2

Кривбасс вновь играет вничью

На этот раз соперником был хорватский «Интер»

Кривбасс - Интер
3 лютого криворізький «Кривбас» провів свій другий контрольний поєдинок на другому навчально-тренувальному зборі. Суперником нашої команди став хорватський «Інтер» (Запрешич). Матч пройшов у рівній боротьбі та закономірно завершився внічию – 1:1.

«Кривбасівці першими відкрили рахунок. На 27-й хвилині пілся скидки Єслінека Олександр Іващенко відкрив рахунок в грі. Однак «Кривбас» не зміг втримати перевагу в матчі, та на перерву команди пішли за рахунку 1:1. На 40-й хвилині хорватські футболісти розіграли комбінацію, яку завершили влучним ударом.

Після перерви команди діяли в тому ж ключі, що й у першій половині гри, подовгу розігруючи м’яч.
Моменти для взяття воріт були в обох клубів, однак їх було небагато. До того ж вдало діяли захисні порядки команд, не дозволяючи нападникам вільно почуватись поблизу воріт.

В підсумку – закономірна нічия 1:1. Цей матч довзолив тренерському штабу «Кривбасу» переглянути гру потенційних новачків. Хто з них продовжить випробовувати свої сили в «Кривбасі» - покажуть наступні тренування та контрольні ігри, найближча з яких має пройти 6 лютого. В цей день «Кривбас» поміряється силами зі словенським клубом «Копер».

«Кривбас» - 1 тайм: Штанько, Кіцута, Сердюк, Лисицький, Арсенієвіч (Васільєв, 25), Базюкін (Костишин, 25), Гальярдо, Максимов, Матіч, Іващенко, Єслінек.
2 тайм: Федоренко, Кіцута, Васільєв, Петров, Сердюк, Костишин, Валєєв, Куценко, Рожок, Тимченко, Гальярдо.