Олег Блохин назвал свой тренерский штаб

Помогать главному тренеру будут Альтман, Баль, Калитвинцев и Роменский

Олег Блохин назвал свой тренерский штаб

У четвер, 28 квітня, в Будинку футболу відбулася прес-конференція за участю головного тренера національної збірної України Олега Блохіна, який оприлюднив прізвища фахівців, котрі увійшли до тренерського штабу.

Отож, помічниками Блохіна стали Семен Альтман, Андрій Баль, Юрій Калитвинцев та Юрій Роменський. При цьому, за словами наставника, за необхідності він зможе доповнити його іще одним спеціалістом − відповідна домовленість з президентом ФФУ Григорієм Суркісом існує. Зауважимо, що троє з асистентів − Альтман, Баль і Роменський працювали з Блохіним під час його попередньої каденції у збірній.

Головний тренер висловив задоволення графіком товариських матчів синьо-жовтих, що зверстаний відповідними службами Федерації футболу України. При цьому важливо, підкреслив Блохін, що «ми гратимемо з провідними європейськими командами − такими, як Франція, Німеччина, ведуться перемовини і з Іспанією».

Щодо найближчих поєдинків проти Узбекистану та Франції, які відбудуться 1 та 6 червня, то Олег Блохін прийняв рішення не викликати на ці матчі гравців молодіжної збірної, що в цей час готуватимуться до фінальної частини ЧЄ-2011, яка розпочнеться для синьо-жовтих 12 червня.

Водночас тренерський штаб головної команди планує працювати в Данії, аби наочно стежити за виступами кандидатів на фіналі континентальної першості. Також Олег Блохін повідомив, що його особистий контракт із ФФУ розрахований до завершення фінальної частини ЄВРО-2012, і завдання-мінімум, яке стоїть перед командою − вихід до чвертьфінальної стадії турніру.

ФФУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    geco
    geco, 04.05.2011 22:38
    0
    Тандем Маркевич-Альтман был бы самый лучший узе , да так они и работали .
    Pawka22
    Pawka22, 30.04.2011 12:21
    0
    *yahoo*
    Pawka22
    Pawka22, 30.04.2011 12:21
    0
    УУРАААААА!!! Заявка моего брата сыграла!!!
    Киев! Олимпийский! Матч 8: УКР - D2!!!
    uy882011
    uy882011, 30.04.2011 10:03
    0
    украина вперед!!!!!!!!1!!!!!11!!
    Arkan ( Вольногорск - ДНЕПР )
    Arkan ( Вольногорск - ДНЕПР ), 29.04.2011 19:17
    0
    УРА !!!
    Моя заявка отобрана!!!
    Донецк Матч 23: D4 - УКР
    movkli
    movkli, 29.04.2011 17:51
    0
    а я выиграл по 4 билета на три матча в Харькове))) итого 12 билетов) кого взять с собой?
    Izzy_SCIF
    Izzy_SCIF, 29.04.2011 14:35
    0
    Баль свою профнепригодность доказал в Ворскле и Черноморце
    pop369
    pop369, 29.04.2011 14:27
    0
    Классный ресурс.Все о современном спорте...fixedmatch.com.ua.Футбольные прогнозы.Очень интересно(Советую)
    dimacccp83
    dimacccp83, 29.04.2011 13:39
    0
    есть основания считать его бездарью?
    Николай(Донбасс)
    Николай(Донбасс), 29.04.2011 13:18
    0
    Из всех "помічникiв" нарекание вызывает только личность Баля.
    Ну что ж, потерпим Блохина как свадебного генерала сборной. А в чем сборная так провинилась, чтобы еще на себе тащить еще эту бездарь Баля?
    andriyk1
    andriyk1, 29.04.2011 11:58
    0
    Хорошо что билеты не выиграл смотреть не хочется на это зборище неудачников
     
