Станіслав ГОНЧАРЕНКО: «Для мене срібло є невдалим результом»

Наставник «Енергії» Станіслав ГОНЧАРЕНКО проаналізував причини невдачі команди у фіналі плей-офф

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: «Для мене срібло є невдалим результом»

Львівська «Енергія-Тайм» у чемпіонаті України 2010-2011 років посіла друге місце. У фінальній серії команда Станіслава Гончаренка поступилася івано-франківському «Урагану». Наставник «Енергії-Тайм» проаналізував причини невдачі своєї команди у фінальній серії.

— Станіславе Олександровичу, які головні причини поразки від «Урагану»?
— Небоєкомплектність складу. У команди не було єдиного серця. Третя причина — зрив тренувального процесу через поїздку збірної на спаринги у Бразилію. Тоді впродовж дев'яти днів команда колективно не тренувалася. Четверте — позначилася свіжість Біро Жаде, який півтора матчі не виходив на поле. У першій грі у Львові його вилучили з поля, друге протистояння пропустив, й на вирішальний, третій гравець вийшов на майданчик свіжим. Ренатіньо теж першу гру пропустив. Тому у вирішальній зустрічі бразильці «Урагану» були свіжішими, більш націленими на перемогу. На піку вирішення результату позначилося їхнє природне чуття помножене на свіжість і латиноамериканську витривалість.

— Чому у вашої команди не було єдиного серця?
— Дві структури об'єдналися («Енергія» і «Тайм»), процес притирки не завершився. Впродовж п'яти місяців після об'єднання, за моїми підрахунками, 43 дні п’ятьох-шістьох наших гравців не було в розташуванні клубу. Вони разом зі збірною були в Харкові, Польщі, Азербайджані, Бразилії. А 43 дні під час злиття команд — дуже великий термін. Додайте до цього ще вихідні, відновлювальні дні, переїзди в Єнакієве, Севастополь. Загалом вийде, що колектив не тренувався 60 днів. Це велика фора. Потрібно також визнати, що «Тайм» був сильнішою машиною. Про це говорять оглядачі, суперники, глядачі.

Після гри я емоційно сказав, що бразильці виграли чемпіонат України. Так вийшло, що одна людина у фіналі вирішила долю суперечки за «золото». Але за часів «Тайму» в «Шахтарі» було шість бразильців. Тоді «таймівці» обігрували «гірників» із розгромним рахунком. Тобто, коли команда в хорошому стані, має єдине серце, є цілеспрямованою, всередині все налагоджено, тоді бачимо результат. А так сталося, що в цьому сезоні деяких гравців цікавили не тренування, а поїздки в Бразилію, Азербайджан. Коли мене поставили перед фактом відрядження п'ятьох футболістів у Бразилію, я попередив керівництво — для команди це негативне явище і слугуватиме пропорційному зниженню наших шансів на виконання головного завдання. Ще тоді говорив, що у вирішальний момент відсутність підготовчого процесу впродовж дев'яти днів позначиться на наших кондиціях.

— Після вирішальної гри з «Ураганом» ви заявили, що із приходом бразильців програв український міні-футбол. Невже хороші легіонери не підвищують рівень нашого футзалу? Все-таки є на кого рівнятися, у кого вчитися...
— Мої слова неправильно інтерпретували, неправильно зрозуміли, насправді мав на увазі інше: а де ж наші чемпіони, лідери, гравці? Візьміть послідовність цих поразок. В «Енергії-Тайм» є багато збірників України. Якби не особиста причина, у Бразилію поїхав би Денис Овсянніков і якби не травма туди ж поїхав би Олександр Кондратюк. Тобто загалом семеро збірників. На останньому чемпіонаті Європи збірна України не змогла обіграти команду Азербайджану, за яку грає двоє бразильців «Урагану». Ми не перемогли азербайджанців також у спарингу, коли на майданчику були ті самі герої. І в чемпіонаті ми програли тим самим футзалістам. Не закликаю до того, щоби бразильці не грали в чемпіонаті. Річ в іншому. У нас шість членів збірної, а в них лише три бразильці, які не є членами національної команди своєї країни, а виступають за Азербайджан. Це свідчить про теперішній рівень нашого міні-футболу. Раніше «Тайм» обігрував шістьох бразильців «Шахтаря». А нині результат не нашу користь.

