Карпаты в стиле вышиванки

Игроки львовского клуба попробовали себя в роли моделей + ФОТО

Карпаты в стиле вышиванки
Відразу дві, незалежних одна від одної події, змусили дизайнерів ФК «Карпати» взятися за виготовлення нової продукції, а саме традиційних українських вишиванок із гербом клубу. Перша подія – це домовленість між фанатами «Карпат» та київського «Динамо» щодо спільної пішої ходи перед львівським матчем, що відбудеться 7 травня (базовий день). За задумом фанатів кожен учасник маршу має бути одягнутий саме у вишиванку. Друга подія – це традиційний показ мод у рамках Lviv Fashion Week. Цього разу кращі роботи дизайнерів могли оцінити, зокрема, у клубі «Rafinad People». Саме там карпатівці і представили нову клубну продукцію.
 
До показу мод залучили трьох гравців «зелено-білих» - Андрія Ткачука, Юрія Габовду та Самсона Ґодвіна. Власне, презентація вишиванок відбувалась в рамках проекту Lviv EURO 2012 Fashion Day. Тріо карпатівців легко увійшли в роль моделей і на подіумі трималися впевнено та спокійно, обдаровуючи присутніх позитивною енергетикою. Звісно, за свої виступи вони заслужили оплески, зокрема і від партнерів по команді – Артема Федецького, Андрія Тлумака та Вільяма Батісти. Щоправда, відразу після демонстрації усі карпатівці поїхали додому, адже зараз триває підготовка команди до принципового Західного дербі проти луцької «Волині». Тож на розваги часу у гравців не багато.
 
Карпатівці не стали свідками аукціону, що його провели організатори заходу. Одна з трьох вишиванок була виставлена на аукціон. Конферансьє відразу ж повідомив, що усі зібрані кошти підуть на лікування від лейкемії маленької людини. Загальна зібрана сума склала 2500 гривень.

Вже найближчим часом усі бажаючі зможуть придбати унікальні вишиванки з карпатівським гербом у мережі клубних магазинів «Фанат».