    Хрюн Моржов
    Хрюн Моржов, 29.04.2011 10:50
    0
    Ну вот и все в порядке, так сказать, "все при своих". И Калитвинцев пристроен, и переживающих за способности Блохина без Альтмана, Олег Владимирович вполне удовлетворил и успокоил. НЕ СОМНЕВАЮСЬ: подобран наилучший вариант из всех украинско-возможных в вопросе подготовки сборной к ЧУ. никакие Маркевичи этого бы сделать не смогли, но они и вовремя сбежали, как крысы с тонущего корабля.
    Лучшим вариантом мог бы быть только иностранный!
    aicraft1965
    aicraft1965, 28.04.2011 23:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну,Калита имеет роль сексоты.....
    kosak-bandera
    kosak-bandera, 28.04.2011 23:41
    0
    Narod ja dumav Bal nehotiv buti pomoshnekom!!!?!?!, ja shos propustiv 4oho vin zgodivsja!?
    Odessit-FCCO
    Odessit-FCCO, 28.04.2011 23:19
    0
    [quote lvros — 28.04.2011 22:06]Odessit-FCCO — 28.04.2011 20:58
    Сеня Альтман рулит.
    -----------------
    А хто такий Альтман і які його досягненя?
    Еврей)))
    vikdev
    vikdev, 28.04.2011 23:02
    0
    как друзья вы не садитесь,
    а в тренера вы не годитесь!!!
    ... ай да баснописец Крылов, жил давно, а про тренеров нашей сборной уже тогда все знал!!!
    ABCD4321
    ABCD4321, 28.04.2011 22:46
    0
    [quote Ostap-LV — 28.04.2011 21:39]
    Согласен на все 100%.
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:40
    0
    +1000
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:35
    0
    +1000%
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:33
    0
    pri4om tyt Syrkisnja?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    geco
    geco, 04.05.2011 22:38
    0
    Тандем Маркевич-Альтман был бы самый лучший узе , да так они и работали .
    Pawka22
    Pawka22, 30.04.2011 12:21
    0
    *yahoo*
    Pawka22
    Pawka22, 30.04.2011 12:21
    0
    УУРАААААА!!! Заявка моего брата сыграла!!!
    Киев! Олимпийский! Матч 8: УКР - D2!!!
    uy882011
    uy882011, 30.04.2011 10:03
    0
    украина вперед!!!!!!!!1!!!!!11!!
    Arkan ( Вольногорск - ДНЕПР )
    Arkan ( Вольногорск - ДНЕПР ), 29.04.2011 19:17
    0
    УРА !!!
    Моя заявка отобрана!!!
    Донецк Матч 23: D4 - УКР
    movkli
    movkli, 29.04.2011 17:51
    0
    а я выиграл по 4 билета на три матча в Харькове))) итого 12 билетов) кого взять с собой?
    Izzy_SCIF
    Izzy_SCIF, 29.04.2011 14:35
    0
    Баль свою профнепригодность доказал в Ворскле и Черноморце
    pop369
    pop369, 29.04.2011 14:27
    0
    Классный ресурс.Все о современном спорте...fixedmatch.com.ua.Футбольные прогнозы.Очень интересно(Советую)
    dimacccp83
    dimacccp83, 29.04.2011 13:39
    0
    есть основания считать его бездарью?
    Николай(Донбасс)
    Николай(Донбасс), 29.04.2011 13:18
    0
    Из всех "помічникiв" нарекание вызывает только личность Баля.
    Ну что ж, потерпим Блохина как свадебного генерала сборной. А в чем сборная так провинилась, чтобы еще на себе тащить еще эту бездарь Баля?
    andriyk1
    andriyk1, 29.04.2011 11:58
    0
    Хорошо что билеты не выиграл смотреть не хочется на это зборище неудачников
     
    Хрюн Моржов
    Хрюн Моржов, 29.04.2011 10:50
    0
    Ну вот и все в порядке, так сказать, "все при своих". И Калитвинцев пристроен, и переживающих за способности Блохина без Альтмана, Олег Владимирович вполне удовлетворил и успокоил. НЕ СОМНЕВАЮСЬ: подобран наилучший вариант из всех украинско-возможных в вопросе подготовки сборной к ЧУ. никакие Маркевичи этого бы сделать не смогли, но они и вовремя сбежали, как крысы с тонущего корабля.
    Лучшим вариантом мог бы быть только иностранный!
    aicraft1965
    aicraft1965, 28.04.2011 23:58
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну,Калита имеет роль сексоты.....
    kosak-bandera
    kosak-bandera, 28.04.2011 23:41
    0
    Narod ja dumav Bal nehotiv buti pomoshnekom!!!?!?!, ja shos propustiv 4oho vin zgodivsja!?
    Odessit-FCCO
    Odessit-FCCO, 28.04.2011 23:19
    0
    [quote lvros — 28.04.2011 22:06]Odessit-FCCO — 28.04.2011 20:58
    Сеня Альтман рулит.
    -----------------
    А хто такий Альтман і які його досягненя?
    Еврей)))
    vikdev
    vikdev, 28.04.2011 23:02
    0
    как друзья вы не садитесь,
    а в тренера вы не годитесь!!!
    ... ай да баснописец Крылов, жил давно, а про тренеров нашей сборной уже тогда все знал!!!
    ABCD4321
    ABCD4321, 28.04.2011 22:46
    0
    [quote Ostap-LV — 28.04.2011 21:39]
    Согласен на все 100%.
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:40
    0
    +1000
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:35
    0
    +1000%
    d4ng3r
    d4ng3r, 28.04.2011 22:33
    0
    pri4om tyt Syrkisnja?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????