Виталий КОСОВСКИЙ: «Думаю, Парамон сам получит по заднице»

Экс-игрок киевского «Динамо» комментирует матч против «Браги» и поступок Парамона

Виталий КОСОВСКИЙ: «Думаю, Парамон сам получит по заднице»

Перші чвертьфінальні єврокубкові матчі з участю українських команд не виправдали покладених сподівань. “Шахтар” зазнав нищівного ляпаса у Барселоні, а “Динамо” на домашньому стадіоні не змогло обіграти португальську “Брагу”. Аналіз цим двом поєдинкам в інтерв”ю сайту “Футбол24” дав Віталій Косовський, екс-футболіст “Динамо” та збірної України.

- Як вам поєдинки з участю “Шахтаря” та “Динамо” на міжнародній арені?
- Нічого доброго ми цього тижня не побачили.Настрій у нас кепський. Особливо після гри “Динамо”. Я був на стадіоні. Поїхав раніше, не дочекався фінального свистка. Нецікаво було дивитися на невиразну гру.
Чому так сталося? Нехай розбираються в клубі. Не було ні гри, ні результату. “Динамо” розчарувало мене ще більше, аніж “Шахтар”.

- Чому так?
- Бо з “Шахтарем” все було зрозуміло ще до гри. Ворни грали проти “Барселони”, найсильнішої команди на планеті. У чомусь дорікати гравцям “Шахтаря” не варто. Хто би не потрапив “Барсі” у чвертьфіналі, вони б так само пройшлись би катком і розім”яли будь-який інший клуб. Ну реалізували би два моменти гірники. І що з того? Все одно ж каталонці забили би рівно стільки, скільки їм було потрібно.
А “Динамо” повинно було перемагати. Погано грали.

- Які причина такої невиразної гри? Перехвалили команду Сьоміна за успішний весняний старт?
- Не думаю. “Брага” дуже добре побудували свою гру, вивчила стиль “Динамо” і нічого не дозволила зробити господарям. Киянам нічого не вдалося створити серйозного біля воріт португальців у другому таймі. І це заслуга передовсім “Браги”. У другій половині “Динамо” майже не било по воротах. Зрештою, у першому таймі Київ мав чимало нагод. Якби забили два голи, можливо, у другому таймі гра була би зовсім іншою.

- Чи можна звинувачувати Андрія Шевченка у тому, що він “заробив” червону картку?
- Звичайно, винен Андрій. Чув він чи не чув свистка, але мав відчути, що пахне смаленим. Суддя правильно розібрався у цій ситуації. Звісно, міг пожаліти. Мав підстави показувати другу жовту картку. Показав.

- За це він отримав копняка від Суперфана “Динамо” Парамона...
- Що-що?! Після гри? Серйозно? Не бачив я? Що, дав “пенька”? (Сміється). Нічого собі! Ой не знаю, чи пускатимуть його тепер на стадіон. Думаю, іще сам отримає цей Парамон декілька стусанів.

- Як тепер “Динамо” треба діяти у Португалії, щоб таки вибороти путівку до півфіналу?
- А я думаю, що друга гра буде набагато цікавішою, аніж перша. Я в цьому упевнений на 300 процентів. Треба починати все з чистого аркуша. Про рахунок 1:1 треба забути. “Динамо” може переграти “Брагу”. Це й треба зробити. Якщо кияни зіграють так агресивно, як у домашньому матчі з “Манчестер Сіті”, то потрапить до півфіналу.

- А “Шахтар”?
- Зараз можна багато казати, що це матч честі для “Шахтаря”. Та усе залежить від “Барселони”. Якщо захоче Хосеп Гвардіола знову виграти, то переможуть ще у Донецьку. Каталонцям байдуже, де вигравати: вдома чи на виїзді. Напевно, “Барса” не гратиме на повну потугу. Тодіж гірники можуть виграти і заробити такі потрібні очки в рейтингову скарбничку України.

www.football24.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    ya-shturman
      ya-shturman, 09.04.2011 14:48
    0
    mr-Chonkin — 09.04.2011 12:37 Пожаловаться | Цитировать Бытлота, Парамон не нравится? Сисите яро-ахмету.
    -------------------------------------------------
    А ты по ходу уже отсосал у сурка! Молодца, продолжай в том же духе! И не отвлекайся на инет
    mr-Chonkin
      mr-Chonkin, 09.04.2011 12:37
    0
    Бытлота, Парамон не нравится? Сисите яро-ахмету.
    Comraddm
      Comraddm, 09.04.2011 11:59
    0
    аффтар жжот, поставьте ему орфографию в ворде:
    Ворни грали проти “Барселони”
    Які причина такої невиразної гри?
    “Брага” дуже добре побудували свою гру
    sa1rus
      sa1rus, 09.04.2011 11:01
    0
    где то читал,что он умственно отсталый!нахрена вот таких людей спускать с трибуны!непонимаю,а этот парамон просто уже обнаглел,он почуствовал что он звезда!
    vladluga
      vladluga, 09.04.2011 09:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ПАРАМОН - муж баби ПАРАСКИ У обоих нехватае и багато
    aicraft1965
      aicraft1965, 09.04.2011 08:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Дядя с мозгами младенца...
    А на счет Барсы - все правильно...
    Жалко Ахмета, такое бабло вкладывает, но с нашим ЧУ, где почти половина команд сами ложатся, половина просто не того уровня и лиш ДК, МХ, ДД, КЛ еще что-то пытаются "булькать".... но слабо-слабо...
    "Кротята в коротких штанишках" против "Барса"...
    Dercachh , Харьков
      Dercachh , Харьков, 09.04.2011 00:28
    0
    все мечтали это сделать, а теперь ему завидуют
    palcemvglaz
      palcemvglaz, 09.04.2011 00:25
    0
    жаль старика.походу у него нехватает шариков
    Divayo1892
      Divayo1892, 09.04.2011 00:07
    0
    Нормальный тупой парень. Вы тоже б децепе-парня линчевали, уроды гитлеровские???? То то же, инвалид побушевал и нечего тут гнать на всех фанатов города Ровно
    Igorrio2011
      Igorrio2011, 08.04.2011 23:07
    0
    Парамон сделал фигню,могут наказать комманду из-за него,реально баран...При любом раскладе,судья лицо неприкосновенное.
    SERG1kB
      SERG1kB, 08.04.2011 22:31
    0
    Парамон сделал то, что хотели сделать многие во время матча)
    Глупо, но по заслугам)))
    shannon7
      shannon7, 08.04.2011 22:00
    0
    все правильно Косовский сказал - вот он наша легенда!
    f1aund3r
      f1aund3r, 08.04.2011 21:07
    0
    Клоун этот ваш Парамон, при чем не смешной клоун.
    ya-shturman
      ya-shturman, 09.04.2011 14:48
    0
    mr-Chonkin — 09.04.2011 12:37 Пожаловаться | Цитировать Бытлота, Парамон не нравится? Сисите яро-ахмету.
    -------------------------------------------------
    А ты по ходу уже отсосал у сурка! Молодца, продолжай в том же духе! И не отвлекайся на инет
    mr-Chonkin
      mr-Chonkin, 09.04.2011 12:37
    0
    Бытлота, Парамон не нравится? Сисите яро-ахмету.
    Comraddm
      Comraddm, 09.04.2011 11:59
    0
    аффтар жжот, поставьте ему орфографию в ворде:
    Ворни грали проти “Барселони”
    Які причина такої невиразної гри?
    “Брага” дуже добре побудували свою гру
    sa1rus
      sa1rus, 09.04.2011 11:01
    0
    где то читал,что он умственно отсталый!нахрена вот таких людей спускать с трибуны!непонимаю,а этот парамон просто уже обнаглел,он почуствовал что он звезда!
    vladluga
      vladluga, 09.04.2011 09:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ПАРАМОН - муж баби ПАРАСКИ У обоих нехватае и багато
    aicraft1965
      aicraft1965, 09.04.2011 08:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Дядя с мозгами младенца...
    А на счет Барсы - все правильно...
    Жалко Ахмета, такое бабло вкладывает, но с нашим ЧУ, где почти половина команд сами ложатся, половина просто не того уровня и лиш ДК, МХ, ДД, КЛ еще что-то пытаются "булькать".... но слабо-слабо...
    "Кротята в коротких штанишках" против "Барса"...
    Dercachh , Харьков
      Dercachh , Харьков, 09.04.2011 00:28
    0
    все мечтали это сделать, а теперь ему завидуют
    palcemvglaz
      palcemvglaz, 09.04.2011 00:25
    0
    жаль старика.походу у него нехватает шариков
    Divayo1892
      Divayo1892, 09.04.2011 00:07
    0
    Нормальный тупой парень. Вы тоже б децепе-парня линчевали, уроды гитлеровские???? То то же, инвалид побушевал и нечего тут гнать на всех фанатов города Ровно
    Igorrio2011
      Igorrio2011, 08.04.2011 23:07
    0
    Парамон сделал фигню,могут наказать комманду из-за него,реально баран...При любом раскладе,судья лицо неприкосновенное.
    SERG1kB
      SERG1kB, 08.04.2011 22:31
    0
    Парамон сделал то, что хотели сделать многие во время матча)
    Глупо, но по заслугам)))
    shannon7
      shannon7, 08.04.2011 22:00
    0
    все правильно Косовский сказал - вот он наша легенда!
    f1aund3r
      f1aund3r, 08.04.2011 21:07
    0
    Клоун этот ваш Парамон, при чем не смешной клоун.