А. АНТОНОВ: «Какая в Ильичевце команда? Одни арендованные»

«Днепр» же - клуб европейского уровня, считает футболист

А. АНТОНОВ: «Какая в Ильичевце команда? Одни арендованные»
© Алексей Антонов

Добігає кінця десятиденний тренувальний збір дніпропетровського «Дніпра», що проходить в австрійському Ірднінгу. Додому підопічні Хуанде Рамоса повернуться другого липня, у суботу. У день від'їзду дніпряни проведуть заключний спаринговий поєдинок проти чеського клубу «Яблонець».

Всього в межах першого закордонного збору «Дніпро» провів два матчі, один з яких виграв й один звів унічию. У таборі команди активно працюють не лише стара гвардія футболістів, але й новобранці Боатенг, Кулаков та Антонов. Останній розповів в інтерв'ю сайту «Футбол 24» про свої перші враження від перебування у новому колективі .

- Олексію, чи встигли добре познайомитися з усіма одноклубниками? Як довго тривала адаптація?
- Все добре. Ми активно працюємо й готуємося до сезону. Мені неважко було прижитися у новому колективі, адже я був знайомий з багатьма футболістами. Зокрема, нерідко спілкувався з Андрієм Русолом, Русланом Ротанем. Деяких хлопців бачив у молодіжній збірній України. Словом, все класно.

- Ви оселилися в одному готельному номері з Денисом Кулаковим...
- Так, ми двоє новобранців, прийшли в «Дніпро» одночасно і попросили, щоб нас поселили в один номер. Ми знайомі з Денисом ще з часів виступу за юніорську збірну.

- Як вам збір в Австрії? Як тамтешня природа, клімат?- Природа фантастична, умови казкові. Не просто живемо в гарному готелі, але й маємо чимало якісних тренувальних полів. Погода іноді підводить, доводиться тренуватися під час грози.

- Чи не звично працювати у високогір'ї?
- Ми немало часу проводимо у місцині на висоті 2300 метрів над рівнем моря. Звісно, відчувається різниця між нашим кліматом й альпійським. Тут навіть вода смачніша. Ну і повітря чистесеньке! Боюся, що як приїдемо в Україну, почнемо задихатися.

- Як багато часу «Дніпро» проводить на тренуваннях?
- Ми тренуємося двічі на день, вранці півтора години і ввечері так само. Є ще товариські зустрічі, різні процедури. Словом, вільного часу не так вже й багато.

- А як відпочиваєте у вільний час?
- Стараємося якнайбільше полежати, щоб організм відпочив від навантажень.

- А як щодо дозвілля?
- У нашому готелі є сауна, басейн, джакузі, тенісний стіл. Охоче беремо ракетки в руки і змагаємося.

- І хто чемпіон?
- Турнірів ми не організовували, але багато хлопців достойно грає в настільний теніс. Льопа, Денисов... Вправно грають.

- А на корти виходите?
- Так, у великому тенісі немає рівних Сергію Кравченку. Непогано він грає.

- Олексію, в рамках австрійського збору «Дніпро» провів два матчі. Як вам ваші дії на футбольному полі?
- Я відіграв стартові 79 хвилин першого поєдинку проти чеської «Спарти» (гра закінчилася внічию 1:1 — Авт), потім мене замінив Олександр Гладкий. Не можу оцінити своїх дій. Але, на жаль, другу зустріч проти австрійського клубу «Капфенберг» я пропустив, бо мав проблеми з м'язами. Лікарі порадили не виходити на поле. За моєї відсутності хлопці виграли з рахунком 3:0. Думаю, на зборах результат нічого не важить. Головне — якість гри. А результат треба показувати в чемпіонаті України. В Австрії ми награвали певні тактичні схеми і загалом добре попрацювали.

- Ви впевнено почуваєтеся на полі? Хто, на вашу думку, основний ваш конкурент у боротьбі за місце в основному складі?
- У «Дніпрі» багато нападників. Матеус, Гладкий, Гоменюк. Конкуренції не боюся.

- Коли ви переходили в «Дніпро», ви знали, що Євген Селезньов піде з команди?
- Я про це тільки чув, але достовірної інформації не мав. Та мені байдуже, хто мої конкуренти. Коли жорстка конкуренція, то виграють від неї самі футболісти. Я не задумувався над тим, чи гратиму в основному складі, не оцінював своїх шансів. Моє завдання просте — показувати хороший футбол, а не перейматися тим, чи поставлять мене у склад. Це пріорітет головного тренера Хуанде Рамоса.

- До речі, що розповісте про співпрацю з цим тренером?
- Все чудово. Мені цікаво на тренуваннях. Вони проходять динамічно. Ігрові вправи майже не повторюються. Хуанде Рамос вимагає, щоб ми постійно рухалися і швиденько віддавали паси. Я помітив, що тренування у Рамоса проходить, як мить.

