Себастьян Феттель - чемпион мира в Формуле-1!!!

Алонсо упустил титул в последней гонке

Себастьян Феттель - чемпион мира в Формуле-1!!!

Немецкий пилот «Ред Булл» Себастьян Феттель благодаря победе на Гран-при Абу-Даби стал чемпионом мира Формулы-1 в первые в своей карьере. Предыдущий лидер чемпионата Фернандо Алонсо, считавшийся фаворитом перед Абу-Даби, финишировал лишь седьмым.

Cебастьян стал самым молодым пилотом в истории Формулы-1, ставший чемпионом мира! Себу всего 23 года! 

Формула-1. Гран-при Абу-Даби. Гонка.

1. Себастьян Феттель («Ред Булл»)
2. Льюис Хэмилтон («Макларен»)
3. Дженсон Баттон («Макларен»)
4. Нико Росберг («Мерседес»)
5. Роберт Кубица («Рено»)
6. Виталий Петров («Рено»)
7. Фернандо Алонсо («Феррари»)
8. Марк Уэббер («Ред Булл»)
9. Хайме Альгерсуари («Торо Россо»)
10. Фелипе Масса («Феррари»)
11. Ник Хайдфельд («Заубер»)
12. Рубенс Баррикелло («Уильямс»)
13. Адриан Сутиль («Форс Индия»)
14. Камуи Кобаяси («Заубер»)
15. Себастьян Буэми («Торо Россо»)
16. Нико Хюлькенберг («Уильямс»)
17. Хейкки Ковалайнен («Лотус»)
18. Лукас ди Грасси («Вёрджин»)
19. Ярно Трулли («Лотус»)
20. Бруно Сенна («Хиспания»)
21. Кристиан Клин («Хиспания»)

Рейтинг пилотов:

1. Себастьян Феттель - 256
2. Фернандо Алонсо - 252
3. Марк Уэббер - 242
4. Льюис Хэмильтон - 240
5. Джейсон Баттон - 214

Подробности гонки читайте на нашем сайте чуть позже...

