ЭДМАР: «Отрыв от Днепра невелик»

Сергей Пшеничных и Александр Горяинов с «Зарей» не сыграют

ЭДМАР: «Отрыв от Днепра невелик»
© Эдмар
Віднедавна український півзахисник «Металіста» Едмар поспілкувався з прес-службою ПЛ напередодні матчу із «Зорею».
 
− Едмаре, безвиграшний початок весни «Металіста» був випадковістю чи закономірністю?
− Дуже не хотілося б втрачати очки проти тих команд, які нам протистояли у березні, але сталося саме так, і на те було одразу кілька причин. У нас командний лазарет був переповнений, до основного складу потрапило багато молодих виконавців. Одразу показувати високий рівень гри вони не змогли, чим скористались наші суперники.
 
− Можна назвати перемогу над запорізьким «Металургом» поліпшенням ситуації чи такий результат пояснюється слабкістю суперника?
− Перший тайм останнього матчу також дався нам дуже важко − гості захищались дуже виважено та організовано. У другій половині зустрічі все почало ставати на місця. Глядачі побачили те, що звикли бачити у нашому виконанні. Сподіваюсь, нарешті ми змогли задовольнити їхні бажання.
 
− Провісником тієї перемоги став саме ти, адже вийшов після перерви, і голи посипалися наче з гору достатку…
− Можу сказати абсолютно точно, що будь-який футболіст бажає грати з першої і до останньої хвилини. Але тоді так склалось, що я залишився на лаві запасних. Перед другим таймом Мирон Маркевич, випускаючи мене на заміну, попросив підвищити командний темп, робити все швидше і більше навантажувати м’ячами гравців передньої лінії. Гадаю, із цим завданням я впорався.
 
− Наскільки комфортно відчувають себе футболісти «Металіста» у турнірній таблиці?
− Не стану оцінювати нинішній відрив від «Дніпра» у чотири очки, бо зараз він нічого не вартий. Важливо зберегти цю перевагу у подальшому, для чого маємо не губити свої очки, як це ми робили донедавна. Хочеться вірити, що наших прихильників наприкінці Епіцентр Чемпіонату не очікуватимуть неприємні несподіванки і сьогоднішніх позицій ми не втратимо.
 
− У першому колі перед матчем із «Зорею» була приблизно така ж ситуація, як зараз. Ви також впевнено виграли попередній матч…
− Знов-таки, легко проти луганців не було. Багато в чому нам допоміг красивий гол Сергія Валяєва за кілька хвилин до перерви. Але після того, як уважно переглядали матч попереднього туру «Таврія» − «Зоря», сміливо можу стверджувати, що команда Анатолія Чанцева за останні півроку значно додала − як у швидкостях, так і в плані колективних дій. Тому успішний виступ в останніх турах для «Зорі» не є випадковим.
 
− Як особисто для тебе складаються матчі проти луганської команди?
− Найприємніше, що спадає на згадку, це гол у матчі попереднього Чемпіонату, який я забив у ворота «Зорі». Однак успіхи у двох попередніх матчах проти цього суперника в жодному разі не повинні розхолоджувати.
 
− Як ставишся до того, що «Металісту» доведеться зіграти наступний матч на нейтральному полі?
− Це, звичайно, на нашу користь. Вболівальники «Зорі» завжди гаряче підтримують рідну команду. Цього разу наша фан-група, напевне, буде чисельнішою: ми вже звикли до цього навіть на деяких виїзних поєдинках.
 
− Матчі у гостях для твоєї команди є більш успішними. Чому?
− Напевне, вдома не можемо виходити на гру з холодною головою, коли хочеться швидше забити у чужі ворота. Це іноді підводить. У гостях завжди більш сумлінно дотримуємось усіх тактичних настанов тренерського штабу, що досі давало непоганий результат.
 
− Коли і в якому складі вирушили на гру проти «Зорі»?
− У четвер вдень зібрались на своїй тренувальній базі, провели тренування, тактичне заняття, після чого ввечері літаком вирушили до Донецька. У наступній грі нам точно не допоможуть Сергій Пшеничних та Олександр Горяінов, які залишились вдома через травми.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 14:37
    0
    [quote pal_al — 08.04.2011 13:49]Пофлудили слегка и хватит.
    Заря без Фомина - кто забивать будет?
    ____________________________________________________________
    Белый, Лазарович!
    Etan
      Etan, 08.04.2011 14:01
    0
    Главное пусть хороший футбол покажут команды. А счет пусть будет по игре.
    speka
      speka, 08.04.2011 13:51
    0
    0-0 или 1-1, команда закатит.
    speka
      speka, 08.04.2011 13:50
    0
    А може це ти, не такий щирий українець, яким прикидаєшься?
    Москаль для мене слово звичайне та не образливе, але я не москаль. Тому заляпайся та не бикуй.
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 13:49
    0
    Пофлудили слегка и хватит.
    Заря без Фомина - кто забивать будет? Шансі на 0-0 велики.
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 13:29
    0
    _______________________________________________________________
    Це взагалi тема для iншої гiлки. Тут, як правило, йдеться про футбол!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 13:02
    0
    МОже ти по москальськи краще розумієш ?
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:59
    0
    ____________________________________________________________
    А чего это ты на "москальский" соскользнул?
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 12:55
    0
    ГИ-ГИ-ГИ !!! Ну припер меня соломинкой! Эти словечки не литературные и правописания на них еще не придумали.
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:49
    0
    __________________________________________________________
    А ти свою рiдну мову добре знаєш? Немає слова "тявкати", натомiсть є слово "дзявкати". Вчи українську, друже!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 12:39
    0
    alessandro13 — 08.04.2011 12:33
    От вражина тявкає, але по нашому! Рассея гаварит !
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:36
    0
    __________________________________________________________
    На якiй це мовi написано? I що це, взагалi, таке?
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:33
    0
    ______________________________________________________________
    А я десь чув, що вона не тiльки солов'їна, але, вибачте, ще й "свиняча" i навiть "теляча"! Так якої з них ти цiм москаликам пропонуєш вчити?????
    FCMKH1988
      FCMKH1988, 08.04.2011 12:30
    0
    Ну-Ну Хлопцы згадаэте моъ слова в кынцы чемпу! Це вам не *ердо Бессоново! Ы Всы бачили гру в Харковы давайте реально оцынювати стуацыю! Металлыст зараз майже нова команда, все починають з нуля ы гра зараз явно не стабыльна! Хоча у Дныпра теж не супер-пупер! Але недооцынювати не варто!
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:27
    0
    _____________________________________________________________
    По крайней мере, очень этого хотелось бы!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 11:59
    0
    Вчіть москалики нашу рідну солов'їну мову. От як наш щірий Українець, молодець!
    speka
      speka, 08.04.2011 11:49
    0
    Я бы даже сказал иначе. Теперь не тот Металлист, чтоб не оглядываться назад.
    Qarpysha
      Qarpysha, 08.04.2011 11:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    да ну конечно))))
    FCMKH1988
      FCMKH1988, 08.04.2011 11:34
    0
    Тепер не той дніпро аби не оглядатись назад!
    Qarpysha
      Qarpysha, 08.04.2011 11:12
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Да х.ли вам этот днепр, играйте в свою игру не оглядываясь.
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 14:37
    0
    [quote pal_al — 08.04.2011 13:49]Пофлудили слегка и хватит.
    Заря без Фомина - кто забивать будет?
    ____________________________________________________________
    Белый, Лазарович!
    Etan
      Etan, 08.04.2011 14:01
    0
    Главное пусть хороший футбол покажут команды. А счет пусть будет по игре.
    speka
      speka, 08.04.2011 13:51
    0
    0-0 или 1-1, команда закатит.
    speka
      speka, 08.04.2011 13:50
    0
    А може це ти, не такий щирий українець, яким прикидаєшься?
    Москаль для мене слово звичайне та не образливе, але я не москаль. Тому заляпайся та не бикуй.
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 13:49
    0
    Пофлудили слегка и хватит.
    Заря без Фомина - кто забивать будет? Шансі на 0-0 велики.
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 13:29
    0
    _______________________________________________________________
    Це взагалi тема для iншої гiлки. Тут, як правило, йдеться про футбол!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 13:02
    0
    МОже ти по москальськи краще розумієш ?
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:59
    0
    ____________________________________________________________
    А чего это ты на "москальский" соскользнул?
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 12:55
    0
    ГИ-ГИ-ГИ !!! Ну припер меня соломинкой! Эти словечки не литературные и правописания на них еще не придумали.
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:49
    0
    __________________________________________________________
    А ти свою рiдну мову добре знаєш? Немає слова "тявкати", натомiсть є слово "дзявкати". Вчи українську, друже!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 12:39
    0
    alessandro13 — 08.04.2011 12:33
    От вражина тявкає, але по нашому! Рассея гаварит !
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:36
    0
    __________________________________________________________
    На якiй це мовi написано? I що це, взагалi, таке?
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:33
    0
    ______________________________________________________________
    А я десь чув, що вона не тiльки солов'їна, але, вибачте, ще й "свиняча" i навiть "теляча"! Так якої з них ти цiм москаликам пропонуєш вчити?????
    FCMKH1988
      FCMKH1988, 08.04.2011 12:30
    0
    Ну-Ну Хлопцы згадаэте моъ слова в кынцы чемпу! Це вам не *ердо Бессоново! Ы Всы бачили гру в Харковы давайте реально оцынювати стуацыю! Металлыст зараз майже нова команда, все починають з нуля ы гра зараз явно не стабыльна! Хоча у Дныпра теж не супер-пупер! Але недооцынювати не варто!
    alessandro13
      alessandro13, 08.04.2011 12:27
    0
    _____________________________________________________________
    По крайней мере, очень этого хотелось бы!
    pal_al
      pal_al, 08.04.2011 11:59
    0
    Вчіть москалики нашу рідну солов'їну мову. От як наш щірий Українець, молодець!
    speka
      speka, 08.04.2011 11:49
    0
    Я бы даже сказал иначе. Теперь не тот Металлист, чтоб не оглядываться назад.
    Qarpysha
      Qarpysha, 08.04.2011 11:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    да ну конечно))))
    FCMKH1988
      FCMKH1988, 08.04.2011 11:34
    0
    Тепер не той дніпро аби не оглядатись назад!
    Qarpysha
      Qarpysha, 08.04.2011 11:12
    0