Олег КОНОНОВ: «Дождь и плохое поле сейчас нам на пользу»

Вчера львовские Карпаты вышли из отпуска

Олег КОНОНОВ: «Дождь и плохое поле сейчас нам на пользу»
© Олег Кононов
Вчора, 15 січня, «Карпати» розпочинають підготовку до весняної частини сезону 2010/2011, упродовж якої на них чекають 11 матчів чемпіонату України.
 
Збір команди було призначено на 13:00 на клубній базі в Брюховичах, а вже о 15:00 на стадіоні «Прогрес» відбулося перше тренування «зелено-білих» у новому році.
 
Сьогодні у карпатівців було лише одне тренування. Натомість з завтрашнього дня, як розповів Інформаційному центру головний тренер Олег Кононов, щодня на його підопічних чекає по три заняття. Зранку, з 09:00 до 10:00, гравці працюватимуть у фітнес-центрі під керівництвом Олега Гупки. Після цього команда тренуватиметься на полі стадіону «Прогрес». Там же відбуватимуться і заняття після обіду.
 
Виняток у графіку тренувань буде зроблено лише в найближчі понеділок та вівторок, коли гравців буде розбито на дві групи і замість одного з тренувань (одні до обіду, інші – після) вони проходитимуть поглиблений медогляд. А вже з середи знову по три заняття на день.
 
В такому режимі «Карпати» працюватимуть тиждень, включно по 22-е січня. А у неділю, 23-го числа, підопічні Олега Кононова вирушать на перший зимовий збір до Іспанії. Базуватимуться «зелено-білі» у відомому європейському курорті Бенідор. Збір триватиме 17 днів, упродовж яких нашій команді належить виконати також дуже великий обсяг роботи. Паралельно з тренуваннями «Карпати» візьмуть участь у представницькому турнірі Copa Del Sol-2011, який триватиме з 27 січня до 7 лютого включно. Свій перший матч «Карпати» зіграють 28 січня в місті Ельче проти норвезького клубу «Молде». Другим суперником галичан буде або дворазовий володар Кубку УЄФА шведський «Гетеборг», або ще один представник чемпіонату Норвегії «Тромсе».
 
Додому карпатівці повернуться 9 лютого, але вже за кілька днів вилетять до Туреччини, на другий тренувальний збір, який триватиме два тижні. А повернувшись додому, «Карпати» на клубній базі в Брюховичах розпочнуть безпосередню підготовку до свого першого офіційного матчу у 2011 році, гостьового поєдинку 20-го туру Прем’єр-ліги проти столичного «Арсеналу», який відбудеться 5 березня (базовий день).
 
Олег Кононов також розповів, що у тренерському штабі «Карпат» є поповнення – до роботи з карпатівцями долучається фахівець з фізичної підготовки Ніколай Русу. Цей спеціаліст виконує аналогічні функції і в збірній Молдови. Саме Ніколай Русу і керував більшою частиною сьогоднішнього півторагодинного заняття, яке тривало під акомпанемент практично безперервного дрібного дощику. Цікаво, що Олег Георгійович дуже задоволений погодою, яка зараз є у Львові.
 
«Дощ і важке поле – це саме ті умови, які на даному етапі підготовки підуть команді лише на користь. Адже вони якнайкраще дозволяють впроваджувати в життя добре знаний принцип «чим важче в навчанні – тим легше в бою», – з посмішкою говорить керманич «зелено-білих». – Якщо така погода протримається до нашого від’їзду на збір в Іспанії, то думаю, вже на Піренеї ми прилетимо в хороших фізичних кондиціях».
 
Приємно відзначити, що після багатомісячної перерви у загальній групі працював лівий захисник Ігор Ощипко. Він навіть взяв участь у двосторонній грі. Разом зі всіма тренувався також Сергій Зеньов, якому на початку грудня в Мюнхені було зроблено операцію на пахові кільця. Щоправда, естонський нападник виконував лише бігові вправи та трохи попрацював з м’ячем. А от ще двоє форвардів – Михайло Кополовець та бразилець Вільям Батіста, яких також було прооперовано, сьогодні лише намотували кола.
 
