 бронзові), США (6+8+8) і Китай (5+1+6).