«Карпати» – «Корумспор» (Туреччина) – 5:0 (1:0)
Голи: Худоб’як, Гудима (два), Г. Баранець, Сагайдак.
Нереалізований пенальті: Габовда (перекладина).

10 грудня. Спорткомплекс «Суено Белек». Короткочасний дощ. Температура повітря +16С

«Карпати:

1-й тайм
– Тлумак, Авелар, Мілошевіч, Тубіч, Федецький, Ткачук, Мартинюк, Худоб’як, Гурулі, Кузнецов, Кожанов.

2-й тайм – Руденко, Сагайдак, Гурський, Петрівський, Гірський, Мартинюк, Тістик, Г. Баранець, Б. Баранець, Гудима, Габовда.

По завершенні контрольного поєдинку на тренувальному зборі в Туреччині головний тренер «Карпат» Олег Кононов поділився своїми враженнями з Інформаційним центром клубу.

«Дуже добре, що нам таки вдалося зіграти цей спаринг. А рівень суперника в ньому не мав для нас надто великого значення. Головне, що завдяки йому нам вдалося підтримати у гравців ігровий тонус. Адже ми всю осінь грали у режимі по два матчі на тиждень. А зараз виходило, що два тижні не мали б ігрової практики. У Дортмунді ми грали ще 2-го грудня, а поєдинок з ПСЖ відбудеться аж 15-го числа. Так що своєї головної мети ми досягли і це найголовніше.

Щодо самої гри, то зрозуміло, що ми мали велику перевагу упродовж обох таймів. У перші 45 хвилин, коли на полі був основний склад, в цілому змістом гри я залишився задоволений. Незважаючи на те, що до обіду ми провели повноцінне тренування, хлопці діяли з азартом, добре контролювали м’яч, багато комбінували і створили чимало гольових моментів. Щоправда реалізували лише один. Але ще раз наголошу, що гра команди мене задовольнила.

У другому таймі вийшла молодь і проявила вона себе досить добре в усіх аспектах гри, а особливо в плані реалізації моментів. Десь кожен другий момент, який було створено по перерві, ми забивали. Однак мене це не здивували. Адже зазвичай команди такого рівня, яким був наш нинішній суперник, поки у них є фізичні сили, тримаються і чинять опір. Але як тільки сили починають їх покидати, вони моментально розсипаються і все встає на свої місця. Так само сталося і сьогодні. Проте я в жодному разі не хочу применшити заслуги наших молодих гравців. Вони зіграли саме так, як ми від них і очікували.

Підводячи підсумки, скажу, що на мою думку, цей спаринг, як і збір загалом, повинен нам бути корисним. Ми зіграли на хорошому полі, хлопці у грі десь трішечки відійшли від того психологічного тиску, який їх супроводжував практично весь цей час. Та й емоційно відпочили, зігравши у своє задоволення. Зрештою, сподіваюся, і повернули віру в свої сили».