1357
4

Из Лиссабона не с пустыми руками

Украинские дзюдоисты добыли пять медалей на этапе Кубка мира

11-12 червня в Таллінні (Естонія) та Лісабоні (Португалія) відбулися етапи Кубка світу з дзюдо.
В Таллінні Україна була представлена борцями у кожній ваговій категорії, окрім +100 кг, а в Лісабоні – лише трьома борчинями.

Не дивлячись на мало чисельне представництво, наші дівчата здобули дві нагороди – «срібло» у Наталії Смаль (70 кг) і «бронза» у Ірини Кіндзерської (+78 кг). Ці дві медалі дозволили українській збірній посісти 7 загальнокомандне місце.

Наші хлопці теж повертаються додому не з пустими руками. В їх активі – одна золота і дві бронзові нагороди й 4 загальнокомандне місце.

Лідер олімпійської кваліфікації – призер Кубка світу та турніру Гран-Прі В’ячеслав Денисов (100 кг) і у цьому турнірі підтвердив свій високий клас, здобувши «золото» етапу Кубка світу.
Вагова категорія 100 кг принесла Україні ще і бронзову медаль. Її володарем став Артем Блошенко.
Багаторазовий переможець і призер Кубка світу, турнірів Гран-Прі Сергій Дребот (66 кг) записав до свого активу чергову бронзову нагороду.

Наразі спортсмени вже готуються до Кубка Європи у Словенії, там же й проходитиме й короткий тренувальний збір.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав чемпіонів та призерів змагань, побажавши успішно подолати олімпійський відбір й отримати ліцензії на Олімпійські ігри в Лондоні у 2012 році.