ОФИЦИАЛЬНО: Олег Кононов подписал контракт на три года

Белорусский специалист продолжит работать с львовскими «Карпатами»

ОФИЦИАЛЬНО: Олег Кононов подписал контракт на три года
© Олег Кононов

Білоруський тренер Олег Кононов підписав з ФК «Карпати» контракт на три роки з можливістю продовжити угоду ще на два роки.

Одразу після підписання контракту з ФК «Карпати» головний тренер «зелено-білих» Олег Кононов дав коментар Інформаційному центру клубу.

«В першу чергу хочу подякувати за довіру нашим вболівальникам, керівництву клубу та футболістам. Звичайно, я дуже радий, що підписав новий контракт і продовжую свою роботу в «Карпатах». Незважаючи на те, що я пропрацював у Львові вже три роки, це для мене новий етап у моїй тренерській кар’єрі, новий виклик. Перед нами стоять серйозні завдання. Однак я не хочу багато про це говорити. Але обіцяю, що за підтримки місцевої влади, керівництва та всіх працівників клубу разом з футболістами і колегами по тренерському штабу робитиму усе, щоб «Карпати» прогресували, розвивалися та досягали максимальних результатів. При цьому ми зробимо усе, аби «зелено-білі» демонстрували видовищний футбол, на який, як на гарну виставу у театрі, буде збиратися повний стадіон», – сказав Олег Георгійович.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    soon88
      soon88, 09.06.2011 14:06
    0
    Кочіш підписав контракт з "Карпатами"
    Про це повідомляє Transfermarkt.
    http://fckarpaty.com.ua/news/kochish_pidpisav_kontrakt_z_karpatami/2011-06-09-2922
    kazap.net
      kazap.net, 09.06.2011 08:03
    0
    Удачи Кононову. Сделать "Карпаты" конкурентноспособной командой в Европе!!!
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 08.06.2011 22:55
    0
    Вболівальники Карпат також на це надіються та очікують від улюбленої команди тільки хороших ігор та великих перемог. Мільйон сердець - одне биття
    Карпати Львів - на все життя
    RuSIK150
      RuSIK150, 08.06.2011 22:24
    0
    в том чемпионате много хороших слов звучало в адрес карпат и поэтому в следующем чемпионате с них будет большой спрос. Очень хотелось бы радоваться за успехи клуба.
    RuSIK150
      RuSIK150, 08.06.2011 22:19
    0
    гарні новини. дуже радий за Львів і з надіею дивлюсь у майбутне карпат.
    fenhelhaus
      fenhelhaus, 08.06.2011 20:29
    0
    Конан - разрушитель ( металлистов)
    conquistador
      conquistador, 08.06.2011 20:14
    0
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 08.06.2011 19:43
    0
    Це добре.
    -----------
    Дракон вернувся?
    Local78
      Local78, 08.06.2011 18:54
    0
    Рад за Карпаты ,а тренеру удачи в дальнейшей работе !
    ALplay12
      ALplay12, 08.06.2011 18:12
    0
    классный мужик, сказал зделал! пусть поднимает Карпаты ещё выше!
    lvros
      lvros, 08.06.2011 18:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Дійсно хороша новина! Свідчить, в першу чергу, про серйозність намірів Дима! Це не може не радувати!
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 08.06.2011 18:07
    0
    Продовження контракту Олега Кононова, судячи по кількості коментарів, викликало шквал емоцій (в тому числі і негативних зі сторони вболівальників деяких інших клубів) що не може не радувати
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:58
    0
    — 08.06.2011 17:25
    КРИСТИНА — 08.06.2011 17:05
    Якби Кононов контракту не підписав,я би плакала....((((
    не плач, всьо чьотко
    _____
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    online
      Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 08.06.2011 17:27
    0
    отличная новость для болельщиков Карпат и не только их
    conquistador
      conquistador, 08.06.2011 17:25
    0
    не плач, всьо чьотко
    konicarog
      konicarog, 08.06.2011 17:06
    0
    Удачі Карпатам
    wasyl96
      wasyl96, 08.06.2011 17:06
    0
