В Польше планируют сделать 212 неофициальных фан-зон
Директор Евро-2012 в Польше считает, что такая идея будет иметь широкую поддержку
До Євро-2012 у 212 великих та маленьких польських містах планують створити фан-зони, які не матимуть статус майданчиків УЄФА. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив директор місцевого оргкомітету «Євро-2012 Польща» Адам Олькович. За його словами, організація таких фан-зон здійснюватиметься за сприяння польської національної телекомпанії.
«Можливо, зробимо такі майданчики для вболівальників у 212 великих і маленьких містах країни, що символічно пов’язуватиметься з роком проведення турніру. Організовуватиметься це спільно з польським телебаченням (TVP), яке отримало від УЄФА право на трансляцію всіх матчів Євро-2012. Ми вже узгодили з УЄФА, що телевізійний сигнал на великі екрани в цих містах надаватиметься за символічну плату. Водночас на етапі узгодження залишаються умови щодо дотримання інтересів головних спонсорів УЄФА», – пояснив Адам Олькович.
Директор турніру в Польщі також наголосив, що така ідея матиме широко підтримку в країні, оскільки щодня тут транслюватимуться всі матчі Євро-2012 з різних міст Польщі й України.
www.ukraine2012.gov.ua
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Бокс
|
19 декабря 2025, 10:07
4
Бывший чемпион мира выйдет на ринг против американского шоумена в ночь на 20 декабря
Футбол
|
19 декабря 2025, 11:01
1
36-летний хавбек провел 100-й матч в еврокубках за «Динамо»
Футбол
|
19.12.2025, 20:27
Комментарии 0