— Станіславе Олександровичу, на результат вирішального поєдинку не позначилася перемога в четвертій грі з рахунком 10:3? Можливо, краще було перемогти 10:9 або 4:3, тоді і настрій був би іншим?
— Це вже після виступів усе зрозуміло, а під час матчу штучно стримувати гравців ніхто не може. Ти ж не можеш сказати футболістові: «Сідай, ти більше не повинен забивати». Якщо ви зауважили, в тому протистоянні я випустив на майданчик гравців, в яких було менше ігрової практики — Олександра Бондаря, Задорожного. А такі гравці, як Легчанов, Якунін сіли на лаву запасних і в другому таймі практично не виходили на майданчик. До речі, Максим Павленко та Діма Бондар виступали «на уколах».

— Срібні нагороди — це невдача «Енергії-Тайму»?
— Для мене це невдача.

— До зустрічі з керівництвом, на якій обговорите результат команди в сезоні, не плануєте подальшої роботи в «Енергії-Тайм»?
— Для себе обмірковую деякі варіанти ротації складу. Але головне — повинен визначитися із президентом клубу щодо перспективи росту, працездатності команди. Для цього є час. Потрібно визнати, що «Енергії-Тайм» потрібне підсилення. Я вже говорив про те, що в команді є люди, нездатні боротися за перше місце. Двобої з «Ураганом» підтвердили мої слова.