    підтримую!!!А Карпати зараз дійсно важко уявити без цього тренера...він найкращий тренер в Україні!!! Ну ще хороший Луческу..Ну при такому фінансуванні і трансферах як в Шахті, то б кожен був хорошим тренером. А в Карпатах скромна база, прості талановиті гравці з низькою зарплатою(порівняно з іншими командами), і вони показують результат бо хочуть цього! А тоді ще "Петя" продає хто "засвітиться" на футбольному полі..якби Карпати більш розчедрились на хороших дорогих гравців, хороший персонал, хороші умови, щоб інші гравці мали бажання переїхати сюди за хорошу платню...то Карпати були б у трійці лідерів!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:06
    0
    Modern_1 — 08.06.2011 10:26
    Київ вітає Львів з гарною новиною! Успіхів!
    ________
    дякуємо Києву!))))))))))))))))))))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:05
    0
    Якби Кононов контракту не підписав,я би плакала....((((
    wasyl96
      wasyl96, 08.06.2011 17:05
    0
    soon88
      soon88, 09.06.2011 14:06
    0
    Кочіш підписав контракт з "Карпатами"
    Про це повідомляє Transfermarkt.
    http://fckarpaty.com.ua/news/kochish_pidpisav_kontrakt_z_karpatami/2011-06-09-2922
    kazap.net
      kazap.net, 09.06.2011 08:03
    0
    Удачи Кононову. Сделать "Карпаты" конкурентноспособной командой в Европе!!!
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 08.06.2011 22:55
    0
    Вболівальники Карпат також на це надіються та очікують від улюбленої команди тільки хороших ігор та великих перемог. Мільйон сердець - одне биття
    Карпати Львів - на все життя
    RuSIK150
      RuSIK150, 08.06.2011 22:24
    0
    в том чемпионате много хороших слов звучало в адрес карпат и поэтому в следующем чемпионате с них будет большой спрос. Очень хотелось бы радоваться за успехи клуба.
    RuSIK150
      RuSIK150, 08.06.2011 22:19
    0
    гарні новини. дуже радий за Львів і з надіею дивлюсь у майбутне карпат.
    fenhelhaus
      fenhelhaus, 08.06.2011 20:29
    0
    Конан - разрушитель ( металлистов)
    conquistador
      conquistador, 08.06.2011 20:14
    0
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 08.06.2011 19:43
    0
    Це добре.
    -----------
    Дракон вернувся?
    Local78
      Local78, 08.06.2011 18:54
    0
    Рад за Карпаты ,а тренеру удачи в дальнейшей работе !
    ALplay12
      ALplay12, 08.06.2011 18:12
    0
    классный мужик, сказал зделал! пусть поднимает Карпаты ещё выше!
    lvros
      lvros, 08.06.2011 18:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Дійсно хороша новина! Свідчить, в першу чергу, про серйозність намірів Дима! Це не може не радувати!
    JaKrevedko
      JaKrevedko, 08.06.2011 18:07
    0
    Продовження контракту Олега Кононова, судячи по кількості коментарів, викликало шквал емоцій (в тому числі і негативних зі сторони вболівальників деяких інших клубів) що не може не радувати
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:58
    0
    — 08.06.2011 17:25
    КРИСТИНА — 08.06.2011 17:05
    Якби Кононов контракту не підписав,я би плакала....((((
    не плач, всьо чьотко
    _____
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    online
      Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 08.06.2011 17:27
    0
    отличная новость для болельщиков Карпат и не только их
    conquistador
      conquistador, 08.06.2011 17:25
    0
    не плач, всьо чьотко
    konicarog
      konicarog, 08.06.2011 17:06
    0
    Удачі Карпатам
    wasyl96
      wasyl96, 08.06.2011 17:06
    0
    підтримую!!!А Карпати зараз дійсно важко уявити без цього тренера...він найкращий тренер в Україні!!! Ну ще хороший Луческу..Ну при такому фінансуванні і трансферах як в Шахті, то б кожен був хорошим тренером. А в Карпатах скромна база, прості талановиті гравці з низькою зарплатою(порівняно з іншими командами), і вони показують результат бо хочуть цього! А тоді ще "Петя" продає хто "засвітиться" на футбольному полі..якби Карпати більш розчедрились на хороших дорогих гравців, хороший персонал, хороші умови, щоб інші гравці мали бажання переїхати сюди за хорошу платню...то Карпати були б у трійці лідерів!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:06
    0
    Modern_1 — 08.06.2011 10:26
    Київ вітає Львів з гарною новиною! Успіхів!
    ________
    дякуємо Києву!))))))))))))))))))))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 08.06.2011 17:05
    0
    Якби Кононов контракту не підписав,я би плакала....((((
    wasyl96