У Харкові стартує зимовий чемпіонат України з плавання

Чемпіонат в олімпійському спортивному центрі "Акварена" з 15 по 18 березня 2006 року

У Харкові стартує зимовий чемпіонат України з плавання, який проходитиме в олімпійському спортивному центрі «Акварена» з 15 по 18 березня 2006 року.

У змаганнях беруть участь усі найсильніші плавці України. Серед учасників: чотириразова Олімпійська чемпіонка, Герой України, рекордсменка світу та Європи Яна КЛОЧКОВА, бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах та чемпіонату світу, рекордсмен Європи Андрій СЕРДІНОВ, чемпіон та рекордсмен світу Олег ЛІСОГОР, чемпіони Європи - Сергій БРЕУС, Денис СИЛАНТЬЄВ, Світлана БОНДАРЕНКО, Олександр ВОЛИНЕЦЬ, Ірина АМШЕННІКОВА, Катерина ЗУБКОВА.

Загалом у змаганнях беруть участь близько 400 спортсменів та 90 тренерів - представники АР Крим, 21 області України та Києва. 

На чемпіонаті комплектується Національна збірна команда України для участі у чемпіонатах світу та Європи поточного року. 

Планується проведення загальних зборів тренерського складу та активу Федерації плавання України. Разом з представниками Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту вони обговорюватимуть шляхи розвитку плавання в Україні.

Плавання належить до пріоритетних видів спорту в Україні. В програмі Олімпійських ігор розігрується 34 комплекти нагород (на чемпіонатах світу та Європи, залежно від довжини басейну, до 44 комплектів медалей).

В Україні плаванням займається понад 58 тис. осіб. У 25 регіонах (за винятком Чернівецької області), працюють 158 ДЮСШ та відділень з плавання.

У поточному році збірна команда України з плавання підвищила авторитет нашої країни - була кращою на континенті, виборовши 9 золотих медалей на чемпіонаті Європи.
За підсумками Олімпійських ігор в Афінах плавці України з двома золотими та бронзовою нагородами стали п'ятими в світі.

Прес-служба Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности