Неманья Тубич перешел в Краснодар

«Карпаты» не мешают переходу игроков, если в этом заинтересованы три стороны

Неманья Тубич
© Неманья Тубич
Центральний оборонець львівських «Карпат» Неманья Тубіч, якому незабаром виповниться 27 років, гратиме за клуб російської Прем`єр-ліги ФК «Краснодар».
 
Сербський захисник, що перейшов до «Карпат» з клубу «Чукарічкі», у складі «зелено-білих» провів 61 офіційний матч і забив 1 гол. Дебют Тубіча у львівській команді відбувся 1 березня 2009 року у матчі «Карпати» — «Чорноморець» (3:0).
 
Футбольний клуб «Карпати» щиро вдячний Неманьї Тубічу за роки, проведені у «Карпатах». За цей час Неманья зарекомендував себе справжнім професіоналом, надійним товаришем та партнером, відкритою та доброю людиною. Футбольний клуб «Карпати» у своїй трансферній стратегії дотримується, зокрема, правила не перешкоджати переходу гравця, якщо у цьому зацікавлені три сторони. У випадку з трансфером Неманьї Тубіча задоволеними, сподіваємось, будуть усі учасники переходу: ФК «Краснодар», який отримав кваліфікованого виконавця, ФК «Карпати», що здобуде додаткові ресурси для подальших активностей на трансферному ринку, та сам гравець. Нам залишається побажати Неманьї вдалого продовження кар’єри і приємних спогадів про Львів та виступи за «Карпати».
 
Довідка
 
Неманья Тубіч (Сербія), захисник
Народився 08.04.1984 р.
Зріст: 189 см
Вага: 83 кг
Вихованець футбольної школи белградського «Партизану». Виступав за бельгійський «Генк» (6 матчів), ФК «Раднічкі», був капітаном сербської команди «Чукарічкі».
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    JohnyTempus
    JohnyTempus, 02.03.2011 09:17
    0
    Santiago_66 — 02.03.2011 07:21
    Вот так вот, чувак забил на лигу европы, не говоря уже о чемпионате украины и поехал за бабками в дремучие подземелья российского чемпионата (((

