1890
0

Енергія-2 – Львівхолод – 1:4

Долю матчу вірішив дубль... воротаря гостей

Поразкою «Енергії-2» з рахунком 1:4 завершився черговий матч першої ліги, у якому «енергетики» приймали земляків з «Львівхолода». Підопічні Степана Матули, пропустивши у матчі першими, знайшли в собі сили здобути вольову перемогу. Що цікаво, що переломні м’ячі у матчі провів воротар «Львівхолода» Ігор Пунда.

Через перебір жовтих карток у матчі не зміг зіграти граючий тренер «Енергії-2» Андрій Луців. Його замінив добре відомий львівським вболівальникам гравець Євген Москвін. Також допоміг номінальним господарям матчу гравець основної команди Андрій Федюк. Саме Андрій на майданчику був лідером «зелено-білих» і неодноразово доводив, що перша ліга не його теперішній ігровий рівень. Уже в дебюті поєдинку Федюк віддав чудову передачу на Джавалу, який і відкрив рахунок у матчі. Утім, раділи «енергетики» недовго. Лаба через три хвилини пробив Ільківа і відновив паритет на майданчику. Загалом,перший тайм «енергетики» провели від захисту, зробивши акцент на контратаки. При такій грі гольові моменти виникали біля воріт обох команд. Не раз на допомогу обом командам приходили і штанги, і поперечини.

У другому таймі досвідченіші гравці «Львівхолода», половина яких свого часу грала у вищій лізі національного чемпіонату, втілили свою перевагу у забиті голи. Другий і третій гол майже з центра майданчика провів воротар Ігор Пунда, який, до слова, провів чудовий матч, не раз виручаючи свою команду від забитого м’яча. Коли не могли забити польові гравці, зробив це воротар. Тим, мабуть, і цікавий міні-футбол… Окрім Пунди у другому таймі дубль оформив Лаба. Свій другий гол Володимир провів зі штрафного.

Пробити Пунду «енергетикам» у матчі більше не вдалося, хоча моментів для цього було достатньо. Гра з п’ятим польовим «зелено-білим» не вдалася. Відтак, фінальна сирена зафіксувала другу у сезоні перемогу «Львівхолода» над «Енергією-2». Цього разу з рахунком 4:1. Перший матч, який відбувся ще у першому колі, завершився з рахунком 2:0. Тоді дубль оформив Мар’ян Маринюк, який тепер виступає за рівненський «Кардинал».

«Енергія-2» (Львів) – «Львівхолод» (Львів) – 1:4 (1:1)

«Енергія-2»: Ільків - Федюк, Фурда, Хіреш, Дважала - Москвін, Ковалишин, Гаврилишин, Стефанків
«Львівхолод»: Пунда - Кудінов, Сергієнко, Когут, Бутрин - Лаба, Чернецький, Галичанівський, Грабовенський, - Строгий
Голи: Джавала, 2 – Пунда, 23, 31, Лаба, 5, 33
Попередження: Фурда, 26, Федюк, 34, - Строгий, 30, Сергієнко, 40