- Ви перейшли в «Дніпро» з маріупольського «Іллічівця», який під час міжсезоння ліпить сильну команду. Вона в єврокубки навіть мітить...
 - А яка там команда? Там грають всі орендовані у «Шахтаря». Зараради Бога, нехай виходять в Лігу Європи. Я їм цього бажаю. І не шкодую, що пішов з «Іллічівця». Ніколи ні про що не шкодую і дивлюся тільки вперед.

- Вам пропонували залишитися в Маруполі?
- (Після роздумів)... Так, пропонували. Але я обрав «Дніпро». Чому? Бо це команда європейського рівня, яка ставить серйозні завдання. Це крок вперед у моїй кар'єрі, тож я без вагань прийняв таке рішення.

- Ви родом з Дніпропетровщини...
- Авжеж. Я народився у Павлограді. Можна сказати, що повернувся додому. Тепер у мене буде значно більша армія уболівальників на домашніх матчах.

Петро Оплів, www.football24.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    xamxam11
    xamxam11, 05.07.2011 13:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Когда то я работал в компании МТS, но они меня уволили из за кризиса!(( Поэтому я хочу чтобы знали как можно больше человек про секретный код, благодаря которому возможно пополнять свой баланс со всех мобильных сетей. Мы делали так: oтправляли cмc с текстом "Lzone+storm "(без кавычек) нa номер 4447 или 4449(Украина Россия), и (АЗЕЙБАРДЖАН,БЕЛОРУСИЯ) "Lzone+storm" на номер 4449 и в тeчении 10 минут прихoдило oколо 200p! ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ что пользоваться этой процедурой можно только 1 раз в сутки! Работает до сих пор, сам пользуюся… Я сообщаю это не для своей выгоды, а для того чтобы отомстить им, за то что уволили квалифицированного работника!! 100% работает на ВСЕХ операторах СНГ!! Пользуйтесь пока не пофиксели.
    VAR87
    VAR87, 02.07.2011 15:35
    0
    антонав крыса прямая дорога в Кривбасс и неизвестно как он заиграет там)))
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 11:26
    0
    Вот здесь с тобой не поспоришь! " Я по жизни не зануда - и бухло и бабу буду!"
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 02.07.2011 11:08
    0
    -лучше бабу
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 09:01
    0
    Ты всё правильно написал. Но Рамос главный тренер не так давно,осенью будет год. Требовать от него выдающихся результатов пока рановато, но попадание в группу - это необходимость.
    Qwerty_1096
    Qwerty_1096, 02.07.2011 08:57
    0
    Побачимо, наскільки Дніпро - європ. команда.
    Всього один стиковий раунд; сіяний клуб(дніпро(13.364));і начебто Рамос щось там (в євролізі) вигравав?
    Побачимо.
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 07:13
    0
    Главное не попутай, что брать...ночью!
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 23:16
    0
    нас как учили:главное чтобы посреди ночи разбудили и ты взял тройной интеграл
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 23:14
    0
    -учить пришёл?ну простите,я по пол часа не сижу над текстом и на ошибки не отправляю,может и не та букаФка проскочить
    alessandro13
    alessandro13, 01.07.2011 22:55
    0
    _______________________________________________________________
    Корсар! Надо писать "извИняю", а не "извЕняю"!
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 21:41
    0
    короче..это называется из пустого в порожнее..пойду почитаю где нить другое...тут не интересно
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:25
    0
    2 omelgerrard
    ладно, привет Павлограду!
    За Реву вам спасибо, за Антонова - нет
    потопал я в Брусницу (магазин)
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну не суди строго, взболтнул он не подумав, бывает.
    valenok2
    valenok2, 01.07.2011 21:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Сказал Антонов - и все возмущаются.
    А если бы он в ответ на вопросы журналиста ответил нечленораздельным мычанием? Все бы возмущались его нежеланием говорить.
    byrgyi76
    byrgyi76, 01.07.2011 21:22
    0
    Я общаюсь с тобой максимально корректно, хоть это и не очень просто. Ты пишешь " быковать ". Обозначь, где я отписался так, что у тебя возникли предпосылки к тому ,что я "быкую"?
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:22
    0
    ну, вас где-то понять можно, лучший нап тупо покидает команду перед сезоном, на который у вас столько надежд. Тут я понимаю и вас и Селезня, которому хочется поиграть в ЛЧ. А вот глупости Антонова я объяснений не нахожу никаких, кроме его беспросветной тупости
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну что тут говорить. Футболист, он и в Африке футболист. ВСе свое время в детсве и юности проводил за пинанием мяча, на школу забивал, что тут выйдет. Хотя сейчас везде бытует мнение, что футболист долежен и образование иметь, даже высшее.
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 21:19
    0
    -нет не предел,а что у тебя за предел-выиграть ЛЧ?,а чем тебе не нравится "дорогуша"-тоесть тебе можно быковать а мне тебя "дорогушей" назвать нельзя?ты неадекватет