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Andrew_Petrovich
    Andrew_Petrovich, 27.11.2010 21:11
    0
    ну а что за новый пилот ДЖЕЙСОН Баттон ?
    autonika
    autonika, 16.11.2010 09:32
    0
    команда Алонсо зробила ставку у змаганні з Веббером от і поіхали на ранній піт щоб його не пропустити вперед і вважали що четверте місце дістануть ну тут Феттель скористався сповна і тут скорше за все ред були навмисне обрали для пілотів різні тактики щоб запутати феррарі за ким ім гнатися да і карта Масси також нічим не допомогла ні в Бразиліі ні в ОАЕ.Феттель -молодець майбутній Шумі!!
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 14:15
    0
    2МН
    та то скоріше було бажання чим прогноз тобто я був впевнений, що гонку він виграє, але, відверто кажучи, не думав, що алонсо віддасть 4те місце, зважаючи на форму баттона останнім часом. сподівався скоріше на технічні проблеми чи якісь нестандартні ситуації. а виявилось з баттоном всьо чьотко, а свиню веб ледь не підклав
    "справді - повелися))
    хоч я і не бачу в цьому логіки.."
    ---------------------------------
    ну логіка тут, в принципі, простежується дуже проста. тим, кого позиція влаштовує, зазвичай треба їхати консервативно і не робити нічого нестандартного. так, цього разу вони прорахувались з тактикою, але це не стало такою катастрофою, якою теоретично міг би стати ранній заїзд в бокси або ж затягування з піт-стопом. а справою алонсо вже було кров з носу витягнути цих дві позиції, на що він не спромігся. і таких гонок у нього було достатньо в цьому сезоні.
    МН
    МН, 15.11.2010 13:43
    0
    lost_ua — 15.11.2010 12:17
    ===
    "Легко рассуждать о правильности стратегии после гонки. Если бы мы не заехали в боксы, Уэббер, возможно, обогнал бы нас, но остановившись мы пропустили вперед Росберга и Петрова – очень непростой выбор», - рассказывал Алонсо, после финиша ГП Абу Даби."
    справді - повелися))
    хоч я і не бачу в цьому логіки..
    МН
    МН, 15.11.2010 13:35
    0
    hybrid — 15.11.2010 12:35
    ====
    ))))))))))
    ти таки був правий, коли, при усіх розкладах (ще до кваліфаю), сказав - Феттель))
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 12:35
    0
    ура!!! за останню частину сезону заслужив. а з тих власних помилок, схоже, зробив висновки.
    блін, як мені моторошно стало, коли хемілтон почав кричати за колеса... думаю, осьо, раз в житті, за тебе вболіваєш, а ти і тут все запореш. але обійшлось
    а алонсо(/доменікалі) все-таки ще дуже далеко до шумахера(/брауна). все-таки такі чемпіонства справді класними пілотами так не віддаються.
    карочє вітаю всіх, хто був за феттеля
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 12:35
    0
    ура!!! за останню частину сезону заслужив. а з тих власних помилок, схоже, зробив висновки.
    блін, як мені моторошно стало, коли хемілтон почав кричати за колеса... думаю, осьо, раз в житті, за тебе вболіваєш, а ти і тут все запореш. але обійшлось
    а алонсо(/доменікалі) все-таки ще дуже далеко до шумахера(/брауна). все-таки такі чемпіонства справді класними пілотами так не віддаються.
    карочє вітаю всіх, хто був за феттеля
    lost_ua
    lost_ua, 15.11.2010 12:17
    0
    МН
    Феррари повелась на Троянского коня, тоесть на Уэббера, как маленький ребенокна морожение. Такого безхребетного слива титула я еще не видела.Эпик фэйл!
    Тьфу, прости за прижимную силу, попутала. Имела ввиду максималу!
    МН
    МН, 15.11.2010 11:48
    0
    lost_ua — 15.11.2010 10:21
    =============
    Справа не в сейфкарі. Хто заважав Алонсо зробити ранній піт, а-ля Петров? Не вірно обрана стратегія - інша справа..
    Те, що Алонсо не міг в достатній мірі наблизитися до Рено перед прямими - це й є "прижимна сила". Бо, як вона (пс) може дозволити відриватися на самих прямих - я не знаю..))
    lost_ua
    lost_ua, 15.11.2010 10:21
    0
    makshits
    Не ясно? Во-первых подтфартило с машиной безопасности, во-вторых болид Петрова был настроен под хорошую прижимную силу, вот он на прямых и отрывался от Алонсо.
    МН
    МН, 15.11.2010 10:02
    0
    Дааа...)
    По-перше - мої вітання Феттелю, і всім, хто за нього вболівав))
    Хай як би я до нього не ставився, та він є реальною (може й - найреальнішою) силою. Хоч я і досі не вважаю, що він не "наробив" на титул, та, все ж, краще - він, ніж причіп Петрова))
    Порадували червоні)) маю і їм подякувати за хороший настрій)
    makshits
    makshits, 15.11.2010 08:28
    0
    Жаль!!! болел за Алонсо и уже был на 100% уверен в победе( хз как Петров и многие проехали на одной резине все 55 кругов и непотеряли темп гонки...жаль, очень жаль за Алонсо!!
    syned84
    syned84, 14.11.2010 22:18
    0
    Алонса финишировала на том месте, которого заслужила! Что это за чемпион, который на трассе может обгонять только напарника, и то по приказу из боксов.
    Gatecrasher
    Gatecrasher, 14.11.2010 21:27
    0
    Интересно, а самому Алонсо было приятно, когда на него "гнал" Дэвид Кулхард, которого испанец продержал в хвосте гонки в 2003 г.?
    Graider
    Graider, 14.11.2010 21:04
    0
    Не заслужил Алонзо быть трехразовым
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:39
    0
    Jurij Nfzarkevich. Згідний на 100%
    Jurij_Nazarkevich
    Jurij_Nazarkevich, 14.11.2010 20:36
    0
    Хехе, а как символично, что команда в которой ЧилавекГавно взял два титула, сегодня реально его-же и запаравозила
    Поздравления болелам Эмочемпиона!
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:30
    0
    lost_ua . Взагалі весь командний місток неандертальці. По ходу всього сезону відмічав(перечисляти немає вже бажання) Масса розчарував взагалі - просто безхребетний бразильський пастух
    lost_ua
    lost_ua, 14.11.2010 20:19
    0
    Rash_8
    А причем здесь Роб Смедли? Он же гоночный инженер Массы! Может имеешь ввиду Криса Дайера? Именно он за тактику отвечаен.
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:12
    0
    таких мудаків кончених!!!!!! як роб смедлі і стефано доменікалі(спеціально пишу з маленької) треба пошукати ще добре. Заганяти на піт стоп Алонсо,щоб він попав на 5 повільніших машин,які вже замінили гуму посилаючись на небольшие проблемы с резиной, треба бути повними дебілами і заср.ати повний сезон в один момент. Тепер погризуть нігті зо два тижня з думкою долбо.е.бізм невиліковний. Хоча Алонсо і не заслуговує на чемпіона( фальстарт в Малайзії,Розбитий Болід перед квал-єю в Монако,виліт в Спа і Т.Д. і Т.П.
    Andrew_Petrovich
    Andrew_Petrovich, 27.11.2010 21:11
    0
    ну а что за новый пилот ДЖЕЙСОН Баттон ?
    autonika
    autonika, 16.11.2010 09:32
    0
    команда Алонсо зробила ставку у змаганні з Веббером от і поіхали на ранній піт щоб його не пропустити вперед і вважали що четверте місце дістануть ну тут Феттель скористався сповна і тут скорше за все ред були навмисне обрали для пілотів різні тактики щоб запутати феррарі за ким ім гнатися да і карта Масси також нічим не допомогла ні в Бразиліі ні в ОАЕ.Феттель -молодець майбутній Шумі!!
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 14:15
    0
    2МН
    та то скоріше було бажання чим прогноз тобто я був впевнений, що гонку він виграє, але, відверто кажучи, не думав, що алонсо віддасть 4те місце, зважаючи на форму баттона останнім часом. сподівався скоріше на технічні проблеми чи якісь нестандартні ситуації. а виявилось з баттоном всьо чьотко, а свиню веб ледь не підклав
    "справді - повелися))
    хоч я і не бачу в цьому логіки.."
    ---------------------------------
    ну логіка тут, в принципі, простежується дуже проста. тим, кого позиція влаштовує, зазвичай треба їхати консервативно і не робити нічого нестандартного. так, цього разу вони прорахувались з тактикою, але це не стало такою катастрофою, якою теоретично міг би стати ранній заїзд в бокси або ж затягування з піт-стопом. а справою алонсо вже було кров з носу витягнути цих дві позиції, на що він не спромігся. і таких гонок у нього було достатньо в цьому сезоні.
    МН
    МН, 15.11.2010 13:43
    0
    lost_ua — 15.11.2010 12:17
    ===
    "Легко рассуждать о правильности стратегии после гонки. Если бы мы не заехали в боксы, Уэббер, возможно, обогнал бы нас, но остановившись мы пропустили вперед Росберга и Петрова – очень непростой выбор», - рассказывал Алонсо, после финиша ГП Абу Даби."
    справді - повелися))
    хоч я і не бачу в цьому логіки..
    МН
    МН, 15.11.2010 13:35
    0
    hybrid — 15.11.2010 12:35
    ====
    ))))))))))
    ти таки був правий, коли, при усіх розкладах (ще до кваліфаю), сказав - Феттель))