Гліб ВАКОЛЮК, «Львівська газета»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  BLZ_Orca
    BLZ_Orca, 15.06.2011 13:19
  0
  Тайммовцы может и идут токо чёто хромая на обье ноги!!!!!!!!
  korish77
    korish77, 14.06.2011 23:14
  0
  Був присутній на всіх 5ти іграх фіналу.В Івано-Франківську деякі гравці(здалося)а може і правда плавили Гончара. В першій і другій грі такі ляпи допускали,помилки дуже дивні.Легчанов,Якунин,Романов-збірники, але саме вони привозили собі голи,як ще терпіння вистачало у Гончаренко.Задумайся тренер на наступній рік саме про цих виконавців, в останній грі бились на майданчику тільки бійці -Павленко,Овсянніков,Макаєв,Рогачев,Якунин,Легчанов.Бондарі один і другий,Романов поховались,Струк взагалі не відповідає рівню фіналу, шкода Лисенко.Таймівці- йдіть до кінця з Гончаром!
  BLZ_Orca
    BLZ_Orca, 10.06.2011 15:51
  0
  mono2011
  +1
  когда смотрел игры кубка и финальную серию, вывод напрашивался один - играет лучше четверка "энергии" (лучше в моём понимание - острее, опаснее у ворот соперника, техничнее), а на паркете больше времени даётся любимчикам из тайма! Без обид может и парни нормальные, и в футбол играть умеют, но визуально они слабее выглядели после объединения команды, а по результатам так вообще последний чемпионат они заваливали!!!!! А выступление тайма в Европе??? что это было???? Может пацаны плавили Гончаренко а их так жёстко кинули)))
  Гончаренко нах!!!!!!!!!!! Тот ещё тип - о том какое он г. и как может в коллективе всех разосрать и создать невыносимые условия для работы знаю, хоть и по "наслышке" но знаю....
  mono2011
    mono2011, 09.06.2011 10:23
  0
  Снова нытье и непризнание своих ошибок. Только и может вспоминать как обыгрывал ШАХТЕР. После объединения с ЭНЕРГИЕЙ (которая шла на 1 месте), все равно играли таймовцы (любимчики). А сказки рассказывал, что объединились сильнейшие для попадания в "финал четырех". И вдруг снова нужно усиление...
  dimoty
    dimoty, 09.06.2011 09:23
  0
  Ты сам во всём виноват, Гончаренко.
  Нас не обманешь.
  Все твои отмазки ничего не стоят.
  Называя свои "во-вторых" и "в-третьих", ты сам расписываешься в том, что "во-первых" было не достаточно. Т.е. ни один из твоих аргементов не может считаться состоятельным.
  У меня только один агрумент: "ты сам проиграл, лично". И точка
  tipafutbolist
    tipafutbolist, 09.06.2011 00:27
  0
  Ну вот теперь все стало на свои места нашли виноватых Судья постановил, что самые виноватые: О.Бондарь, Задорожный,Федюк (люди игравшие за первые места и выдержав конкуренцию становились чемпионами. Свои конечно чемпионы, а чужие так "типа чемпионы") кто следующий виновный-ну конечно пан Лисенчук со своей сборной (этот всегда и во всем виноват).Бубен- который взял толстого и старого! Звезды не так расположились( Венера зашла на Марс и закрыла сатурн) и т.д и т.п. Вы тренируете лучших игроков Украины! В команде с условиями ($) лучшая в стране!тренер самый титулованый и после вы- Вы-ВЫ заявляете, что вас обыграл один бразилец второй на легкости у вас состав с 14 лучших украинцев-что ВЫ сделали?что вы сделали, что бы не проиграть? Вы только и смогли после поражений в Ивано-Франковске искать самых виноватых. После счета серии 2:2, снова "все нормально"( и никто не вспоминал о плохих футболистах, о плохом Лисенчуке), а после поражения снова найти тех же виноватых.На воре и шапка горит...
  lemberg2011
    lemberg2011, 08.06.2011 23:38
  0
  Нічого не зрозуміло??? Супер клуб створювався ,а результату не дав?Х то винен??? Всі винні, крім тренера?
  pro-fan
    pro-fan, 08.06.2011 23:06
  0
  плохому танцору ...
  www_11
    www_11, 08.06.2011 22:52
  0
  Да все хотят чтобы Шахтер вернулся, но с кем играть и кто будет тренировать.Десятки лет создавали, а распался за неделю
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:45
  0
  Хотілося щоб Шахтар повернувся, думаю так і буде. Цікава думка інших користувачів
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:43
  0
  Тепер по ротації, що я думаю:
  Гончаренко явно сплавить О. Бондаря, Задорожного, Федюка вже нема, думаю Струк так само пролетить, Макаєв хз, решта ж будуть. Воротарі вроді норма, хоча побачимо. Це, наголошую моя особиста думка.
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:42
  0
  Так я не зрозумів Гончаренко залишиться чи ні?
  www_11
    www_11, 08.06.2011 22:24
  0
  Обьеденили "Шахтер" и "Динамо, а игроков нет .Надо еще усиление.
  fiorentina10
    fiorentina10, 08.06.2011 22:18
  0
  Цікаво, хто в команді є нездатним боротися за перше місце? По складу майже всі гравці були чемпіонами України.