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vlado700
      Vlado700, 01.04.2011 20:18
    0
    Здорово!!!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.04.2011 13:11
    0
    ABC Отличная идея,но замысел организаторов -обьединение украинцев,вечно кому-то поперек горла.Так давайте запретим вышиванку как символ нацизма,влупим штрафы,а то и тюрьму,и получится развитой социализм.
    ____
    супер!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.04.2011 13:08
    0
    csardas Хотел бы себе такую. Так дорого будет полюбом.
    ____
    шармова вишиванка коштує у нас не менше 800 грн.
    правда,у галичан особливої потреби купувати не виникає ,бо у нас майже всі жінки і дівчата вишивати вміють.
    За народною традицією дівчина повинна собі весільного рушника вишити,а нареченому-сорочку.
    skolot76
      skolot76, 01.04.2011 11:46
    0
    читали в школе еще... и что?
    anatoliy911
      anatoliy911, 01.04.2011 10:45
    0
    рекомендую прочитати усім прихильникам і противникам книгу "холодний яр"
    http://www.litru.ru/bd/?b=96143
    зразу все стане зрозумілішим
    RuSIK150
      RuSIK150, 01.04.2011 09:56
    0
    ну все, теперь ждем когда у карпат будет форма с элементами вышиванки!!! А если еще и игра будет!!!!! Уверен, идея заслуживает внимаия. И вообще хочу сказать, что бы там не говорили о президенте карпат, но команду умеют пропиарить (в хорошем смысле).
    csardas
      csardas, 01.04.2011 09:21
    0
    Хотел бы себе такую. Так дорого будет полюбом.
    alm_zone
    online
      alm_zone, 01.04.2011 08:53
    0
    На первом фото как в анекдоте.
    Ткачук Годвину: "Бачу, синку, що не москаль!"
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 01.04.2011 00:02
    0
    Так, Христинко, не спорю, козак - ще той... )))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 31.03.2011 23:57
    0
    vadya-metal (Greece) Годвину идет вышыванка, как никому другому
    ___
    Так,Годвін у нас гарнесенький!))))
    bambarbiya11
      bambarbiya11, 31.03.2011 22:18
    0
    По заголовку зразу зрозумів, що тут будуть сратись))
    Мені от цікаво, чому це східняки, яких морили голодом і відправляли до Сибіру і х... знати куди, то вони кричуть за расею і спасіба таваріщу сталіну за наше прекрасное деЦтво а бандерівців небачили там зроду в тих краях але ненавидять страшно. Чому? чи жаба душить, що у вас ні ідеї ні своєї думки?
    ABC
      ABC, 31.03.2011 21:31
    0
    Отличная идея,но замысел организаторов -обьединение украинцев,вечно кому-то поперек горла.Так давайте запретим вышиванку как символ нацизма,влупим штрафы,а то и тюрьму,и получится развитой социализм.
    RuSIK150
      RuSIK150, 31.03.2011 20:13
    0
    люди оделись в национальную одежду, пошитую нашими дизайнерами, в наших ателье!!!! а у некоторых столько поноса! Как говорят классики: - А мы еще боремся за звание дома высокой культуры и быта.
    lemonst
      lemonst, 31.03.2011 19:55
    0
    Найс, я б собі взяв таку як в Габовди!
    adam.zhorzhevych
      adam.zhorzhevych, 31.03.2011 19:45
    0
    Найколоритніший -- Ґодвін!
    RuSIK150
      RuSIK150, 31.03.2011 19:44
    0
    Полностью согласен!!!
    Evgen_Kharkov
      Evgen_Kharkov, 31.03.2011 19:38
    0
    фейспалм.жпг
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 31.03.2011 19:33
    0
    Класна форма !
    Молодці Карпати ,так тримати !
    vic2151
      vic2151, 31.03.2011 19:28
    0
    morales35 — 31.03.2011 18:31
    +1
    mykolaiv
      mykolaiv, 31.03.2011 19:15
    0
    Цікаво чому у нас про бандерівців найбільше правди знають ті, хто ніколи в Бандерштаті не жив, не був, і навіть толком не знає де це? А всі ті хто там живе виявляється просто обмануті і навіть поняття не мають, як все було. А ті ще живі свідки тих подій просто нагло брешуть.
    Vlado700
      Vlado700, 01.04.2011 20:18
    0
    Здорово!!!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.04.2011 13:11
    0
    ABC Отличная идея,но замысел организаторов -обьединение украинцев,вечно кому-то поперек горла.Так давайте запретим вышиванку как символ нацизма,влупим штрафы,а то и тюрьму,и получится развитой социализм.
    ____
    супер!
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 01.04.2011 13:08
    0
    csardas Хотел бы себе такую. Так дорого будет полюбом.
    ____
    шармова вишиванка коштує у нас не менше 800 грн.
    правда,у галичан особливої потреби купувати не виникає ,бо у нас майже всі жінки і дівчата вишивати вміють.
    За народною традицією дівчина повинна собі весільного рушника вишити,а нареченому-сорочку.
    skolot76
      skolot76, 01.04.2011 11:46
    0
    читали в школе еще... и что?
    anatoliy911
      anatoliy911, 01.04.2011 10:45
    0
    рекомендую прочитати усім прихильникам і противникам книгу "холодний яр"
    http://www.litru.ru/bd/?b=96143
    зразу все стане зрозумілішим
    RuSIK150
      RuSIK150, 01.04.2011 09:56
    0
    ну все, теперь ждем когда у карпат будет форма с элементами вышиванки!!! А если еще и игра будет!!!!! Уверен, идея заслуживает внимаия. И вообще хочу сказать, что бы там не говорили о президенте карпат, но команду умеют пропиарить (в хорошем смысле).
    csardas
      csardas, 01.04.2011 09:21
    0
    Хотел бы себе такую. Так дорого будет полюбом.
    alm_zone
    online
      alm_zone, 01.04.2011 08:53
    0
    На первом фото как в анекдоте.
    Ткачук Годвину: "Бачу, синку, що не москаль!"
    vadya-metal (Greece)
      vadya-metal (Greece), 01.04.2011 00:02
    0
    Так, Христинко, не спорю, козак - ще той... )))
    КРИСТИНА
      КРИСТИНА, 31.03.2011 23:57
    0
    vadya-metal (Greece) Годвину идет вышыванка, как никому другому
    ___
    Так,Годвін у нас гарнесенький!))))
    bambarbiya11
      bambarbiya11, 31.03.2011 22:18
    0
    По заголовку зразу зрозумів, що тут будуть сратись))
    Мені от цікаво, чому це східняки, яких морили голодом і відправляли до Сибіру і х... знати куди, то вони кричуть за расею і спасіба таваріщу сталіну за наше прекрасное деЦтво а бандерівців небачили там зроду в тих краях але ненавидять страшно. Чому? чи жаба душить, що у вас ні ідеї ні своєї думки?
    ABC
      ABC, 31.03.2011 21:31
    0
    Отличная идея,но замысел организаторов -обьединение украинцев,вечно кому-то поперек горла.Так давайте запретим вышиванку как символ нацизма,влупим штрафы,а то и тюрьму,и получится развитой социализм.
    RuSIK150
      RuSIK150, 31.03.2011 20:13
    0
    люди оделись в национальную одежду, пошитую нашими дизайнерами, в наших ателье!!!! а у некоторых столько поноса! Как говорят классики: - А мы еще боремся за звание дома высокой культуры и быта.
    lemonst
      lemonst, 31.03.2011 19:55
    0
    Найс, я б собі взяв таку як в Габовди!
    adam.zhorzhevych
      adam.zhorzhevych, 31.03.2011 19:45
    0
    Найколоритніший -- Ґодвін!
    RuSIK150
      RuSIK150, 31.03.2011 19:44
    0
    Полностью согласен!!!
    Evgen_Kharkov
      Evgen_Kharkov, 31.03.2011 19:38
    0
    фейспалм.жпг
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 31.03.2011 19:33
    0
    Класна форма !
    Молодці Карпати ,так тримати !
    vic2151
      vic2151, 31.03.2011 19:28
    0
    morales35 — 31.03.2011 18:31
    +1
    mykolaiv
      mykolaiv, 31.03.2011 19:15
    0
    Цікаво чому у нас про бандерівців найбільше правди знають ті, хто ніколи в Бандерштаті не жив, не був, і навіть толком не знає де це? А всі ті хто там живе виявляється просто обмануті і навіть поняття не мають, як все було. А ті ще живі свідки тих подій просто нагло брешуть.