Александр ПИЩУР: «Я никогда не считал, сколько забиваю»

В Луцке всегда была хорошая команда, считает игрок «Волыни»

Александр ПИЩУР: «Я никогда не считал, сколько забиваю»
Повернення до «Волині» досвідченого її бомбардира Олександра Пищура, безумовно, додало гостроти атакуючій ланці луцької команди. Як показали останні матчі, Сашко упевнено увійшов у гру після кількамісячної вимушеної перерви, свідченням чому стали два голи у переможних поєдинках у Донецьку та Полтаві.
 
- Сашко, вітаємо тебе з «гольовим» поверненням до «Волині». Незважаючи на те, що в команді ти майже від початку чемпіонату, безпосередньо оцінити ігровий потенціал колективу ти зміг лише в останніх за часом поєдинках. Як тобі нинішня «Волинь»?
- У Луцьку завжди була непогана команда. Особливо – з таким амбіціозним тренером та керівництвом, що ставлять перед собою максимальні задачі. Віталій Володимирович завжди хоче конкурувати на високому рівні з іншими командами.
 
- А що на твою думку було головною причиною очкових втрат на старті чемпіонату?
- На початку сезону було дуже важко. Була маленька пауза. До того ж, матчі першої ліги завершилися пізніше і у «Волині» не було часу для достатньої підготовки, як у інших команд Прем’єр-ліги. Було дуже багато нових футболістів. На початку вони не зуміли відразу зігратись. Тому у перших матчах й важко було набирати очки.
 
- Незважаючи на певні прикрощі, пов'язані з твоїм перебуванням у «Ружембероці», що нового відкрив для себе у Словаччині в футбольному та організаційному аспекті?
- За той час, що я провів у Словаччині, у мене залишилось більше хороших спогадів, аніж поганих. Там я познайомився з хорошим тренером. Дещо він відкрив нового для мене у футболі. Там тренувальний процес значно відрізняється від нашого. Більше працюють на техніку, тактичні заняття. У Луцьку ж у нас більше йде акцент на фізику. Було також там декілька хороших хлопців, з якими і я досі підтримую відносини.
 
- До речі, нині на твоєму рахунку 46 голів, забитих у складі «Волині». Як думаєш, можна до зимової перерви оформити позначку «50»?
- Я ніколи не рахував скільки забиваю. Я завжди казав, що для мене на першому місці команда, і якщо мої голи допомагають їй вигравати, то це для мене завжди набагато краще, аніж свої особисті результати.
 
- У двох останніх матчах чемпіонату «Волинь» зуміла здобути непрості, але дуже важливі виїзні перемоги. Що стало головною причиною вдалої гри у цих поєдинках?
- В двох останніх матчах ми перемогли завдяки тому, що на полі був єдиний колектив, який бився на кожному клаптику поля. Віталій Володимирович змінив тактику. У виїзних матчах ми граємо від оборони. Це дало результат, як ви бачите. Ми не дозволили супернику грати у той футбол, в який вони уміють грати, низом, короткими пасами. І, крім того, ми добре зіграли в середині поля.
 
- До зимової перерви залишається провести ще три гри. На що може розраховувати команда у цих матчах?
- В сьогоднішньому футболі говорити наперед нічого не можна. Ви бачите, які результати були у минулому турі. Ніхто не міг би навіть таке спрогнозувати. Зараз всі навчилися грати у футбол… А у нас завжди стоять тільки максимальні задачі, тому у всіх матчах гратимемо виключно на перемогу.
 
- Ну, а найближчої неділі «Волинь» гратиме з «Дніпром». Що скажеш про суперника? Чи є у дніпропетровців слабкі сторони, які можна використати для здобуття позитивного результату?
- «Дніпро» вважається одним з лідерів чемпіонату. У них хороша фінансова підтримка, гарний підбір футболістів. Зараз вони взяли іменитого тренера. Щодо слабких сторін, то їх ми побачимо під час матчу. Усі помиляються, і хто краще використовує помилки суперника, той і досягає позитивного результату.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
  igorvt
    igorvt, 14.11.2010 15:02
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Форвард таранного типу.
  До нього був Сачко.
  igorvt
    igorvt, 14.11.2010 15:02
  0
  Комментарий свернут. Показать
  Форвард таранного типу.
  До нього був Сачко.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности