Сборная Украины U-19 минимально уступила итальянским сверстникам

3382
4
Беретта
Незважаючи на блискучу гру голкіпера Максима Коваля, українська збірна гравців до 19 років поступилася в першому матчі четвертої групи еліт-раунду юнацького чемпіонату Європи-2011. Єдиний гол чудовим ударом через себе забив вихованець італійського «Мілана» Джакомо Беретта.

Беретта, який на початку місяця дебютував у Серії А, відзначився на 67-й хвилині, коли українці дещо втратили пильність біля своїх воріт. А починалося для синьо-жовтих все дуже оптимістично. Протягом перших десяти хвилин на побачення з голкіпером італійців Франческо Барді почергово виходили Борис Тащі та Пилип Будківський, проте свої нагоди змарнували.

Надалі ж моменти виникали переважно біля воріт підопічних Олександра Головка, змушуючи демонструвати усю свою майстерність Максима Коваля. Воротар київського «Динамо» двічі рятував свою команду після ударів Стефана Ель-Шарааві. А до цього українців виручив капітан команди Олександр Нойок, який вибив м'яч з лінії воріт, не давши відзначитися Крістіано Біраджі. Одразу по перерві синьо-жовті могли вийти вперед, однак постріл із близької відстані Тащі був заблокований Паоло Роцціо.

Після того, як Беретта вивів збірну Італії вперед, чудову нагоду зрівняти рахунок не використав Будківський, коли пробивав головою після навісу Владислава Калитвинцева. Наприкінці зустрічі Максим Коваль, який у другому таймі не дозволив вразити свої ворота П'єтро Ієммелло, пішов до штрафного майданчика суперника на подачу кутового, проте його удар головою прийшов повз ціль. В іншому матчі групи 4 збірна Ірландії виявилася сильнішою за Польщу − 1:0.

Кваліфікація Євро-2011 (U-19). Еліт-раунд. Група 4 (Польща)

24 травня. Італія − Україна − 1:0, Ірландія − Польща − 1:0.
26 травня. Україна − Ірландія, Італія − Польща.