  BLZ_Orca
    BLZ_Orca, 15.06.2011 13:19
  0
  Тайммовцы может и идут токо чёто хромая на обье ноги!!!!!!!!
  korish77
    korish77, 14.06.2011 23:14
  0
  Був присутній на всіх 5ти іграх фіналу.В Івано-Франківську деякі гравці(здалося)а може і правда плавили Гончара. В першій і другій грі такі ляпи допускали,помилки дуже дивні.Легчанов,Якунин,Романов-збірники, але саме вони привозили собі голи,як ще терпіння вистачало у Гончаренко.Задумайся тренер на наступній рік саме про цих виконавців, в останній грі бились на майданчику тільки бійці -Павленко,Овсянніков,Макаєв,Рогачев,Якунин,Легчанов.Бондарі один і другий,Романов поховались,Струк взагалі не відповідає рівню фіналу, шкода Лисенко.Таймівці- йдіть до кінця з Гончаром!
  BLZ_Orca
    BLZ_Orca, 10.06.2011 15:51
  0
  mono2011
  +1
  когда смотрел игры кубка и финальную серию, вывод напрашивался один - играет лучше четверка "энергии" (лучше в моём понимание - острее, опаснее у ворот соперника, техничнее), а на паркете больше времени даётся любимчикам из тайма! Без обид может и парни нормальные, и в футбол играть умеют, но визуально они слабее выглядели после объединения команды, а по результатам так вообще последний чемпионат они заваливали!!!!! А выступление тайма в Европе??? что это было???? Может пацаны плавили Гончаренко а их так жёстко кинули)))
  Гончаренко нах!!!!!!!!!!! Тот ещё тип - о том какое он г. и как может в коллективе всех разосрать и создать невыносимые условия для работы знаю, хоть и по "наслышке" но знаю....
  mono2011
    mono2011, 09.06.2011 10:23
  0
  Снова нытье и непризнание своих ошибок. Только и может вспоминать как обыгрывал ШАХТЕР. После объединения с ЭНЕРГИЕЙ (которая шла на 1 месте), все равно играли таймовцы (любимчики). А сказки рассказывал, что объединились сильнейшие для попадания в "финал четырех". И вдруг снова нужно усиление...
  dimoty
    dimoty, 09.06.2011 09:23
  0
  Ты сам во всём виноват, Гончаренко.
  Нас не обманешь.
  Все твои отмазки ничего не стоят.
  Называя свои "во-вторых" и "в-третьих", ты сам расписываешься в том, что "во-первых" было не достаточно. Т.е. ни один из твоих аргементов не может считаться состоятельным.
  У меня только один агрумент: "ты сам проиграл, лично". И точка
  tipafutbolist
    tipafutbolist, 09.06.2011 00:27
  0
  Ну вот теперь все стало на свои места нашли виноватых Судья постановил, что самые виноватые: О.Бондарь, Задорожный,Федюк (люди игравшие за первые места и выдержав конкуренцию становились чемпионами. Свои конечно чемпионы, а чужие так "типа чемпионы") кто следующий виновный-ну конечно пан Лисенчук со своей сборной (этот всегда и во всем виноват).Бубен- который взял толстого и старого! Звезды не так расположились( Венера зашла на Марс и закрыла сатурн) и т.д и т.п. Вы тренируете лучших игроков Украины! В команде с условиями ($) лучшая в стране!тренер самый титулованый и после вы- Вы-ВЫ заявляете, что вас обыграл один бразилец второй на легкости у вас состав с 14 лучших украинцев-что ВЫ сделали?что вы сделали, что бы не проиграть? Вы только и смогли после поражений в Ивано-Франковске искать самых виноватых. После счета серии 2:2, снова "все нормально"( и никто не вспоминал о плохих футболистах, о плохом Лисенчуке), а после поражения снова найти тех же виноватых.На воре и шапка горит...
  lemberg2011
    lemberg2011, 08.06.2011 23:38
  0
  Нічого не зрозуміло??? Супер клуб створювався ,а результату не дав?Х то винен??? Всі винні, крім тренера?
  pro-fan
    pro-fan, 08.06.2011 23:06
  0
  плохому танцору ...
  www_11
    www_11, 08.06.2011 22:52
  0
  Да все хотят чтобы Шахтер вернулся, но с кем играть и кто будет тренировать.Десятки лет создавали, а распался за неделю
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:45
  0
  Хотілося щоб Шахтар повернувся, думаю так і буде. Цікава думка інших користувачів
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:43
  0
  Тепер по ротації, що я думаю:
  Гончаренко явно сплавить О. Бондаря, Задорожного, Федюка вже нема, думаю Струк так само пролетить, Макаєв хз, решта ж будуть. Воротарі вроді норма, хоча побачимо. Це, наголошую моя особиста думка.
  Vorobentus
    Vorobentus, 08.06.2011 22:42
  0
  Так я не зрозумів Гончаренко залишиться чи ні?
  www_11
    www_11, 08.06.2011 22:24
  0
  Обьеденили "Шахтер" и "Динамо, а игроков нет .Надо еще усиление.
  fiorentina10
    fiorentina10, 08.06.2011 22:18
  0
  Цікаво, хто в команді є нездатним боротися за перше місце? По складу майже всі гравці були чемпіонами України.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности