1421
4

Сборная Украины U-18: поражение от Черногории

Для юных украинцев товарищеский матч сложился крайне неудачно

У вівторок, 15 березня, юнацька збірна України провела в Подгориці товариський поєдинок із чорногорськими однолітками. Господарі відкрили рахунок вже на початку поєдинку, утім, ще до перерви півзахисник чернігівської «Буковини» Борис Орловський відновив рівновагу. І все ж таки здобути позитивний результат підопічним Олега Кузнецова не вдалося: у другому таймі у ворота Євгена Волинця влетіли ще два м’ячі.

У п’ятницю відбудеться повторна зустріч цих команд. Нагадаємо, що українські юнаки готуються до відбірної кампанії ЧЄ-2012 (U-19), яка стартує у листопаді.

Чорногорія (U-18) − Україна (U-18) − 3:1
Голи: 1:0 Бакич (12), 1:1 Орловський (37), 2:1 Бакич (53), 3:1 Тодорович (90+3).

Україна: Волинець, Глушицький, Балан, Приндета, Сухомлинов (Жиловець), Вакуленко, Єфремов (Мельник), Орловський, Єрмаченко, Луканюк (Разуваєв), Яковенко (Кміть).