У новому парламенті не буде Блохіна й Суркіса

Зате спортивну галузь представлятимуть донецькі футболісти, борець Тедеєв і «нашоукраїнський» баскетболіст Волков

Олег Блохін, який у парламент-1998 пройшов за списком Лазаренка, до ВР-2002 — як кандидат від комуністів, а після того пристав до есдеків, народним депутатом більше не буде. Разом із ним залишаться поза парламентом і Григорій Суркіс (№ 6 у списку «Не так!»), й інші висуванці ФК «Динамо». До речі, чим не привід замислитися над ставленням київського вболівальника до політичної позиції керівництва свого улюбленого клубу? Адже блок «Не так!», базований фактично на керівниках ФК «Динамо», не набрав 3% навіть на виборах у Київраду, не кажучи вже про парламент.

Але поразка Блохіна-Суркіса - не найгучніша серед «обломів» людей спорту, які вирішили йти в політику. Що вже казати про кандидатів від таких політичних утворень, як, скажімо, Партія патріотичних сил. Стрибунка Олена Говорова (№ 4 у списку ППСУ) та віце-президент Федерації боксу Юрій Андрійчук (№ 8) щиро сумують з приводу 30-го місця своєї партії, яка набрала «аж» 0,1% голосів.

Не буде у Верховній Раді й потенційного фаворита кулачних боїв у президії Віталія Кличка — його блок «Пора»-ПРП у фіналі виборчої кампанії не виправдав сподівань і отримав менш як 1,5%.

Але дефіциту «спортивних» кадрів у депутатському корпусі не спостерігатиметься. Невдачі інших політичних сил компенсовано «фізкультурниками» Партії регіонів. Від «донецьких» до парламенту пройшли президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов, президент Професійної футбольної ліги Равіль Сафіуллін, спортивний директор, колишній головний тренер «Шахтаря» Віктор Прокопенко, генеральний секретар цього ж футбольного клубу Юрій Колоцей, президент футзального клубу «Шахтар» Євген Геллер. І це — не рахуючи водія, охоронця та помічника пана Ахметова. А найтитулованішим спортсменом, який отримав мандат за сприяння Партії регіонів, став олімпійський чемпіон із боротьби Ельбрус Тедеєв.

«Наша Україна» привела до парламенту лише одного чоловіка від спорту, зате якого високого — керівника баскетбольного клубу «Київ» Олександра Волкова. А ось директор БК «Київ» Віталій Хоменко залишився за межами Верховної Ради.

Нестор ДИМ, Україна Молода

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности