0

Львов потерпел очередное поражение

Два сухих мяча от «Стали» и ноль очков в активе команды Рябоконя

Показавши хороший та видовищний футбол, городяни не змогли зачепитись бодай за один пункт

Перші 5 хв. команди провели в обопільній розвідці, без якихось суттєвих загострень, а вже на шостій хв. з далеку, метрів з 20-ти, потужно пробиває Тарас Яворський, воротар «Сталі» у падінні переводить круглого на кутовий. Через три хв. партнери по команді виводять сам на сам з Анатолієм Пилипенком Євгенія Чепурненка, і лише те, що кіпер «червоних» вчасно прочитав ситуацію на полі й далеко вийшов за межі свого карного майданчика, у підкаті ліквідувавши загрозу, дозволило «Сталі» уберегтись від пропущеного м’яча. Гості відповіли двома поспіль прицільними ударами Віталія Гавриша: перший – вище воріт, другий – з гострого кута в лічених сантиметрах біля дальньої стійки воріт Богдана Когута. На чотирнадцятій хвилині Вадим Жук чіткою передачею віддає м’яча з глибини поля на лівий фланг Ігорю Семенині, останній мав шанс вийти знову на побачення з воротарем «сталеварів» але забракло лічених сантиметрів, аби дотягнутись до «смугастого». Підопічні Анатолія Волобуєва відповіли потужним і небезпечним ударом з гострого кута, метрів з 15-ти, у виконанні Василія Палагнюка, цього разу на висоті вже був львівський голкіпер, який до останнього непохитно стояв у воротах і парирував удар «сталевара». Тривала середина першого тайму й цього разу реальний (!) 100% шанс втратив форвард галичан Михайло Сікорський. Партнери віддали Михайлу точний пас, останній увірвався до карного майданчика Пилипенка і з трьох метрів якимось дивом (!) не зумів пробити…Наступним темпом атаки «Львова» Сікорський знову ввірвався лівим флангом на «територію гостей», накрутив двох футболістів у червоних кольорах, пройшов до штрафної й знову втратив контакт з м’ячем. Відразу після цього Олександр Рябоконь проводить заміну, й замість Михайла на поле, під гучні овації, виходить Антон Крамар. Гра й далі тривала на змінних курсах: на удар Богдана Кондратюка й двох поспіль небезпечних ударів Ігоря Горді (двічі на шляху «шкіряного» ставав Когут), городяни відповіли другим 100% шансом забити гол, це мобільний Крамар, здійснивши швидкісний рейд правим флангом, різко змістився у центральну частини поля, зблизився зі штрафним майданчиком і накинув м’яч на голову Чепурненку (на фото), Євгеній все зробив правильно, але воротарю «Сталі» просто поталанило й цього разу, Пилипенко кінчиками пальців змінив траєкторію польоту «круглого». Гості відразу огризнулись розстрільним ударом когось із нападників «Сталі», під м’яч лягло, не жаліючи себе, відразу декілька гравців у білій формі й таким чином зупинили «шкіряну кулю». А на 33-й хв. трапилось те, що певною мірою ніхто й не очікував, Палагнюк скористався секундним непорозумінням у захисті Левів, отримав м’яч біля самісіньких воріт і легко проштовхнув його у сітку, 0-1. В головах уболівальників відразу постала минула гра на «Лафорт Арені», коли «синьо-золоті» опинились в аналогічній ситуації, проте переломали гру. Городяни готувались розводити м’яч з центра поля, капітан команди Іван Білий оплесками заводив хлопців, а вболівальники скандували: «Віримо в команду!». У першому таймі більше цікавих моментів глядачі не побачили.

