| Обновлено 11 сентября 2023, 02:26
1852
1

Гурули забивает в дебютном матче за сборную!

Одного тайма на поле против сборной Словении нападающему «Карпат» вполне хватило + ВИДЕО

1852
1
Сандро Гурули
Нападник «зелено-білих» Сандро Ґурулі дебютував у футболці збірної Грузії. У середу «хрестоносці» на виїзді зустрічалися зі збірною Словенії. Господарі з перших хвилин почали тиснути на ворота Лорії, але забили лише на початку другого тайму – Цесар вдало зіграв головою.
На той час Ґурулі вже був на полі. Головний тренер Темурі Кецбайя випустив карпатівця на другий тайм. Кращого для себе дебюту і не придумаєш: вже через кілька хвилин Сандро забив перший гол. Правда, велике «гамарджоба» («спасибі» по-грузинськи) треба сказати захиснику словенців, який необачно вивів Гурулі на ворота Хандановіча. Карпатівець набіг і в один дотик послав м’яча у протихід голкіперу – круглий від штанги залетів у ворота. Забитий гол деморалізував словенців – вже за хвилину атака грузинів закінчується другим голом. Ананідзе вийшов сам на сам з воротарем і не залишив йому шансів. 1:2 – перемога Ґурулі та збірної Грузії.
Цікаво, що Сандро повторив досягнення свого батька, одного з кращих грузинських футболістів кінця 80-их, початку 90-их років минулого століття. Гія Ґурулі також забив гол у футболці збірної Грузії в дебютному для себе матчі. Різниця полягає хіба в тому, що ця гра була взагалі першою для незалежного грузинського футболу.
Ще одна цікава деталь. На даний момент в Сандро Ґурулі є повний комплект голів за збірну і клуб. По одному м’ячу він забивав в чемпіонаті (у ворота «Арсенала»), в Кубку (у ворота «Ворскли»), в Лізі Європи (у ворота «Рейк’явіка») та в збірній (у ворота Словенії). Пора б почати забивати по другому колу.