Карпаты – EFA (Испания) – 2:2

Львовяне дважды забивают и получают две красные карточки

Карпаты – EFA (Испания) – 2:2
© Фк Карпаты
«Карпати» зіграли свій перший контрольний спаринг на тренувальному зборі в Іспанії. Суперником підопічних Олега Кононова була команда EFA, сформована з вільних агентів Профспілки футболістів Іспанії. Гра закінчилася з рахунком 2:2.
 
«Карпати» (Львів, Україна) – EFA (Іспанія) – 2:2 (2:2). 25 січня. Бенідорм. Estadio Municipal Guillermo Amor
Голи: 1:0 – Кузнецов (3), 2:0 – Худоб’як (18), 2:1 – (34), 2:2 – (39).
 
«Карпати» (1-й тайм): Тлумак (Руденко, 31), Ощипко, Тубіч, Мілошевіч, Федецький (Гірський, 44), Ґодвін, Худоб’як, Голодюк, Лукас, Кожанов, Кузнецов.
«Карпати» (2-й тайм): Руденко (Богатінов, 61), Гірський, Мілошевіч (Балажіц, 62), Тубіч, Петрівський (Габовда, 76), Мартинюк, Гурулі (Тістик, 76), Ткачук, Зеньов (Кополовець, 70), Тіаго (Гудима,76).
Попередження: Ґодвін (21), Федецький (39), Федецький (44).
 
Вилучення: Федецький (44, друге попередження), Гірський (85, обопільне вилучення).
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    rusvat-a-zmeta.09
      rusvat-a-zmeta.09, 26.01.2011 18:01
    0
    Ого!!!
    S_L_B
      S_L_B, 26.01.2011 10:16
    0
    kwancta02 — 26.01.2011 04:22

    - 44 хвилина. Червона картка. За розмови з арбітром другу жовту картку отримує Артем Федецький. Замість вилученого гравця на поле виходить Степан Гірський
    - 85 хвилина. Судді продовжують шокувати присутніх. У центрі поля хтось з іспанців кинув мяча у потилицю Степану Гірському - арбітр вилучив... обидвох, залишивши Карпати грати удев"ятьох.
    это как понимать???
    ========================
    Ще до гри між командами було домовлено, що у разі вилучення гравця, команді не доведеться грати в меншості - просто замість вилученого вийде хтось інший. Тому і вийшов Гірський та дограв до перерви. В перерві чомусь судді вирішили що так не годиться і змусили Карпати зняти одного гравця - другий тайм починали вдесятьох, ну і закінчували вдев"ятьох проти десяти.
    kwancta02
      kwancta02, 26.01.2011 04:22
    0
    - 44 хвилина. Червона картка. За розмови з арбітром другу жовту картку отримує Артем Федецький. Замість вилученого гравця на поле виходить Степан Гірський
    - 85 хвилина. Судді продовжують шокувати присутніх. У центрі поля хтось з іспанців кинув мяча у потилицю Степану Гірському - арбітр вилучив... обидвох, залишивши Карпати грати удев"ятьох.
    это как понимать???
    Thefir
      Thefir, 26.01.2011 00:03
    0
    Ще не відомо за шо отримали вони ті картки. Суддя ж точно був іспанський. І кому ж він скорше дасть лишню жовту? Іспанцям? Ага щас.
    JimmyS
      JimmyS, 25.01.2011 23:41
    0
    хорошо что болеют на сборах возможно к официалкам очухаются
    vetalbrm
      vetalbrm, 25.01.2011 21:37
    0
    Карпати the best
    Gorino
      Gorino, 25.01.2011 20:37
    0
    Та уже давно, вроде, и на многих. Над психологией надо работать всем и СРОЧНО!
    KOLEJCHUK
      KOLEJCHUK, 25.01.2011 20:23
    0
    да,вирус и на них подействавал.
    Gorino
      Gorino, 25.01.2011 20:14
    0
    Старая и неизлечимая, имеет свойство распространятся на легионеров
    KOLEJCHUK
      KOLEJCHUK, 25.01.2011 20:05
    0
    болезнь всех наших команд,расслабились и получи !!!
    rusvat-a-zmeta.09
      rusvat-a-zmeta.09, 26.01.2011 18:01
    0
    Ого!!!
    S_L_B
      S_L_B, 26.01.2011 10:16
    0
    kwancta02 — 26.01.2011 04:22

    - 44 хвилина. Червона картка. За розмови з арбітром другу жовту картку отримує Артем Федецький. Замість вилученого гравця на поле виходить Степан Гірський
    - 85 хвилина. Судді продовжують шокувати присутніх. У центрі поля хтось з іспанців кинув мяча у потилицю Степану Гірському - арбітр вилучив... обидвох, залишивши Карпати грати удев"ятьох.
    это как понимать???
    ========================
    Ще до гри між командами було домовлено, що у разі вилучення гравця, команді не доведеться грати в меншості - просто замість вилученого вийде хтось інший. Тому і вийшов Гірський та дограв до перерви. В перерві чомусь судді вирішили що так не годиться і змусили Карпати зняти одного гравця - другий тайм починали вдесятьох, ну і закінчували вдев"ятьох проти десяти.
    kwancta02
      kwancta02, 26.01.2011 04:22
    0
    - 44 хвилина. Червона картка. За розмови з арбітром другу жовту картку отримує Артем Федецький. Замість вилученого гравця на поле виходить Степан Гірський
    - 85 хвилина. Судді продовжують шокувати присутніх. У центрі поля хтось з іспанців кинув мяча у потилицю Степану Гірському - арбітр вилучив... обидвох, залишивши Карпати грати удев"ятьох.
    это как понимать???
    Thefir
      Thefir, 26.01.2011 00:03
    0
    Ще не відомо за шо отримали вони ті картки. Суддя ж точно був іспанський. І кому ж він скорше дасть лишню жовту? Іспанцям? Ага щас.
    JimmyS
      JimmyS, 25.01.2011 23:41
    0
    хорошо что болеют на сборах возможно к официалкам очухаются
    vetalbrm
      vetalbrm, 25.01.2011 21:37
    0
    Карпати the best
    Gorino
      Gorino, 25.01.2011 20:37
    0
    Та уже давно, вроде, и на многих. Над психологией надо работать всем и СРОЧНО!
    KOLEJCHUK
      KOLEJCHUK, 25.01.2011 20:23
    0
    да,вирус и на них подействавал.
    Gorino
      Gorino, 25.01.2011 20:14
    0
    Старая и неизлечимая, имеет свойство распространятся на легионеров
    KOLEJCHUK
      KOLEJCHUK, 25.01.2011 20:05
    0
    болезнь всех наших команд,расслабились и получи !!!