    ну во-первых не факт что опять будет лига европы, а во-вторых. что чемп Украины, что чемп росии шансов его выиграть у тубича практически нету
    Santiago_66
    Santiago_66, 02.03.2011 07:21
    0
    Вот так вот, чувак забил на лигу европы, не говоря уже о чемпионате украины и поехал за бабками в дремучие подземелья российского чемпионата (((
    Sirius_kh
    Sirius_kh, 02.03.2011 00:21
    0
    «Карпаты» не мешают переходу игроков, если в этом заинтересованы три стороны и у Дыминского не оказалось компромата на игрока
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 23:19
    0
    myroslavmail — 01.03.2011 23:12
    Я погоджуюсь з Дудіго, Тубіч ДУЖЕ багато виручав команду! Всі помічають як він помилявся, і всіх чортів звалюють на нього, а він працював багато і взагалі його прихід підсилив команду... Не знаю як буде тепер, хіба надіятись що якогось вільного агента підпишуть (як зазвичай) або з молодіжного складу хтось сіятиме(Гірський?)
    Хоча... раз Тубічу захотілось піти то й скатертиною доріжка
    -------------------------------------------------------------Чого ви траур всі розвели? Клуб заробив нормальні гроші, а якщо він дай Бог ще й заграє, то буде взагалі супер. Думаю на сьгоднішній день в клубі адекватні люди працюють і знають, що роблять.
    myroslavmail
    myroslavmail, 01.03.2011 23:12
    0
    Я погоджуюсь з Дудіго, Тубіч ДУЖЕ багато виручав команду! Всі помічають як він помилявся, і всіх чортів звалюють на нього, а він працював багато і взагалі його прихід підсилив команду... Не знаю як буде тепер, хіба надіятись що якогось вільного агента підпишуть (як зазвичай) або з молодіжного складу хтось сіятиме(Гірський?)
    Хоча... раз Тубічу захотілось піти то й скатертиною доріжка
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 22:19
    0
    dudigo78 — 01.03.2011 22:08
    mykolaiv — 01.03.2011 22:00
    ----------------------------------------------------------
    Тобто на них поставили хрест? Адже всі вони ще молоді, крім того наш дубль був одним з кращих
    -------------------------------------------------------------- Чому хрест? Їм дали ще один шанс доказати, що вони можуть стати хорошими футболістами (я маю на увазі тих, що пішли в оренду). На решту чекає чемпіонат області. Розумієш, в такому віці, якщо ти не заграв, то пора шукати іншу роботу. Команда пішла вперед, а вони так і залишились дублерами. Який смисл їх тримати, коли молодші вже підпирають. Це як конвеєр.
    dudigo78
    dudigo78, 01.03.2011 22:08
    0
    mykolaiv — 01.03.2011 22:00
    ----------------------------------------------------------
    Тобто на них поставили хрест? Адже всі вони ще молоді, крім того наш дубль був одним з кращих
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 01.03.2011 22:08
    0
    dudigo78 — 01.03.2011 21:52
    До речі хтось мені пояснить чому майже весь дублюючий склад віддано в оренди, або надано статус вільних агентів?
    Нехай в оренді грають , а не сидять на лавці і протирають штани !!!
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 22:00
    0
    dudigo78 — 01.03.2011 21:52
    До речі хтось мені пояснить чому майже весь дублюючий склад віддано в оренди, або надано статус вільних агентів?
    Тому що вони не відповідають рівню команди премєр-ліги!
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 21:58
    0
    Тепер я починаю побоюватись за збереження 5-го місця, про якісь вищі досягнення можна і не мріяти[/quote] ------------------ Не бійся конкурентів на пяте місце просто немає. А політика клубу правильна. Щоб сюди хотіли їхати потрібно вміти вчасно відпускати бажаючих, тим більше за нормальні гроші. Який толк тримати в команді по 30-40 гравців, як деякі, що мусять по 2-3 команди утримувати, щоб кудись їх порозпихати.
    vangog3
    vangog3, 01.03.2011 21:55
    0
    по мне,так Тубич сильнее Борхо.....этот Борхо даже в товарняках не играл,просто прилетел и бац! контракт подписал...а какой он в деле-неизвестно.
    dudigo78
    dudigo78, 01.03.2011 21:52
    0
    До речі хтось мені пояснить чому майже весь дублюючий склад віддано в оренди, або надано статус вільних агентів?
    dudigo78
    dudigo78, 01.03.2011 21:48
    0
    Один момент з Сараєм тільки згадайте , через Тубіча гол забили і в Чукрі поров багато ... Так шо нехай щастить тобі Неманья !
    -----------------------------------------------------------
    Просто він центральний захисник і всі його ляпи фатальні, але скільки він виручав команду, та й при стандартах був непоганий. І правильно тут пишуть, що якраз набрався досвіду в ЛЄ. Невідомо як тепер наш прохідний захист заграє, а іспанця по ходу не підписали. Так що маєм 2 невисокого рівня центральних захисника, відсутність будь-якої заміни, адже практично весь дубль розігнано (вільні агенти і оренда), тобто ситуація плачевна. Тепер я починаю побоюватись за збереження 5-го місця, про якісь вищі досягнення можна і не мріяти
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 21:42
    0
    Таких защитников нельзя продавать за 1 млн. Проверенный защитник на дороге не валяется[/quote] Обовязково треба продавати! Карпати за менші гроші взяли всіх своїх новачків. І ви ще побачите хто краще буде грати, вони, чи мільйонери Дніпра і Металіста!
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 01.03.2011 21:39
    0
    Один момент з Сараєм тільки згадайте , через Тубіча гол забили і в Чукрі поров багато ... Так шо нехай щастить тобі Неманья !
    Draman
    Draman, 01.03.2011 21:35
    0
    Некоторые не понимают, что с этими игроками уходит и опыт, накопленный в играх ЛЕ, против Боруссии, ПСЖ, Севильи Галатасарая.

    Таких защитников нельзя продавать за 1 млн. Проверенный защитник на дороге не валяется
    mykolaiv
    mykolaiv, 01.03.2011 21:31
    0
    Купили за мішок картоплі - продали за мільйон. За такі бабки таких Тубічів можна цілу команду купити.
    mafioziLVIV
    mafioziLVIV, 01.03.2011 21:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    С ним защита была как проходной двор а без него боюсь даже представить себе что будет.Может кто то знает за сколько продали.Дым за последние пол года не плохо заработал,может хватит на новый контракт для Кононова.
    Draman
    Draman, 01.03.2011 21:24
    0
    В прошлом сезоне вошел в 5-ку лучших защитников чемпионата Украины по оценкам СЭ
    Draman
    Draman, 01.03.2011 21:22
    0
    Хороший игрок, основного состава, 10 матчей в ЛЕ против Боруссии, ПСЖ, Севильи Галатасарая, накопил хороший опыт.

    Для Краснодара - неплохо