Друга сорокап’ятихвилинка розпочалась з дальнього, проте занадто легкого удару Чепурненка. Городяни після перерви додали обертів, притиснувши гостей на їхній половині поля. На 53-й хв. Володя Танчик прорвався правим флангом, добіг аж до лінії воріт і пробив по воротах – кутовий (м’яча винесли захисники). А після виконання стандарту, головою пробивав з «другого поверху» капітан городян. Через хвилину знову Євгеній Чепурненко «вистрілює» - «круглий» просвистів біля «дев’ятки». Євгеній не зупинявся й метрів з 25-ти б’є по-центру – мимо. Натомість «Сталь» відповіла виходом сам на сам Нгахи Лунгу Колінса, але Богдан Когут, покинувши ворота, вибіг за межі «своєї території» й безстрашно кинувся в ноги чорношкірому «сталевару», вибивши таким чином «смугастого» в аут. Хвилини з 73-ї й до 75-ї можна назвати «Танчиковими», оскільки Володимир спочатку дуже небезпечно пробив по воротах Пилипенка, попередньо вправно розібравшись із «високими» півзахисниками, а потім зірвав шквал оплесків й овацій на трибунах «Лафорт Арени», коли, опинившись сам з м’ячем на правому фланзі, а партнерів поблизу не було, сміливо «кинувся» на трьох футболістів у спартаківських кольорах і наче на тренуванні, завдяки відмінному дриблінгу, пройшов усіх, вивірено прострелив у центр, але на превеликий жаль… там було порожньо. Гол у виконанні львівських футболістів ось-ось назрівав і глядачі його побачили (!) ба навіть й футболісти вже побігли радіти до фан-сектору, але арбітр матчу вгледів те, що після потужного удару Романа Мачуленка (останній вийшов на поле на 80-й хв., замінивши Чепурненка), м’яч, під час польоту пересік лінію поля…Йшов додатковий час (арбітр компенсував чотири хвилини), Львівські Леви продовжували навалу на ворота команди з луганщини, але трапилось те, що часто буває у сучасному футболі. «Сталь» впіймала «Львів» на контратаці, й другий гол на 90+1 хв. забив Віталій Єрмаков. Останній відгукнувся на передачу з глибини поля, обігрався з партнером, наблизився впритул до воріт господарів і легесенько проштовхнув м’яч, 0-2. В останні три хв. «Львів» не знітився, йшов далі вперед, аби забити хоча б гол престижу, але не судилось, не цього разу. Що ж, «Сталь» здобуває історичну для себе перемогу (до цього матчу алчевці ще жодного разу не знали смаку перемоги над городянами в Першості). Після фінального свистка глядачі оплесками проводжають юних футболістів у білих футболках. Радує те, що чіткий малюнок у грі нашої команди є, тож віримо, що вже скоро прийде й результат, а з ним і довгоочікувані очки.

Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»

«Львів» - «Сталь» - 0:2
Голи: Палагнюк, 33, Єрмаков, 90+1

Алчевськ (кольори – червоні): 31 Пилипенко Анатолій, 3 Романюк Віталій, 25, Білий Максим, 16 Кондратюк Богдан, 2 Чеботаєв Сергій, 20 Гордя Ігор (10 Окана-Стазі Бюрнель, 61), 8 Колесниченко Сергій, 5 Гавриш Віталій (к) (15 Мироненко Роман, 86), 18 Локтіонов Роман (23 Сікорський Ігор, 75), 24 Нгаха Лунгу Колінс (14 Поступаленко Антон, 66), 9 Палагнюк Василій. Запасні: 1 Тельнов Максим, 19 Янченко Олександр.
Львів (кольори – білі): 46 Когут Богдан, 4 Жук Вадим, 8 Білий Іван (к), 2 Каваців Ярема, 21 Мостовий Андрій, 6 Грицай Віталій (24 Маїк Олег, 88), 9 Чепурненко Євгеній (10 Мачуленко Роман, 80), 17 Яворський Тарас, 11 Семенина Ігор (20 Мельник Ігор, 46), 22 Танчик Володимир, 15 Сікорський Михайло (14 Крамар Антон, 26). Запасні: 12 Колядюк Богдан, 16 Приходько Антон, 5 Лазар Данило.
Попередження: Мостовий, 56, Мельник, 69 – Чеботаєв, 72