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    хотя знаешь сколько гавна выливают болелы Днепра на Селезнева? я этого не понимаю. При этом человек даже не заикнулся о том, что ему было плохо в Днепре и это не команда.
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:18
    0
    вот ты в свои 18 лет это понимаешь, а он в 25 почему-то нет. Это я и хотел сказать. И больше ничего
    xamxam11
    xamxam11, 05.07.2011 13:28
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Когда то я работал в компании МТS, но они меня уволили из за кризиса!(( Поэтому я хочу чтобы знали как можно больше человек про секретный код, благодаря которому возможно пополнять свой баланс со всех мобильных сетей. Мы делали так: oтправляли cмc с текстом "Lzone+storm "(без кавычек) нa номер 4447 или 4449(Украина Россия), и (АЗЕЙБАРДЖАН,БЕЛОРУСИЯ) "Lzone+storm" на номер 4449 и в тeчении 10 минут прихoдило oколо 200p! ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ что пользоваться этой процедурой можно только 1 раз в сутки! Работает до сих пор, сам пользуюся… Я сообщаю это не для своей выгоды, а для того чтобы отомстить им, за то что уволили квалифицированного работника!! 100% работает на ВСЕХ операторах СНГ!! Пользуйтесь пока не пофиксели.
    VAR87
    VAR87, 02.07.2011 15:35
    0
    антонав крыса прямая дорога в Кривбасс и неизвестно как он заиграет там)))
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 11:26
    0
    Вот здесь с тобой не поспоришь! " Я по жизни не зануда - и бухло и бабу буду!"
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 02.07.2011 11:08
    0
    -лучше бабу
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 09:01
    0
    Ты всё правильно написал. Но Рамос главный тренер не так давно,осенью будет год. Требовать от него выдающихся результатов пока рановато, но попадание в группу - это необходимость.
    Qwerty_1096
    Qwerty_1096, 02.07.2011 08:57
    0
    Побачимо, наскільки Дніпро - європ. команда.
    Всього один стиковий раунд; сіяний клуб(дніпро(13.364));і начебто Рамос щось там (в євролізі) вигравав?
    Побачимо.
    byrgyi76
    byrgyi76, 02.07.2011 07:13
    0
    Главное не попутай, что брать...ночью!
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 23:16
    0
    нас как учили:главное чтобы посреди ночи разбудили и ты взял тройной интеграл
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 23:14
    0
    -учить пришёл?ну простите,я по пол часа не сижу над текстом и на ошибки не отправляю,может и не та букаФка проскочить
    alessandro13
    alessandro13, 01.07.2011 22:55
    0
    _______________________________________________________________
    Корсар! Надо писать "извИняю", а не "извЕняю"!
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 21:41
    0
    короче..это называется из пустого в порожнее..пойду почитаю где нить другое...тут не интересно
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:25
    0
    2 omelgerrard
    ладно, привет Павлограду!
    За Реву вам спасибо, за Антонова - нет
    потопал я в Брусницу (магазин)
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну не суди строго, взболтнул он не подумав, бывает.
    valenok2
    valenok2, 01.07.2011 21:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Сказал Антонов - и все возмущаются.
    А если бы он в ответ на вопросы журналиста ответил нечленораздельным мычанием? Все бы возмущались его нежеланием говорить.
    byrgyi76
    byrgyi76, 01.07.2011 21:22
    0
    Я общаюсь с тобой максимально корректно, хоть это и не очень просто. Ты пишешь " быковать ". Обозначь, где я отписался так, что у тебя возникли предпосылки к тому ,что я "быкую"?
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:22
    0
    ну, вас где-то понять можно, лучший нап тупо покидает команду перед сезоном, на который у вас столько надежд. Тут я понимаю и вас и Селезня, которому хочется поиграть в ЛЧ. А вот глупости Антонова я объяснений не нахожу никаких, кроме его беспросветной тупости
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну что тут говорить. Футболист, он и в Африке футболист. ВСе свое время в детсве и юности проводил за пинанием мяча, на школу забивал, что тут выйдет. Хотя сейчас везде бытует мнение, что футболист долежен и образование иметь, даже высшее.
    korsar_kharkov
    korsar_kharkov, 01.07.2011 21:19
    0
    -нет не предел,а что у тебя за предел-выиграть ЛЧ?,а чем тебе не нравится "дорогуша"-тоесть тебе можно быковать а мне тебя "дорогушей" назвать нельзя?ты неадекватет
    omelgerrard
    omelgerrard, 01.07.2011 21:18
    0
    Комментарий свернут. Показать
    хотя знаешь сколько гавна выливают болелы Днепра на Селезнева? я этого не понимаю. При этом человек даже не заикнулся о том, что ему было плохо в Днепре и это не команда.
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 01.07.2011 21:18
    0
    вот ты в свои 18 лет это понимаешь, а он в 25 почему-то нет. Это я и хотел сказать. И больше ничего