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 12:35
    0
    ура!!! за останню частину сезону заслужив. а з тих власних помилок, схоже, зробив висновки.
    блін, як мені моторошно стало, коли хемілтон почав кричати за колеса... думаю, осьо, раз в житті, за тебе вболіваєш, а ти і тут все запореш. але обійшлось
    а алонсо(/доменікалі) все-таки ще дуже далеко до шумахера(/брауна). все-таки такі чемпіонства справді класними пілотами так не віддаються.
    карочє вітаю всіх, хто був за феттеля
    hybrid
    hybrid, 15.11.2010 12:35
    0
    ура!!! за останню частину сезону заслужив. а з тих власних помилок, схоже, зробив висновки.
    блін, як мені моторошно стало, коли хемілтон почав кричати за колеса... думаю, осьо, раз в житті, за тебе вболіваєш, а ти і тут все запореш. але обійшлось
    а алонсо(/доменікалі) все-таки ще дуже далеко до шумахера(/брауна). все-таки такі чемпіонства справді класними пілотами так не віддаються.
    карочє вітаю всіх, хто був за феттеля
    lost_ua
    lost_ua, 15.11.2010 12:17
    0
    МН
    Феррари повелась на Троянского коня, тоесть на Уэббера, как маленький ребенокна морожение. Такого безхребетного слива титула я еще не видела.Эпик фэйл!
    Тьфу, прости за прижимную силу, попутала. Имела ввиду максималу!
    МН
    МН, 15.11.2010 11:48
    0
    lost_ua — 15.11.2010 10:21
    =============
    Справа не в сейфкарі. Хто заважав Алонсо зробити ранній піт, а-ля Петров? Не вірно обрана стратегія - інша справа..
    Те, що Алонсо не міг в достатній мірі наблизитися до Рено перед прямими - це й є "прижимна сила". Бо, як вона (пс) може дозволити відриватися на самих прямих - я не знаю..))
    lost_ua
    lost_ua, 15.11.2010 10:21
    0
    makshits
    Не ясно? Во-первых подтфартило с машиной безопасности, во-вторых болид Петрова был настроен под хорошую прижимную силу, вот он на прямых и отрывался от Алонсо.
    МН
    МН, 15.11.2010 10:02
    0
    Дааа...)
    По-перше - мої вітання Феттелю, і всім, хто за нього вболівав))
    Хай як би я до нього не ставився, та він є реальною (може й - найреальнішою) силою. Хоч я і досі не вважаю, що він не "наробив" на титул, та, все ж, краще - він, ніж причіп Петрова))
    Порадували червоні)) маю і їм подякувати за хороший настрій)
    makshits
    makshits, 15.11.2010 08:28
    0
    Жаль!!! болел за Алонсо и уже был на 100% уверен в победе( хз как Петров и многие проехали на одной резине все 55 кругов и непотеряли темп гонки...жаль, очень жаль за Алонсо!!
    syned84
    syned84, 14.11.2010 22:18
    0
    Алонса финишировала на том месте, которого заслужила! Что это за чемпион, который на трассе может обгонять только напарника, и то по приказу из боксов.
    Gatecrasher
    Gatecrasher, 14.11.2010 21:27
    0
    Интересно, а самому Алонсо было приятно, когда на него "гнал" Дэвид Кулхард, которого испанец продержал в хвосте гонки в 2003 г.?
    Graider
    Graider, 14.11.2010 21:04
    0
    Не заслужил Алонзо быть трехразовым
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:39
    0
    Jurij Nfzarkevich. Згідний на 100%
    Jurij_Nazarkevich
    Jurij_Nazarkevich, 14.11.2010 20:36
    0
    Хехе, а как символично, что команда в которой ЧилавекГавно взял два титула, сегодня реально его-же и запаравозила
    Поздравления болелам Эмочемпиона!
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:30
    0
    lost_ua . Взагалі весь командний місток неандертальці. По ходу всього сезону відмічав(перечисляти немає вже бажання) Масса розчарував взагалі - просто безхребетний бразильський пастух
    lost_ua
    lost_ua, 14.11.2010 20:19
    0
    Rash_8
    А причем здесь Роб Смедли? Он же гоночный инженер Массы! Может имеешь ввиду Криса Дайера? Именно он за тактику отвечаен.
    Rash_8
    Rash_8, 14.11.2010 20:12
    0
    таких мудаків кончених!!!!!! як роб смедлі і стефано доменікалі(спеціально пишу з маленької) треба пошукати ще добре. Заганяти на піт стоп Алонсо,щоб він попав на 5 повільніших машин,які вже замінили гуму посилаючись на небольшие проблемы с резиной, треба бути повними дебілами і заср.ати повний сезон в один момент. Тепер погризуть нігті зо два тижня з думкою долбо.е.бізм невиліковний. Хоча Алонсо і не заслуговує на чемпіона( фальстарт в Малайзії,Розбитий Болід перед квал-єю в Монако,виліт в Спа і Т.Д. і Т.П.