ОФИЦИАЛЬНО: Паццини - игрок Интера

Форвард подписал контракт на 4,5 года

ОФИЦИАЛЬНО: Паццини - игрок Интера

Форвард «Сапдории» Джампаоло Паццини все же перешел в миланский «Интер». Сегодня футболист подписал контракт, срок которого рассчитан на 4,5 года и заканчивается 30 июня 2015 года. «Нер’адзури» заплатили за 26-летнего нападающего национальной команды Италии 16,5 миллионов евро и отдали генуэзцам полузащитника Джонатана Биабиани. 

Свой первый матч за «Интер» Паццини может сыграть уже в воскресенье, когда команда Ленардо встретится с «Палермо».

inter.it

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    rusvat-a-zmeta.09
      rusvat-a-zmeta.09, 29.01.2011 20:59
    0
    Зрозуміло.
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:56
    0
    Мані більше подобаються преспективеі гравці і тренери. Мілан погано грав? Добре що так грали! Там один Пато і Леонардо Мілан тягнули! А щодо переходу в Інтер, його звільнили і вболівальники були не дуже проти. Правда він колись був гравцем Мілану....
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:47
    0
    Список бажаннь Леонардо - http://football.sport.ua/news/112985
    Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/Араужо,_Леонардо
    Новина про назначення Леонардо на місце головного тренера Інтера - http://football.sport.ua/news/112970
    JohnyTempus
      JohnyTempus, 29.01.2011 14:47
    0
    Андрій Кардащук
    Ну так і думав. Гра Мілана з ним абсолютно не подобалась. початок вдалий - потім буде видно. Але якось дивно, що за сезон і тй не надто вдалий тренер стає вже улюбленим для когось. В моїх улюблених тренерів досвід достатньо великий.
    + не подобається мені переходом в інтер. Весь до мозку костів, як то кажуть міланіста, а перейшов в табір найбільшого ворога. ну хоча про смаки не спорять
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:39
    0
    Нічого не тренував, був спортивнив деректором в Мілані, згодом тенер в тому ж Мілані. Тренував Мілан тільки один сезон, звільнили через глупість і тупість.(((
    З таким то складом добре Мілан хоть 3 місце зайняв. А з ось такими гравцям як зараз в Мілані, взагалі б, напевне, ЛЧ взяв... Один з найпреспективнших тренерів, на мою думку, другий після Гвардіоли, і то Гварділа перший тільки через досягнення з Барсою.
    Зараз тренує Інтер, дебют Леонардо був більше ніж вдалий 1:3 перамога над Наполі + видовищна гра. Напевне, найкращий матч Інтера в цьму сезоні.
    П.С. Чекаю на Каку і Фабрагеса.
    JohnyTempus
      JohnyTempus, 29.01.2011 11:21
    0
    Андрій Кардащук
    один з любимих? уже? я просто не в курсі, він вже багато тренував перед Міланом? (мається на увазі не інтер, а саме мілан)
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 09:48
    0
    Значіть Фабіано в Інтері вже не буде, бо він мав перейти в цій зимовій перерві. А шкода, після матчу з Наполі мені Інтер дуже спдобався, а Леонардо один з мої любимих тренерів. І Фабіоно подобався....
    А Сампі капєц без двох ліднрів.
    fairplay
      fairplay, 29.01.2011 00:22
    0
    В последнее время выглядел в Сампе отвратно
    omelgerrard
      omelgerrard, 28.01.2011 22:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    игрок неплох! А Сампдория распродается! за Сампдорию он достаточно наклепал после того как с Фиорентины ушел!
    recon
      recon, 28.01.2011 21:13
    0
    Чем он так хорош что за него 16 лямов отвалили и футбалера который тянет еще на 2,5
    rusvat-a-zmeta.09
      rusvat-a-zmeta.09, 29.01.2011 20:59
    0
    Зрозуміло.
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:56
    0
    Мані більше подобаються преспективеі гравці і тренери. Мілан погано грав? Добре що так грали! Там один Пато і Леонардо Мілан тягнули! А щодо переходу в Інтер, його звільнили і вболівальники були не дуже проти. Правда він колись був гравцем Мілану....
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:47
    0
    Список бажаннь Леонардо - http://football.sport.ua/news/112985
    Вікіпедія - http://ru.wikipedia.org/wiki/Араужо,_Леонардо
    Новина про назначення Леонардо на місце головного тренера Інтера - http://football.sport.ua/news/112970
    JohnyTempus
      JohnyTempus, 29.01.2011 14:47
    0
    Андрій Кардащук
    Ну так і думав. Гра Мілана з ним абсолютно не подобалась. початок вдалий - потім буде видно. Але якось дивно, що за сезон і тй не надто вдалий тренер стає вже улюбленим для когось. В моїх улюблених тренерів досвід достатньо великий.
    + не подобається мені переходом в інтер. Весь до мозку костів, як то кажуть міланіста, а перейшов в табір найбільшого ворога. ну хоча про смаки не спорять
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 14:39
    0
    Нічого не тренував, був спортивнив деректором в Мілані, згодом тенер в тому ж Мілані. Тренував Мілан тільки один сезон, звільнили через глупість і тупість.(((
    З таким то складом добре Мілан хоть 3 місце зайняв. А з ось такими гравцям як зараз в Мілані, взагалі б, напевне, ЛЧ взяв... Один з найпреспективнших тренерів, на мою думку, другий після Гвардіоли, і то Гварділа перший тільки через досягнення з Барсою.
    Зараз тренує Інтер, дебют Леонардо був більше ніж вдалий 1:3 перамога над Наполі + видовищна гра. Напевне, найкращий матч Інтера в цьму сезоні.
    П.С. Чекаю на Каку і Фабрагеса.
    JohnyTempus
      JohnyTempus, 29.01.2011 11:21
    0
    Андрій Кардащук
    один з любимих? уже? я просто не в курсі, він вже багато тренував перед Міланом? (мається на увазі не інтер, а саме мілан)
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 29.01.2011 09:48
    0
    Значіть Фабіано в Інтері вже не буде, бо він мав перейти в цій зимовій перерві. А шкода, після матчу з Наполі мені Інтер дуже спдобався, а Леонардо один з мої любимих тренерів. І Фабіоно подобався....
    А Сампі капєц без двох ліднрів.
    fairplay
      fairplay, 29.01.2011 00:22
    0
    В последнее время выглядел в Сампе отвратно
    omelgerrard
      omelgerrard, 28.01.2011 22:01
    0
    Комментарий свернут. Показать
    игрок неплох! А Сампдория распродается! за Сампдорию он достаточно наклепал после того как с Фиорентины ушел!
    recon
      recon, 28.01.2011 21:13
    0
    Чем он так хорош что за него 16 лямов отвалили и футбалера который тянет еще на 2,5