На першому тренуванні з різних причин не було кількох гравців. Зокрема Тарас Петрівський та Борис Баранець мають температуру і лікуються від простудного захворювання, а капітан команди Андрій Тлумак займався за індивідуальним планом у тренажерному залі – в нього невеличке ушкодження стопи. Не було на тренуванні і бразильських легіонерів Авелара та Тіаго – вони прилітають до Львова завтра о 14:00 і одразу приєднаються до команди.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    lemonst
      lemonst, 17.01.2011 09:05
    0
    2 Brian10 - так є і багато норм людей з якими можна поспілкуватися але бля стільки неадекватів шо то ппц
    Gorino
      Gorino, 17.01.2011 01:28
    0
    Да не берите это особо в голову. Придут еврокубки, и большинство будет болеть за всех наших. Ну, я так всегда делаю. Но вот некоторые игроки-хроники, судя по моим наблюдениям, вызывают удивление.
    Brian10
      Brian10, 17.01.2011 00:33
    0
    lemonst — 17.01.2011 00:17

    бля памятаю банера типу Київ-Львів-Дніпро там друзі назавжди чи шось типу того а тут блять Дніпровськи фани тіки сруть.
    ___________________________________________________________
    Потому что те банеры вывешивали ультрас Киева, Днепра и Львова, настоящие фаны которые знают богатую историю отношений между фанатами этих клубов. А ты на этом сайте говоришь о какой то дружбе, где сидят с одной только целью пустить высер в чью то сторону.
    lemonst
      lemonst, 17.01.2011 00:17
    0
    бля памятаю банера типу Київ-Львів-Дніпро там друзі назавжди чи шось типу того а тут блять Дніпровськи фани тіки сруть,лано якби то було бидло з Жидеси а то мля...,я наприклад на Дніпро ніколи не гнав і ніякої хні ніразу не писав в їх сторну,навіть коли вони влетіли від Леха а ви мля тіки піздете западенцы западенцы звідки така ненависть до Львову і КЛ напевно ми були друзями тіки тоді коли вам нічого не загрожувало зі сторони Карпат а тут коли ми наблизились до вас впритул то всьо млять ми вже ваші вороги,єдині норм фани з якими можна нормально поспілкуватися це Динамівскі!!!
    ILI4A
      ILI4A, 16.01.2011 22:46
    0
    удачи Карпатам в новом году
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 20:50
    0
    Ну, да, 5-е пока диагноз. Там же не ЯА Туре в нападении или др., зато безногий Баптиста дает "джазу". Блин, что-то Рамос "молчит" с ....
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 20:39
    0
    igorsor
    +333 підтримую
    igorsor
      igorsor, 16.01.2011 20:26
    0
    yavnoe 2 eto metalist karpati 4
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 20:06
    0
    Gorino — 16.01.2011 19:50
    ну а что,пятое место им самый потолок пока) Днепр,Динамо,Металлист поборятся за 2-3 место.
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:50
    0
    Жесть... 3 очка! диагноз
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 19:48
    0
    ......это диагноз)
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 19:39
    0
    melnik-petya — 16.01.2011 19:29
    правильно сказал!....только Карпаты всегда будут отставать на 3 очка)
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 19:29
    0
    А карпати так же само як і дніпро майбутнє України ,,,без карпат і дніпра чемп У ніякий
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 19:27
    0
    Малята не сварітся,,, будьте мужиками
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:02
    0
    Хроники
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:02
    0
    А на фига вы этих Баранцов держите, какое с них усиление ? Они, по-моему, одну игру играют из пяти, как и Баптиста.
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:22
    0
    LembergWestUkraine
    улудшения скоро будут!))))скоро и до вас дойдут!)
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:18
    0
    LembergWestUkraine
    иди Фк Львов спасай!.....11-тым будешь!!!))))))))
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.01.2011 18:17
    0
    Саме основне шо ваші пенсіонери які молились на Зека зараз як ніколи відчувають ПОКРАЩЕННЯ !!!
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:03
    0
    LembergWestUkraine — 16.01.2011 17:59
    да не за рябого же голосовать?)...хотя оба они клоуны)
    lemonst
      lemonst, 17.01.2011 09:05
    0
    2 Brian10 - так є і багато норм людей з якими можна поспілкуватися але бля стільки неадекватів шо то ппц
    Gorino
      Gorino, 17.01.2011 01:28
    0
    Да не берите это особо в голову. Придут еврокубки, и большинство будет болеть за всех наших. Ну, я так всегда делаю. Но вот некоторые игроки-хроники, судя по моим наблюдениям, вызывают удивление.
    Brian10
      Brian10, 17.01.2011 00:33
    0
    lemonst — 17.01.2011 00:17

