Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
|
10077
33

ФК Львов пытается дотянуть до весны

Представитель Первой лиги чемпионата Украины на грани исчезновения

ФК Львов пытается дотянуть до весны
Юрий Киндзерский
За перевіреною інформацією «УФ», після того, як у трьох гравців закінчилися контракти із клубом (у Шептицького, Козака та Шевчука), які в підсумку не було продовжено, та після того, як п’ятірка інших футболістів роз’їхалася в пошуках щастя в інші клуби країни (Ільків, Ковальчук, Леонідов, Романюк та Крамар), на команду чекають нові потрясіння.
 
Йдеться передусім про Кобця, Кандаурова та Старенького — їм надано статус вільних агентів, та Гальчука, в послугах якого зацікавлений запорізький «Металург». Таким чином вже нині можна говорити про те, що команду найімовірніше залишить щонайменше 12 футболістів.
 
Відомо, що Кікоть, Даньків, Зозуля та Мусієнко вирішили в команді залишитися. Допомагати їм будуть в другій частині першості молоді футболісти з Чернігівщини (в тамтешній «Десні» працював тренер команди Олександр Рябоконь). Головною ж метою «Львова» стане за виручені з продажу кількох гравців кошти зберегти клуб принаймні до весни. Про турнірні завдання не йдеться.
 
Анатолій ВОЛКОВ, газета «Український Футбол»
Львов
Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Комментарии 33
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Ksantis
FidanFCCO — 15.01.2011 00:29
вот в чем разница между нами,ни один болельщик Черноморца,никогда бы не назвал СК Одесса гавном,неуважение к своему городу,а Львовяне могут обосрать клуб который играет за их город
------------------------------
шоб ти знав ФК Львів це з м.Добромиль.
myroslavmail
2 FidanFCCO — 15.01.2011 00:29
2 Odessit-FCCO — 15.01.2011 00:31
Легенда про "львівський футбол" вже гуляла... тут бачу не так вболівальники Чорноморця як "одеського футболу" або краще сказати глядачі! Що ви можете розуміти?!
Odessit-FCCO
FidanFCCO — 15.01.2011 00:29
..................................
100%
FidanFCCO
jussik — 15.01.2011 00:21
вот в чем разница между нами,ни один болельщик Черноморца,никогда бы не назвал СК Одесса гавном,неуважение к своему городу,а Львовяне могут обосрать клуб который играет за их город
jussik
Фк Львів Гавно.КАрпати.Чемпіон
VSOm77
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
VSOm77
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Sergiychenko
Сочувствую тем, кто страховался в Княжей, похоже у них вторая волна кризиса...
FidanFCCO
lemonst — 14.01.2011 22:41
http://vkontakte.ru/photo-1503384_195507891
на посмотри))))
FidanFCCO
lemonst — 14.01.2011 22:41
ты х.й с пальцем не сравнивай))))сравнил клуб с мировым именем и львов с севастополем)))
lemonst
xthyjvjhtw — 14.01.2011 22:18

Правильно сказал - academynow:
"Никогда не называйте клуб "ФК назв.города"! Клубы с таким названием обречены на вымирание"
Харьков, Львов, Севастополь туда же
____________________________________
ага і FC BARSA і FC REAL,дибільна логіка!
А Черноморец будет играть в Премьер лиге - иначе и быть не может
______________________________________________________________
розсмішив блін)))))))))) ну помрій,помрій!)
FidanFCCO
alexfast1995 — 14.01.2011 22:07
называй вещи своими именами не Бендеры,а БАндеры
parazityk
alexfast1995 — 14.01.2011 22:07

бендеры
з Молдавії?
xthyjvjhtw
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
FidanFCCO
ну ну,посмотрим,вы только пиз.еть можете,посмотрим,кто где и как играть будет
alexfast1995
бендеры
VSOm77
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
lemonst
2 FidanFCCO одним суперником менше але шо вам з того вам про премєр лигу ше рано думати!)
Izzy_SCIF
а по сабжу - никуда Львов не денется. сейчас Рабинович у них базу в Счастливом купит и бабки до лета будут.
lemonst
Єбать а могли виходити в премєр лигу(( буде не хватати Львівського дербі головне шоб зберегли команду а з наступного сезону буде видно на що вони здатні