2534
2

Плей-офф почнеться 15 квітня

АМФУ визначилася з датами проведення матчів за системою «плей-офф»

АМФУ інформує, що після узгодження з державною службою молоді та спорту України внесені корективи в дати проведення матчів за системою «плей-офф»:

Перший етап
чвертьфінали
: 15.04 - п'ятниця, 16.04 - субота;
21.04 - четвер, 22.04 - п'ятниця; 23.04 - субота (5-й матч).

Другий етап
за 5-8 місця
: 30.04 - субота;
07.05 - субота; 08.05 - неділя (3-й матч).

за 1-4 місця: 04.05 - середа, 05.05 - четвер;
13.05 - п'ятниця, 14.05 - субота; 15.05 - неділя (5-й матч).

Третій етап
за 5-6 і 7-8 місця
: 14.05 - субота;
21.05 - субота; 22.05 - неділя (3-й матч).

за 1-2 і 3-4 місця: 28.05 - субота; 29.05 - неділя;
03.06 - п'ятниця, 04.06 - субота; 05.06 - неділя (5-й матч).

Матчі другого етапу (фінальні змагання) для команд, які посіли 1-8 місця, будуть проводитись згідно Додатку №1 до положення про Чемпіонат України серед команд вищої ліги за системою «плей-офф».

У серіях 1/4 фіналу (І етап), півфіналу (ІІ етап) та фіналу (ІІІ етап) перші дві гри команди, які посіли більш високе місце в попередніх змаганнях (перший етап Чемпіонату), грають на майданчику суперника. Наступні, і в разі необхідності 5-у гру, проводять на своєму майданчику. Кожен матч грається до перемоги. Якщо основний час матчу закінчується внічию, пробивається серія 6-ти метрових ударів, згідно Правил гри у футзал, без надання додаткового часу.

Команди, які розігрують 1-2 та 3-4 місця, визначають переможців у серії «плей-офф», матчі якої проводяться до 3-х перемог. Максимальна кількість матчів - п'ять. При проведенні 5-го вирішального матчу в серіях за 1-2 та 3-4 місця передбачається додатковий час (2 тайми по 5 хвилин кожний). При нічийному результаті після додаткового часу пробивається серія 6-ти метрових ударів згідно Правил гри у футзал.

Серії матчів за 5-8 місця проводяться до двох перемог. Максимальна кількість матчів - три. Першу гру команда, яка посіла більш високе місце на першому етапі, грає на виїзді; наступну, і в разі необхідності третю гру - на своєму майданчику. Кожен матч грається до перемоги. Якщо основний час матчу закінчується внічию, пробивається серія 6-ти метрових ударів згідно правил гри у футзал, без надання додаткового часу.