Поразка на останніх секундах

«Енергія-2» (Львів) – «Контингент» (Житомир) - 1:2

Львівська «Енергія-2» й далі не знає смаку перемог у першій лізі. Команда Андрія Луціва у пропущеному поєдинку з житомирським «Контингентом» була близькою до того, аби вперше у цьому сезоні у свою скарбничку покласти залікові пункти. Утім, на останніх хвилинах матчу перевернулося усе з ніг на голову. Забивши два голи на останніх секундах матчу, гості з Житомира святкували перемогу з рахунком 2:1.

Допомогти другій команді у звітному матчі погодився досвідчений «енергетик» Андрій Федюк. Екс-капітан «Енергії» протягом усього поєдинку доводив, що перша ліга не його рівень, однак забити Андрію так і не вдалося.

Загалом, перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Шанси повести у рахунку мали обидві команди, однак воротарі діяли безпомилково. Усі найцікавіші події на майданчику відбулися після перерви. Уже в дебюті другої 20-хвилинки Назар Фурда метрів із 11-ти застав зненацька воротаря суперника і львів’яни повели у рахунку. Утім, після цього про свій «високий» рівень нагадали арбітри матчу Віктор Юзик та Владислав Крашенінніков. Після явного порушення збоку Андрія Луціва Віктор Юзик начебто за розмови з ним показав друге попередження Юрію Ковалишину і вилучив того з майданчика. Натомість Луців не отримав навіть попередження. Такі рішення феміди викликали сміх і обурення в місцевих вболівальників, адже Ковалишин явно не заслуговува на вилучення. Однак свого рішення «люди в чорному» не відмінили…

Забити у чисельній більшості гостям не вдалося. Чудові захисні дії "енергетиків" чергувалися з вдалою грою Петра Ільківа, який продовжував рятувати свою команду від неминучого гола. За кілька хвилин до завершення матчу «Контингент» пішов в бій з п’ятим польовим гравцем, функції якого виконував Мухін. «Енергетики» непогано захищалися і при такій грі мали можливість зміцнити свою перевагу. Утім, на останніх секундах сталося те, про що й писати не дуже й хочеться. Спочатку Фурда зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Литвиновського, а у наступній атаці той-таки Литвиновський приніс перемогу своїй команді, забивши у контратаці. Часу щось змінити у господарів майданчика уже не було...

«Енергія-2» (Львів) – «Контингент» (Житомир) - 1:2 (0:0)
«Енергія-2»: Ільків, Луців, Федюк, Фурда, Джавала, Гаврилишин, Ковалишин, Хіреш
«Контингент»: Сорокін, Проценко, Піхоцький, Коваль, Киришун, Федоренко, Литвиновський, Мухін
Голи: Фурда, 22 - Литвиноський, 40, 40
Попередження: Ковалишин, 16
Вилучення: Ковалишин, 24 (друге попередження)