    бля памятаю банера типу Київ-Львів-Дніпро там друзі назавжди чи шось типу того а тут блять Дніпровськи фани тіки сруть.
    ___________________________________________________________
    Потому что те банеры вывешивали ультрас Киева, Днепра и Львова, настоящие фаны которые знают богатую историю отношений между фанатами этих клубов. А ты на этом сайте говоришь о какой то дружбе, где сидят с одной только целью пустить высер в чью то сторону.
    lemonst
      lemonst, 17.01.2011 00:17
    0
    бля памятаю банера типу Київ-Львів-Дніпро там друзі назавжди чи шось типу того а тут блять Дніпровськи фани тіки сруть,лано якби то було бидло з Жидеси а то мля...,я наприклад на Дніпро ніколи не гнав і ніякої хні ніразу не писав в їх сторну,навіть коли вони влетіли від Леха а ви мля тіки піздете западенцы западенцы звідки така ненависть до Львову і КЛ напевно ми були друзями тіки тоді коли вам нічого не загрожувало зі сторони Карпат а тут коли ми наблизились до вас впритул то всьо млять ми вже ваші вороги,єдині норм фани з якими можна нормально поспілкуватися це Динамівскі!!!
    ILI4A
      ILI4A, 16.01.2011 22:46
    0
    удачи Карпатам в новом году
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 20:50
    0
    Ну, да, 5-е пока диагноз. Там же не ЯА Туре в нападении или др., зато безногий Баптиста дает "джазу". Блин, что-то Рамос "молчит" с ....
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 20:39
    0
    igorsor
    +333 підтримую
    igorsor
      igorsor, 16.01.2011 20:26
    0
    yavnoe 2 eto metalist karpati 4
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 20:06
    0
    Gorino — 16.01.2011 19:50
    ну а что,пятое место им самый потолок пока) Днепр,Динамо,Металлист поборятся за 2-3 место.
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:50
    0
    Жесть... 3 очка! диагноз
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 19:48
    0
    ......это диагноз)
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 19:39
    0
    melnik-petya — 16.01.2011 19:29
    правильно сказал!....только Карпаты всегда будут отставать на 3 очка)
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 19:29
    0
    А карпати так же само як і дніпро майбутнє України ,,,без карпат і дніпра чемп У ніякий
    melnik-petya
      melnik-petya, 16.01.2011 19:27
    0
    Малята не сварітся,,, будьте мужиками
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:02
    0
    Хроники
    Gorino
      Gorino, 16.01.2011 19:02
    0
    А на фига вы этих Баранцов держите, какое с них усиление ? Они, по-моему, одну игру играют из пяти, как и Баптиста.
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:22
    0
    LembergWestUkraine
    улудшения скоро будут!))))скоро и до вас дойдут!)
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:18
    0
    LembergWestUkraine
    иди Фк Львов спасай!.....11-тым будешь!!!))))))))
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 16.01.2011 18:17
    0
    Саме основне шо ваші пенсіонери які молились на Зека зараз як ніколи відчувають ПОКРАЩЕННЯ !!!
    vangog3
      vangog3, 16.01.2011 18:03
    0
    LembergWestUkraine — 16.01.2011 17:59
    да не за рябого же голосовать?)...хотя оба они клоуны)